Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wypadanie włosów - specyfik z Chin

30 paź 2015 - 10:48:09

Moje wypadające włosy niedługo wpędzą mnie do grobu...
Próbowałam już chyba wszystkiego... Maseczki, odżywki, wcierki, szampony, suplementy, tabletki - NIC NIE POMAGA

A skoro w Chinach jest wszytko, to poszperałam na Aliexpress i znalazłam takie cudo - Andrea Hair Growth Essence, niby ma przyspieszać porost włosów, więc liczę na pojawienie się baby hair (może w miejsce tych, które już wypadły pojawią się nowe) - akt desperacji. ;(

Stosował ktoś?



Wypadanie włosów - specyfik z Chin

02 lis 2015 - 12:20:14

Jak już dostaniesz ten płyn (?), to daj znać jak z efektami. Ciekawa jestem :)

Wypadanie włosów - specyfik z Chin

26 lis 2015 - 18:39:54

Czy to się wciera? Ma jakiś zapach?

Wypadanie włosów - specyfik z Chin

27 lis 2015 - 12:12:18

Bardzo pomagają też maski na skórę głowy i masaże - chodzi o to, aby skóra oddychała i była dobrze ukrwiona.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 7/5

Wypadanie włosów - specyfik z Chin

17 gru 2015 - 14:46:18

Ja od lat walczyłam z wypadającymi włosami. Jeszcze 5 lat temu miałam burze włosów. Obecnie łysa też nie jestem, ale kucyk zrobił się zdecydowanie cieńszy. Poszłam do specjalisty, on tylko spojrzał na skórę mojej głowy, zapytał czy mam często zimne stopy i przepisał mi buteleczkę roztworu z kamfory za 5 zł - zdecydowanie poprawiło mi to krążenie i pojawiły się po miesiącu pierwsze baby hair :)

Wypadanie włosów - specyfik z Chin

17 gru 2015 - 15:13:51

Ja serdecznie polecam tabletki Reladiv (biore od miesiąca. Włosy mniej wypadają, stały się gładkie i miękkie. 90tab.ok 50zł.w necie tańsze.

Wypadanie włosów - specyfik z Chin

17 gru 2015 - 22:28:06

Ja bym się bała kupić coś na alieexpress z Chin i wcierać w skórę głowy. Brrrr...

Byłaś u trychologa, dermatologa czy internisty z tym problemem?
Pamiętaj, że normalnie każdemu wypada ok. 50-200 włosów dziennie, ta liczba jest indywidualna. Może akurat Tobie wypada więcej; jeśli nie łysiejesz to nie jest może poważny problem.

Mi np. wypada bardzo mało włosów, a myję je codziennie.
Może pomyśl na początek o diecie i uzupełnieniu witamin. jakiś skrzyp polny do picia, kapsułki hairvity czy coś podobnego.

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - specyfik z Chin

17 gru 2015 - 22:36:20

zamiast kupować kolejny specyfik i wydawać kasę warto by było poszukać przyczyny co jest powodem zrobić badania i udać sie do lekarza bo jesli przyczyna tkwi w tobie a nie w skórze to zaden specyfik nie pomorze

Wypadanie włosów - specyfik z Chin

17 gru 2015 - 22:46:34

Lepiej nie kombinuj bo możesz być po tym łysa. Idź do lekarza, zrób badania.

Wypadanie włosów - specyfik z Chin

17 gru 2015 - 22:53:22

Idź do lekarza , jeśli nie wiesz jakiego , najpierw zdecyduj się na ogólnego , on Ci podpowie gdzie i co możesz zrobić .
Jeśli chcesz zacząć od badań proponuję na początek badania tarczycy .
Używaj szamponow zwyczajnych , bez parabenow i innych "oklejaczy" skóry i włosów . Proponuję te z "dolnej" półki , po które w zasadzie mało kto sięga a zazwyczaj są na bazie ziół , nie zaszkodza a mogą jedynie poprawić sytuację :) :)
Polecam te : http://www.rossmann.pl/Artykul/Zielona-apteka-szampony-zio%C5%82owe-Green-Pharmacy,198564 , choć te są dobre , pamiętaj , że nie wszystko działa od razu , czasem na efekt trzeba poczekać . Używając odżywek do włosów , nie nakładaj ich od nasady :) :)
Pozdrawiam :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-17 23:01 przez Sysia9001.

Wypadanie włosów - specyfik z Chin

18 gru 2015 - 10:39:17

Wypadanie wlosow to objaw choroby od anemii po raka lub przemiany hormonalne trzeba zlikwidowac źródło a nie objaw

Wypadanie włosów - specyfik z Chin

18 gru 2015 - 12:09:15

Stres jest przyczyna wypadania włosów. Oto fragment książki, w której autorka Louise Hay opisuje miedzy innymi, w jaki sposób nasza psychika odbija się na naszym zdrowiu. W książce jest cała lista wymieniona z przyczynami psychologicznymi. Autorka pracowała z tysiącami pacjentów i na podstawie doświadczeń sama spisała te przyczyny. Sama też wykorzystała swoją wiedzę na sobie: wyleczyła się z raka. Więc dziewczyny za miast szukac cud mazideł, tabletek i innych wynalazków posłuchajcie swojego ciała co wam mówi:). "WŁOSY symbolizują siłę. Gdy jesteśmy spięci i zaniepokojeni, często tworzymy jakby stalowe opaski biorące początek z mięśni ramion i dochodzące do szczytu głowy. Czasami nawet sięgają do oczu. Każdy włos rośnie dzięki mieszkowi. Gdy skóra na głowie jest napięta, włos ulega zgnieceniu i nie mogąc oddychać, zamiera i wypada. Jeśli napięcie utrzymuje się przez dłuższy czas i skóra na głowie nie odpoczywa, mieszki włosowe są tak ściśnięte, że nowy włos nie może się przebić. W rezultacie powstaje łysina.
Łysienie u kobiet występuje coraz częściej od czasu, gdy rozpoczęły one działalność w świecie biznesu, poddając się wszystkim jego napięciom i frustracjom. Nie bardzo jesteśmy tego świadomi, głównie ze względu na peruki damskie, które wyglądają tak naturalnie i atrakcyjnie. Niestety, męskie peruczki są rozpoznawalne z dość dużej odległości.
Napięcie nie jest oznaką siły. Napięcie to słabość. Bycie rozluźnionym, skupionym i spokojnym oznacza siłę i bezpieczeństwo. Byłoby dobrze, gdybyśmy bardziej odprężyli nasze ciała, a wielu z nas potrzebowałoby także rozluźnienia skóry na głowie.
Spróbujcie teraz. Powiedzcie swojej skórze, by odpoczęła, i sprawdźcie, czy czujecie różnicę. Jeśli zauważycie, że skóra na głowie w widoczny sposób rozluźniła się, sugerowałabym częste powtarzanie tego ćwiczenia."

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka hot or not