Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej,
na pewno każda z Was miała przyjemność (albo nieprzyjemność) kupienia czegoś na Aliexpress, jeśli nie samodzielnie to przez "pośrednika".

Jak wrażenia pozakupowe? ;) Czy rzeczy, które dostałyście były zgodne z opisem i zdjęciem deklarowanym na stronie?

Pochwalcie się swoimi zdobyczami wklejając zdjęcie realne zrobione przez Was + zdjęcie z Ali.
Jeśli rzeczy okazały się bubalami, także je pokażcie by ostrzec innych!
super

Ja pokażę Wam moją spódnicę z niespodzianką-antygwałtką ;)
TADAM:


ja jestem zadowolona , z gory zalozylam ze bedzie chinskie i chinskie jest , ale w zasadzie jestem zaskoczona jakoscia w pozytywnym sensie .

zweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

ja niestety nie miałam przyjemności zamawiać na alliexpres ale chętnie pooglądam wasze zdobycze

ja zamówiłam sukienkę, też się bałam, że będzie tragiczna ale jak na taką cenę (15zł) jest genialna ;)

@grysik padłam... spódnica idealna na randkę rozbieraną :D

@korowk pokaż co kupiłaś, jeśli możesz to też zdjęcie realne, będzie wiadomo co można śmiało zamawiać ;)

ja robiłam zakupy, ale bardziej rzeczowe (np. etui, pudełko śniadaniowe itp), ciuchów nie miałam jeszcze okazji ;)

a jak z biżuterią? zamawiałyście? jestem ciekawa, czy te naszyjniki są faktycznie jak na zdjęciu czy tandetne bo ceny zachęcają :)

Cytat
lenkaluz
a jak z biżuterią? zamawiałyście? jestem ciekawa, czy te naszyjniki są faktycznie jak na zdjęciu czy tandetne bo ceny zachęcają :)

Ja zamawiałam również biżuterie i byłam zadowolona:)

Kupiłam kiedyś 2 stroje typu Victoria Secret - są całkiem spoko :)

Tutaj żółty


Real foto żółtego (tylko gacie od drugiego chińskiego stroju - model z frędzlami)

@lenkaluz zamawiałam pierścionek... Miał być pięęękny, tak samo jak spódniczka z pierwszego posta :D

Oto co dostałam za $ 0,38 konflikt
Oczekiwania:


Rzeczywistość:

gora os stroju bardzo ładna kupiłam tu na szafie ale wiem ze dziewczyna zamawiala ja dla mnie podejrzewam ze wlasnie z ali :) nie wiedziałam wcześniej o tym portalu ale po waszych wpisach weszłam i znalazłam te topik po niecale 4 dolary wiec dziewczyna sobie zarobila :) hihi

wlasnie zamowilam sobie dol so topu za niecale 13 zł jestem w szoku na all te same plecione majteczki sa po 50 zł za top dalam 50 zł ale wtedy jeszcze nie wiedziałam o istnienu ali :) będę tam robic zakupy :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-31 13:31 przez Leonka591.

Przeglądałam właśnie Ali i proszę, niektórzy sprzedawcy od razu wrzucają realne zdjęcia do swoich aukcji. Przynajmniej uczciwie :P

Tutaj poszukiwana ostatnio przez wiele dziewczyn sukienka:
http://www.aliexpress.com/item/2015-Women-Casual-Summer-Dress-Fringe-Tassel-Dresses-Sexy-Grey-V-Neck-Tulip-Smock-Waist-Front/32374758779.html

HOT or NOT?


Sukienka niby ta sama, ale na modelce jakoś lepiej wygląda;)
"tu coś podciągnięte, tam coś przerobione w photoshopie", więc jak ktoś zamówi, żeby nie było zdziwienia ;)

@grysik na pierwszym zdjęciu ta sukienka jest jakby lejąca (górna część), a poniżej wygląda jakby góra została zamieniona z dołem - na gorze raczej nie da się zrobić efektu "wody" (nie wiem jak to określić), a na dół jest ewidentnie dłuższy ;)

Nie ryzykowałabym :D

jak ogólnie się płaci na ali nigdy nie robilam tam zakupów,a z chęcią kupiłabym pare rzeczy

zamawiam z aliexpres juz od dluzszego czasu i juz mniej wiecej wiem co mozna a co nie warto.kilka razy sie nacielam ze na zdjeciu ubranie wygladalo super a w rzeczywistosci jak szmata.wystarczy ze zrobia z innego materiału i juz inaczej wyglada.niestety nie mam zdjec bo nietrafione ubrania wyrzucalam.ale teraz juz baardzo uwazam co zamawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ALIEXPRESS - zbiorowe zamówienia