Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

tabernakula sklep

13 minut temu

zakupy internetowe

38 minut temu

Budowa domu

42 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla przyszłej Mamy

11 lut 2016 - 13:23:37

Dziewczyny moja bliska koleżanka spodziewa się Dziecka, chciałam zrobić jej mały upominek z tej okazji. Rzecz jasna rzeczy dla Malucha podaruję dopiero po narodzinach, póki co myślałam o czymś takim:


ramka na zdj USG dziecka


ramka z miejscem na odciski stópki i rączki dziecka

myślicie, że to dobry pomysł? :)

Prezent dla przyszłej Mamy

11 lut 2016 - 13:45:10

jak juz to pierwsze

Prezent dla przyszłej Mamy

11 lut 2016 - 13:51:53

Śliczne.-)Sama spodziewam sie dzieciaczka i mnie takie prezenty sprawiłyby duzo radości._)))

Prezent dla przyszłej Mamy

11 lut 2016 - 14:18:09

ta ramka na USG super! ramki na odciski dla dzieciątka sama kupowałam koleżance, fajna pamiątka :) myślę, że Twoja koleżanka bardzo się ucieszy z takiego prezentu :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla przyszłej Mamy

24 mar 2016 - 12:00:47

Wszystko fajnie, ale czy przyszłe mamusie muszą dostawać prezenty wyłącznie związane z dziećmi? To że będą mamami nie znaczy, że nie są już kobietami i taka zwykła na pozór rzecz jak <moderacja>reklama czy inne kosmetyki nie sprawią im radości. Ja bym koleżance kupiła jakiś fajny kosmetyczny zestaw na Twoim miejscu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-31 14:32 przez moderator.

Prezent dla przyszłej Mamy

31 mar 2016 - 12:31:11

Fajnaa ta pierwsza ramka :)
chyba też zamówię dla koleżanki :)

Prezent dla przyszłej Mamy

31 mar 2016 - 12:40:46

jeden i drugi pomysł super

Prezent dla przyszłej Mamy

03 kwi 2016 - 18:36:29

To drugie jest super :)

Prezent dla przyszłej Mamy

03 kwi 2016 - 18:57:17

wszystko fajne , ale ja osobiście wolałabym dostać coś bardziej osobistego nie dla dziecka .
To jest wtedy pamiątka na urodzenie dzieciątka.
A dzieciątko dla mnie osobiście jest pięknym prezentem.
brawo

Prezent dla przyszłej Mamy

03 kwi 2016 - 18:58:45

Fajne pomysly :) sama dopiero robilam takie odciski raczki i stopki mojej corci, super pamiatka:)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla przyszłej Mamy

21 wrz 2016 - 09:04:36

Świetne te ramki. Szczególnie podoba mi się ta druga, na odciski. Super pamiątka. Choć zgodzę się, że w końcu mamusie nie muszą dostawać samych prezentów związanych z dziećmi :D Może jakieś fajne kosmetyki? Albo wypad na miasto na kawę i ciacho?

Prezent dla przyszłej Mamy

18 kwi 2017 - 15:25:03

Bardzo fajny pomysł :)

Prezent dla przyszłej Mamy

18 kwi 2017 - 16:14:14

Tak własnie sobie myślę, że lepszym prezentem byłoby coś z myślą o mamie, a nie bobasku ;) Też jestem w ciąży i jasne prezenty dla dzidzi lub z myślą o niej są super, ale w tym wszystkim byłoby super gdyby znalazł się ktoś kto nie zapomni w tym wszystkim o mamie. Prezent typu wizyta u fryzjera, bon do drogerii, czy coś w tym stylu żeby np. mogła już wykorzystać po porodzie lub zaraz przed ;) A ramkę nr 2 można dołożyć do prezentu dla dzidzi :)

Prezent dla przyszłej Mamy

18 kwi 2017 - 16:44:19

Popieram dziewczyny które uważają, że prezent powinien być dla mamy a nie dla dziecka. Taki prezencik jak na zdjęciach można dać po narodzinach dziecka a teraz bardziej na miejscu były by kosmetyki dla mamy lub coś co lubi.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla przyszłej Mamy

16 lip 2017 - 19:02:53

Też się zgadzam że prezent powinien być dla mamy. Może elegancki pasek do zegarka <moderacja>
Wybór duży, z różnych materiałów paski. Ale dla kobiety w ciąży chyba najlepszy będzie ze skóry. A do tego może ulubione czekoladki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-19 23:18 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

My bottle kupowała któraś?