Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oto jest! Mój pierwszy zakup zabawkowy :)
Zamówiłam na Aliespress maskotkę - królika, jest cudny!

Jak się okazało, maskotka jest firmy mamas&papas. Poszperałam w necie i okazało się, że taki cudak kosztuje prawie 100 zł, a ja zapłaciłam jakies 20. :O



Zamówiłam też dla bratanka takie COŚ, ale jeszcze nie dotarło :)

Jak dostanę, to pokażę ;)

A wy zamawiałyście jakieś zabawki dla dzieci z Aliexpress? Pokażcie :)

Nic nie zamawiam bo nie umiem i nie można płacić w PLN :/ A szkoda bo widzę jak popularna jest ta strona i ma wiele fajnych rzeczy

Cytat
dzamajka
Nic nie zamawiam bo nie umiem i nie można płacić w PLN :/ A szkoda bo widzę jak popularna jest ta strona i ma wiele fajnych rzeczy

Oczywiście, że można płacić w PLN :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-19 08:29 przez Kaktus_91.

Ja właśnie zakupiłam ten szalik.Jestem ciekawa jak będzie wyglądał..CaŁKOWITY KOSZT WYNIÓSŁ MNIE 29 ZŁ :)



A jak mozna samemu tam zamowic?

sparoww mam ten szalik :D jest fajny ale bardzo cienki i nie da sie nim tak wiesz fajnie opatulić :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-19 20:21 przez olcia131312.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
niunka221
A jak mozna samemu tam zamowic?

Podobnie jak na allegro. Rejestrujesz się, kupujesz, płacisz poprzez przelewy24 (automatycznie stawka zostanie przewalutowana) robisz przelew i czekasz na paczuszkę :) Nalezy znac jedynie podstawy angielskiego. Zanim dokonasz 1szego zakupu radzę zapoznać się z opiniami i poradami osób którzy zamawiają tam rzeczy.

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Ja zamawiałam wiele rzeczy:) Śliniaczki:



Bluzeczki:




Czapki:


Jestem bardzo zadowolona z tych rzeczy:)

No jak sie zna super Angielski to sobie można zamawiać:(

dobrze zrozumiałam, na wysyłkę mają 60dni?

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

różnie to bywa, niektóre przesyłki przychodzą nawet po 2 tygodniach, wszystko zależy od sklepu, ceny itd..

Nie trzeba znać angielskiego na stronie wybierasz jezyk lub na google instalujesz sobie tłumacza .Zamówiłam już mnóstwo rzeczy jeszcze nie zdażyło mi się żeby coś nie przyszło dla małego super czapki za 4 zł z przesyłką czekałam prawie miesiac ale warto:) spodnie dresowe za 12 itd... super zegarki mi udało się za 24 zł kupić replikę tommy hilfiger ..

@sparoww mam ten szalik w koszyku, masz real fotę? Miękki jest? Fajniesie nosi? :)

Cytat
dzamajka
Nic nie zamawiam bo nie umiem i nie można płacić w PLN :/ A szkoda bo widzę jak popularna jest ta strona i ma wiele fajnych rzeczy

Kochana, waluta jest rózna, jest też euro i ja np. płacę w euro, przelicznik jest na polskie i sciąga mi z konta polskie złote. :)




Ja z kolei kupiłam dresik MINNIE MOUSE dla córki, świetny ale okazał się za mały-nie spojrzałam na wymiary, natomiast identyczny jak na zdjeciach :)

A 2 tygodnie temu zamówiłam szary dres dla córki, ale nadal czekam :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 19:16 przez XxAtmospherexX.

Cytat
sparoww
Ja właśnie zakupiłam ten szalik.Jestem ciekawa jak będzie wyglądał..CaŁKOWITY KOSZT WYNIÓSŁ MNIE 29 ZŁ :)


tez kupilam taki
tylko w kolorze szarym
jest mega duzy cieply i dobry gatunkowo
jestem mega zadowolona :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwestrowy zawrót głowy, H/N ?