Obecnie rozmawiamy o:

copywriting seo

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla przyszłej Mamy

11 lut 2016 - 13:23:37

Dziewczyny moja bliska koleżanka spodziewa się Dziecka, chciałam zrobić jej mały upominek z tej okazji. Rzecz jasna rzeczy dla Malucha podaruję dopiero po narodzinach, póki co myślałam o czymś takim:


ramka na zdj USG dziecka


ramka z miejscem na odciski stópki i rączki dziecka

myślicie, że to dobry pomysł? :)

Prezent dla przyszłej Mamy

11 lut 2016 - 13:45:10

jak juz to pierwsze

Prezent dla przyszłej Mamy

11 lut 2016 - 13:51:53

Śliczne.-)Sama spodziewam sie dzieciaczka i mnie takie prezenty sprawiłyby duzo radości._)))

Prezent dla przyszłej Mamy

11 lut 2016 - 14:18:09

ta ramka na USG super! ramki na odciski dla dzieciątka sama kupowałam koleżance, fajna pamiątka :) myślę, że Twoja koleżanka bardzo się ucieszy z takiego prezentu :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla przyszłej Mamy

24 mar 2016 - 12:00:47

Wszystko fajnie, ale czy przyszłe mamusie muszą dostawać prezenty wyłącznie związane z dziećmi? To że będą mamami nie znaczy, że nie są już kobietami i taka zwykła na pozór rzecz jak <moderacja>reklama czy inne kosmetyki nie sprawią im radości. Ja bym koleżance kupiła jakiś fajny kosmetyczny zestaw na Twoim miejscu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-31 14:32 przez moderator.

Prezent dla przyszłej Mamy

31 mar 2016 - 12:31:11

Fajnaa ta pierwsza ramka :)
chyba też zamówię dla koleżanki :)

Prezent dla przyszłej Mamy

31 mar 2016 - 12:40:46

jeden i drugi pomysł super

Prezent dla przyszłej Mamy

03 kwi 2016 - 18:36:29

To drugie jest super :)

Prezent dla przyszłej Mamy

03 kwi 2016 - 18:57:17

wszystko fajne , ale ja osobiście wolałabym dostać coś bardziej osobistego nie dla dziecka .
To jest wtedy pamiątka na urodzenie dzieciątka.
A dzieciątko dla mnie osobiście jest pięknym prezentem.
brawo

Prezent dla przyszłej Mamy

03 kwi 2016 - 18:58:45

Fajne pomysly :) sama dopiero robilam takie odciski raczki i stopki mojej corci, super pamiatka:)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla przyszłej Mamy

21 wrz 2016 - 09:04:36

Świetne te ramki. Szczególnie podoba mi się ta druga, na odciski. Super pamiątka. Choć zgodzę się, że w końcu mamusie nie muszą dostawać samych prezentów związanych z dziećmi :D Może jakieś fajne kosmetyki? Albo wypad na miasto na kawę i ciacho?

Prezent dla przyszłej Mamy

18 kwi 2017 - 15:25:03

Bardzo fajny pomysł :)

Prezent dla przyszłej Mamy

18 kwi 2017 - 16:14:14

Tak własnie sobie myślę, że lepszym prezentem byłoby coś z myślą o mamie, a nie bobasku ;) Też jestem w ciąży i jasne prezenty dla dzidzi lub z myślą o niej są super, ale w tym wszystkim byłoby super gdyby znalazł się ktoś kto nie zapomni w tym wszystkim o mamie. Prezent typu wizyta u fryzjera, bon do drogerii, czy coś w tym stylu żeby np. mogła już wykorzystać po porodzie lub zaraz przed ;) A ramkę nr 2 można dołożyć do prezentu dla dzidzi :)

Prezent dla przyszłej Mamy

18 kwi 2017 - 16:44:19

Popieram dziewczyny które uważają, że prezent powinien być dla mamy a nie dla dziecka. Taki prezencik jak na zdjęciach można dać po narodzinach dziecka a teraz bardziej na miejscu były by kosmetyki dla mamy lub coś co lubi.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla przyszłej Mamy

16 lip 2017 - 19:02:53

Też się zgadzam że prezent powinien być dla mamy. Może elegancki pasek do zegarka <moderacja>
Wybór duży, z różnych materiałów paski. Ale dla kobiety w ciąży chyba najlepszy będzie ze skóry. A do tego może ulubione czekoladki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-19 23:18 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

My bottle kupowała któraś?