Obecnie rozmawiamy o:

grzejnik do łazienki

gorący temat

Opakowania

8 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 11:43:36

Do założenia tego wątku zainspirował mnie wpis @grysik:

ALIEXPRESS - oczekiwania VS. rzeczywistość
Jedne z Was piszą, że otrzymały całkiem fajne rzeczy, inne z kolei, że to co otrzymały okazało się koszmarem, co zresztą zaprezentowała autorka wątku. nie

Aby uniknąć rozczarowań,
TUTAJ zbieramy NAJLEPSZE oferty z Alli.tak

Można dodawać linki bez obaw,że zostanie nadane ostrzeżenie. ;)
ALE tylko linki do Aliexpress (można dodatkowo dołączyć zdjęcie rzeczy).

Piszcie, które ubrania/buty/dodatki/modowe bibeloty i jakich sprzedawców polecacie :)

Śmiało dodawajcie linki do prawdziwych perełek!
chat

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 11:57:11

hahaha nikt nie wstawi żadnego linku bo się wyda skąd dziewczyny zamawiają ciuchy :D i przede wszystkim ile towar kosztuje w rzeczywistości, a ile każda z nich bierze do kieszeni

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 12:50:54

@dIgItAl_gIrL, to może czas zacząć zamawiać samodzielnie :P i nie dać się wyzyskiwać? W sumie kilka razy miałam ochotę już coś kupić, ale jakoś nie mam odwagi. Nie ogarniam co i jak. Przydałby się jakiś poradnik z informacjami jak zamawiać :P

Btw. jak widzę ceny, które dziewczyny sobie wołają na szafie, i ceny na Alli to się zastanawiam KTO to kupuje? hmm

Żeby nie było offtopu:
Zakochałam się w tej miętowej torebce. Chyba sobie sprawię na urodziny ;)
http://www.aliexpress.com/item/Bags-2014-women-s-handbag-trend-candy-color-one-shoulder-cross-body-bag-bucket-women-s/1979361065.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-28 12:51 przez ominomi.

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 13:11:06

E tam ja zamawiam i nie ukrywam tego bo nie sprzedaję później :D

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 13:28:04

Zamówiłam kiedyś sandałki w panterkę za 8,99$, czyli wtedy niecałe 30 zł (akurat były na promocji) i przyszły całkiem spoko :)

Więc polecam ;)

http://www.aliexpress.com/item/Leopard-Print-Flat-Heel-Women-s-Sandals-2013-Summer-Women-Summer-Shoes-2013-Summer-Shoes-Fashion/886703558.html


zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 14:02:07

ominomi - ja kupiłam sobie kilka rzeczy z alli i wszystko do mnie dotarło :) nigdy nie kupiłam tu na szafie czegoś na 'zamówienie z czasem oczekiwania do 30 dni'

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 14:34:28

@dIgItAl_gIrL a masz jakichś sprawdzonych sprzedawców (ciuchy/buty/biżuteria)? Ja zawsze szukam takich, który maja dużo tych diamencików. Zawsze jak już mam coś upatrzonego to zwykle "witam się z gąską" i w końcu nie kupuję. nie Muszę w końcu się ogarnąć i zamówić coś na próbę :)

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 14:48:36

ominomi - kupiłam kilka rzeczy u tego sprzedawcy: http://www.aliexpress.com/store/1763061 i przyszły w około 2 tyg (tyle że do UK)

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 14:55:05


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-14 12:30 przez ominomi.

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 15:17:39

ominomi - nawet nie sprawdzałam ile to wychodzi w złotówkach :) dla mnie mimo wszystko ceny dobre (a na pewno tańsze niż można znaleźć na szafie) ja kupowałam replikę i powiem że się pozytywnie zaskoczyłam bo skóra w dotyku wygląda jak prawdziwa, a może nawet jest

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 21:36:27

Hej:) ja nie raz zamawialm od CIOCI ALLI :) produkty sa bardzo zroznicowane,czasem przychodzi badziew ze szkoda miejsca w szafie a czasem cos naprawde fajnego. Najczesciej zamawialm ubrania dla moich chlopcow 2i4 lata ale ciezko traffic z rozmiarem bo tamtejsze to raczej dla lalek :)Kupilam tez calkiem fajne ,,bizu,, ladne wyglada I calkiem dobrze sie nosi,buty raczej kipskie ale na jeden raz nad morze moga byc.Powiem szczerze gdyby mnie bylo o 20 kg mniej czesciej bym tam kupowala bo na L to juz ciezko cos wyhaczyc, ale szczuple dziewczyny moga ryzykowac,a noz sie cos upoluje fajowego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-28 21:37 przez marta-wilk.

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

29 lip 2015 - 00:28:04

dol od bikini :) dzis przyszlo :) jakosc swietna :) polecam :)

dol od bikini :) dzis przyszlo :) jakosc swietna :) polecam :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-29 00:28 przez Bang_Bang_Bang.

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

29 lip 2015 - 07:23:24

@Bang_Bang_Bang długo czekałaś ma doręczenie? Ile zapłaciłaś? Możesz pokazać jak wyglądało zdjęcie na stronie oferty? chcę to! Myślisz, że przed końcem wakacji przybędzie?

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

29 lip 2015 - 12:09:52

Cytat
Bang_Bang_Bang
dol od bikini :) dzis przyszlo :) jakosc swietna :) polecam :)

dol od bikini :) dzis przyszlo :) jakosc swietna :) polecam :)

o to fajnie :) bo ja też zamówiłam ale jeszcze nie doszło, pochwalę się jak przyjdzie :)

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

29 lip 2015 - 12:26:23

chyba nie widzicie jednej zasadniczej roznicy , na ali kupuje sie CHINSKIE a niektorzy maja FIRMOWE - czytaj drozsze .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ALIEXPRESS- wiarygodni sprzedawcy