Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

53 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

04 sie 2015 - 09:36:10

Zastanawiam się nad zakupem sukni ślubnej z Aliexpress. U nas za piękną suknię trzeba zapłacić min. 2,5 tysiąca, a tam cuda są już za 100$. Nawet jeśli kwarcowa miałaby dokonać jakichś przeróbek, to i tak więcej niż tysiąc nie wyjdzie.

Co myślicie? Która ładniejsza?
Kupowała któraś z Was suknię w Chinach?

Zakochana jestem w tych dwóch:

1) $91.84


2) $95.39

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

04 sie 2015 - 09:49:08

Myślę, że materiał i koronka nie będą tak dobrej jakości jak na zdjęciu, koronka, gipiura mają swoje ceny więc dlaczego te suknie są takie tanie? Ja bym nie kupiła. Teraz zaczynają się wyprzedaże więc warto poszukać lub iść do krawcowej:) Takie moje zdanie:)

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

04 sie 2015 - 10:12:44

Suknia ślubna z Aliexpress? Oj, to chyba nie jest dobry pomysł. W tak ważnym dniu każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Suknia musi być idealnie dopasowana, fajnie się układać itd. Na zdjęciach zawsze wszystko wygląda świetnie, a w rzeczywistości może wyglądać to tak:





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-04 10:23 przez Onyksowa.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

04 sie 2015 - 10:14:14

Również nie ryzykowałabym, wykonanie sukni pewnie będzie odbiegać od tych prezentowanych na zdjęciach, jakość wykonania pewnie kiepska.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić na sukni ślubnej to proponuje Ci kupić używaną suknię ślubną, ja swoją kupiłam za 3 tysiące a sprzedałam w idealnym stanie za 900zł. Więc na prawdę się opłaca, a przynajmniej będziesz pewna że nie przyjdzie Ci jakiś kicz czy badziew :)

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

04 sie 2015 - 10:33:01

@luliviton na zdjęciach obie suknie są piękne, ale tak jak dziewczyny piszą - w rzeczywistości pewnie kiepska, bazarowa jakość. Lepiej skorzystać z wyprzedaży albo kupić używaną.
Zawsze można też podejść do krawcowej ze zdjęciem i zapytać ile kosztowałoby uszycie konkretnego modelu.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

04 sie 2015 - 10:34:08

Lubię zakupy przez internet, ale sukni ślubnej nigdy bym nie kupiła w ten sposób, tym bardziej chińskiej. W tak niskiej cenie to raczej tylko badziewie jest. Moja znajoma pokusiła się kiedyś o zakup kilku rzeczy z Chin w internetowym sklepie chińskim, zapłaciła coś ok. 500$ już łącznie z wysyłką. To co przyszło to była tragedia. Na zdjęciach piękne rzeczy a tak to badziewie i do tego śmierdzące. Sukienka, która według rozmiarówki powinna być na nią dobra była wielkości kiecki na 3-4 letnią dziewczynką. Bluzka z materiału, który tylko na szmatę do podłogi się nadawał, pasek do spodni - cienki, śmierdzący, rozpadał się w rękach, buty - śmierdzące (zapach nie schodził z rąk nawet po kilki myciach), źle sklejone, z tandetnych materiałów. Ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto, a chciała zaoszczędzić.
Uważam, że lepiej jest kupić coś droższego ale z bardziej pewnego źródła niż ze sklepu chińskiego. W końcu za lepszą jakość trzeba zapłacić więcej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-04 10:35 przez Mizri.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

04 sie 2015 - 12:43:32

Na 100 % będziesz zawiedziona. To są suknie w "podobie", bo nawet nie na podobieństwo przedstawionych, a na pewno z innych materiałów. Czytałam na różnych forach opinie i nie było żadnej pozytywnej.
Jak pisze forumowiczka wyżej, często możesz kupić znacznie taniej, wymarzoną choć już używaną. Ale nie kupuj kota w worku i przymierz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-04 12:45 przez PaniGami.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

05 sie 2015 - 09:51:45

To prawda, z Chin można zamawiać różne rzeczy, ale z suknią ślubną bym się powstrzymała... Szkoda utopić 500 zł, lepiej dołożyć i kupić w salonie, albo pożyczyć.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

05 sie 2015 - 09:59:55

też bym nie zaryzykowała, suknia ślubna powinna być jednak wyjątkowa, w końcu ślub bierze się raz w życiu ;) ale ciekawa jestem jakości i tego, jak wyglądałaby suknia za taką cenę

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

05 sie 2015 - 10:37:16

podziwiam za pomysł :D ja bym nie wpadła na to żeby suknie ślubną zamawiać z Chin :D jestem ciekawa jakości

zweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

08 wrz 2015 - 12:28:35

nie w tej cenie....oj nie ... w tej cenie nie może być taka suknia- materiał... i kogoś praca nad nią... ktoś chciałby szyć to w tej cenie? przecież musi na tym zarobić a nie za darmo oddać

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

10 wrz 2015 - 07:40:03

Kolejny przykład sukni ślubnej zamówionej na Aliexpress nie


Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

10 wrz 2015 - 09:15:49

Jestem tego samego zdania co dziewczyny :) Uważam, że lepiej odłożyć sobie troszkę więcej pieniążków i kupić w jakimś salonie gdzie będziesz mogła wszystko przymierzyć i dopasować :) suknie wbrew pozorom nie są strasznie drogie :) Bratowa szyła suknię na miarę i zapłaciła jedynie 1500 zł :) jak na suknie to nie dużo :)

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

16 wrz 2015 - 17:12:56

również nie polecam zakupu sukienke na allieexp. Kupiłam sobie na poprawiny, kosztowała 25€ więc nie szkoda było zaryzykować. Przyszło dno..

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

17 wrz 2015 - 15:59:22

juz bym wolala kupic uzywana suknie i dopasowac do swojej figury niz wydac 500zl i plakac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebka z ALIEXPRESS- warto?