Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

@e-wroblewsk możesz płacić kartą, albo za pomocą przelewy24, banalnie proste :)

@bryska5 jak coś nowego zamówisz wrzuć fotki :)

@e-wroblewsk możesz płacić kartą, albo za pomocą przelewy24, banalnie proste :)

@bryska5 jak coś nowego zamówisz wrzuć fotki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-31 11:23 przez grysik.

Jeżeli płaci się za pomocą przelewy 2,to jakaś prowizja jest pobierana za przewalutowanie polskiej złotówki na dolara amerykańskiego @grysik

Jeżeli płaci się za pomocą przelewy 24,to jakaś prowizja jest pobierana za przewalutowanie polskiej złotówki na dolara amerykańskiego @grysik



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-31 21:09 przez e-wroblewsk.

zweryfikowana
Posty: 615
Ostrzeżenia: 1/5

zamawiałam już jakiś czas temu więc nie podam linków
sukienka kremowa OK
koszula o rozmiar/dwa rozmiary za duża, ale ok


sukienka różowa prześwituje

spódnica OK

moja mama od dawna zamaowia z ali glownie torebki troszke ciuszkow i bizuterii jak narazie 1 koszula tylko byla shitem, czasem cos jest mniejsze niz napsaane ale jakosciowo i cenowo super

Zamawiałam mnóstwo biżuterii - jeszzcze nigdy się nie zawiodłam! :D
Też zamawiałam koszulę ze zdjęć powyżej (żółta w serduszka) i polecam brać o 2 rozmiary mniejszą niż się nosi normalnie :D Noszę S/XS, ale bałam się, że może wrzeczywistości rozmiary są mniejsze, więc dla pewności zamówiłam M i pływam w tej koszuli...

Witajcie,

ja poszukuję legginsów jak na załączonych fotkach.
chodzi mi o taki materiał bardziej gumowy, żeby nie farbował. raz udało mi się kupić, ale chciałąbym nowe a sklep już nie istnieje.
Szukam też legginsów ala skóra które mają na tyle podwójne szycie.
oczywiście fotki pocodzą z szafa.p:)



@ciuszkolad6
podasz link do spódnicy? :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

płacić się normalnie przelewem, numer karty, potrzebne informacje i bank przelicza Ci walutę, ja kupuje w dolarach

Czego wymagacie za tak smieszne pieniadze w dodatku robione w masowej ilosci przez tania sile robocza wiec i bez dokladnosci tylko aby bylo. Chcecie jakosci to inwestujcie w Gucci, D&G albo Prade.

Ale ona taka miała być :D Specjalnie jest tak zrobione, moja koleżanka taką ma :) mimo, że śmiesznie wygląda jest bardzo spoko, w szczególności jeśli siada się w ławce czy gdziekolwiek i chłopcy nie mają na co popatrzeć :)

Imishio - myślisz, że ktoś ma na tyle pieniędzy, żeby inwestować np. w Gucci, serio? Poza tym zwykłe ubrania, które kosztują z np. Szachownicy za 40 zł są dobrej jakości tak samo jak te z lumpeksów czy właśnie "od Chińczyków" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 23:34 przez bunnykillers.

Tia... w tym przypadku sprzedający akurat sam pokazuje jak szmatka wygląda w rzeczywistości ;)


ło matko okropna sukienka w rzeczywistości :/ już wolę dodać kilka zł, pójść na bazar czy do jakiś sieciówek i kupić coś porządnego :)

Przede wszystkim Chinki mają w porywach 160cm wzrostu i noszą rozmiar XXS- XS więc na nich te ciuchy wyglądają ZUPEŁNIE inaczej, po 2 jakość jest o niebo słabsza niż wydaje się na zdjęciach - często na zdjęciu jest starterowy model a potem szyje się już tańszy odpowiednik na masową skalę i taki finał.

Polecam niskim dziewczynom sukienki - zwykle są całkiem ok, ale płaszcze czy często swetry pozostawiają wiele do życzenia, że o wymiarach błędnych nie wspomnę :/ Trochę loteria

Ja nic tam nie zamawiałam, ale widziałam realne zdjęcia na grupach, na fb i te obrania wyglądają bardzo tandetnie /;

Bielizna
<moderacja>link


Real (trochę lipne zdjęcie :P):



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-17 20:58 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ramoneska Aliexpress- warto?