Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aliexpress tablet

03 lis 2015 - 10:00:44

Hej :)
Chciałabym jakiś niedrogi tablet, ostatnio koleżanka wspominała, że zamawiała na aliexpress i że można trafić na fajne okazje.
Co o tym myślicie? Ja mam dość mieszane uczucia co do kupowania tego typu sprzętu na ali.
Warto? Może któraś z Was coś polecić? help

Aliexpress tablet

03 lis 2015 - 10:22:58

ja bym chyba nie ryzykowała ;) tu na miejscu też możesz trafić na fajną okazję i będziesz miała pewność że wszystko jest ok i nie będziesz musiała czekać tyle czasu na przesyłkę ;)

Aliexpress tablet

03 lis 2015 - 11:43:35

Różnie może być, ale na jakiś do 200 zł mogłabym się skusić (pewnie cudów, nie będzie, ale fejsa i pocztę pewnie ogarnie) ;)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

Aliexpress tablet

06 lis 2015 - 14:04:01

zamawiałam 4 tygodnie czekałam na przesyłkę, która nigdy nie doszła ... dobrze,że kasę oddali. Kupiłam za tą samą cenę na avans.pl tablet i w tym samym tygodniu go miałam, nie podróba, sprawuje się ok. Tam to można ale ubrania zamawiać nie elektronikę, wole sprawdzony sklep

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Aliexpress tablet

13 lis 2015 - 07:24:22

Są polskie firmy, które mają tablety w dobrej cenie i nie trzeba na nie czekać tygodniami. Poczytaj sobie opinie o Manta i ich tabletach. Rzuć okiem tutaj http://www.oleole.pl/ipad-i-tablety-multimedialne,_Manta.bhtml. Tablet Manta MID713 3G Duo Power możesz mieć za ok. 200 zł.

Aliexpress tablet

26 lis 2015 - 12:56:12

Ja co prawda nie kupowałam na ali tabletów, ale już kupiłam tam 5 telefonów, z czego 1 nie przyszedł, bo miał znaczek LENOVO, ale zwrócili mi pieniądze bez żadnych problemów. Pozostałe telefony liczą sobie już sporo miesięcy i działają świetnie. Funkcje, jak w innych markowych telefonach, tyle że duużo taniej ;)

Aliexpress tablet

26 lis 2015 - 13:07:54

Nie ryzykowałabym. Niby sa te feedback'i ale opinie sie wystawia po otrzymaniu sprzętu a co się dzieje później tego już nikt nie opisuje.

Wolałabym dołożyć, Kupić na miejscu i w razie problemów, oddać do sklepu na gwarancję.

Pozdrawiam

Aliexpress tablet

26 lis 2015 - 13:28:22

Znajomy czasem zamawia tel (prowadzi komis) i chwali sobie chińskie produkty. Mój chłopak +/- rok temu zamawiał tam jakąś specjalną klawiaturę, nie znam się na tym więc nie wnikam. Bądź co bądź kupił za 10$, okazało się potem, że nie mają jej na stanie i wysłali mu klawiaturę o wartości 25$. Nie dopłacał za różnicę, uznali to za swoją winę. Klawiatura po dziś dzień działa bez zarzutu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ubranko dla pieska aliexpress