Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

3 minuty temu

kosmetyki samochodowe

48 minut temu

dresy na ulice

58 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 2/5

Czy uważacie, że poniższa frezarka będzie okej dla osoby początkującej, dla własnego użytku ? :)
<moderacja> prosze nie dodawać linków do allegro

Potrzebuję wspomóc zdejmowanie lakieru za pomocą acetonu, żeby spilowac początkową warstwę. Myślę, że mogłabym również używac frezarki do skórek.

Co o tym myślicie?
Czy ktoś ma tą frezarkę i mu się sprawdza?
A moze polecacie jakieś inne?

Prosze o pomoc i z góry dzięki za każdą radę :) :) :)

up

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 09:54 przez moderator.

Posiadam tę frezarkę :) i jest moim zdaniem idealna dla osób początkujących :) z czasem, gdy nabierzesz wprawy możesz wymienić frezy na ceramiczne. Pamiętaj tylko, że te nakładki dołączone do opakowania są raczej kilkukrotnego użytku ;P dlatego warto zaopatrzyć się w dodatkowe.
Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 2/5

A gdzie mozna kupic pasujace nakladki do tej frezarki? :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Będzie ok, ale na krótką metę...

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

oj ja nie mam frezarki. to nie pomogę ;) ale faktycznie jest wam potrzebna

Mam, polecam aczkolwiek w moim przypadku ta frezarka się zepsuła i nie ma regulacji mocy, działa tylko jedną mocą. Minusem jest to, że trzeba nia umiejętnie pracowac, poniewaz kręci sie tylko w jedną strone.
Ja dokupiłam do niej dodatkowe frezy, bo te w zestawie nie nadają się do niczego.
Do spiłowania hybryd polecam te: <moderacja>linki Allegro

Sama mam podobny ale już nie używam, bo chodzę na mani do salonu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 09:55 przez moderator.

Ja mam frezarkę jd500 - obrót w dwóch kierunkach, regulacja mocy. Frezy dołączone są beznadziejne i u mnie kompletnie się nie sprawdziły. Wymieniłam od razu frezy na ceramiczne, a potem na kolorowy walec. Nie używam acetonu, tylko frezarkę.

myśle, ze jest okej, na pewno na poczatek da rade

Jeśli poszukujesz frezarki do paznokci, która łączy w sobie wydajność i precyzję, model JD-500 Activ może być tym, czego potrzebujesz. Dostępny jest na https://innsi.pl/pl/p/Frezarka-JD-500-Activ/1397 i oferuje szeroki zakres prędkości oraz różne końcówki, dzięki czemu jest bardzo wszechstronny w zastosowaniach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy Waszym zdaniem te chusty są takie same?