Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

6 minut temu

sprawdzony stomatolog

10 minut temu

sklep detailingowy

34 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej,
na pewno każda z Was miała przyjemność (albo nieprzyjemność) kupienia czegoś na Aliexpress, jeśli nie samodzielnie to przez "pośrednika".

Jak wrażenia pozakupowe? ;) Czy rzeczy, które dostałyście były zgodne z opisem i zdjęciem deklarowanym na stronie?

Pochwalcie się swoimi zdobyczami wklejając zdjęcie realne zrobione przez Was + zdjęcie z Ali.
Jeśli rzeczy okazały się bubalami, także je pokażcie by ostrzec innych!
super

Ja pokażę Wam moją spódnicę z niespodzianką-antygwałtką ;)
TADAM:


ja jestem zadowolona , z gory zalozylam ze bedzie chinskie i chinskie jest , ale w zasadzie jestem zaskoczona jakoscia w pozytywnym sensie .

zweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

ja niestety nie miałam przyjemności zamawiać na alliexpres ale chętnie pooglądam wasze zdobycze

ja zamówiłam sukienkę, też się bałam, że będzie tragiczna ale jak na taką cenę (15zł) jest genialna ;)

@grysik padłam... spódnica idealna na randkę rozbieraną :D

@korowk pokaż co kupiłaś, jeśli możesz to też zdjęcie realne, będzie wiadomo co można śmiało zamawiać ;)

ja robiłam zakupy, ale bardziej rzeczowe (np. etui, pudełko śniadaniowe itp), ciuchów nie miałam jeszcze okazji ;)

a jak z biżuterią? zamawiałyście? jestem ciekawa, czy te naszyjniki są faktycznie jak na zdjęciu czy tandetne bo ceny zachęcają :)

Cytat
lenkaluz
a jak z biżuterią? zamawiałyście? jestem ciekawa, czy te naszyjniki są faktycznie jak na zdjęciu czy tandetne bo ceny zachęcają :)

Ja zamawiałam również biżuterie i byłam zadowolona:)

Kupiłam kiedyś 2 stroje typu Victoria Secret - są całkiem spoko :)

Tutaj żółty


Real foto żółtego (tylko gacie od drugiego chińskiego stroju - model z frędzlami)

@lenkaluz zamawiałam pierścionek... Miał być pięęękny, tak samo jak spódniczka z pierwszego posta :D

Oto co dostałam za $ 0,38 konflikt
Oczekiwania:


Rzeczywistość:

gora os stroju bardzo ładna kupiłam tu na szafie ale wiem ze dziewczyna zamawiala ja dla mnie podejrzewam ze wlasnie z ali :) nie wiedziałam wcześniej o tym portalu ale po waszych wpisach weszłam i znalazłam te topik po niecale 4 dolary wiec dziewczyna sobie zarobila :) hihi

wlasnie zamowilam sobie dol so topu za niecale 13 zł jestem w szoku na all te same plecione majteczki sa po 50 zł za top dalam 50 zł ale wtedy jeszcze nie wiedziałam o istnienu ali :) będę tam robic zakupy :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-31 13:31 przez Leonka591.

Przeglądałam właśnie Ali i proszę, niektórzy sprzedawcy od razu wrzucają realne zdjęcia do swoich aukcji. Przynajmniej uczciwie :P

Tutaj poszukiwana ostatnio przez wiele dziewczyn sukienka:
http://www.aliexpress.com/item/2015-Women-Casual-Summer-Dress-Fringe-Tassel-Dresses-Sexy-Grey-V-Neck-Tulip-Smock-Waist-Front/32374758779.html

HOT or NOT?


Sukienka niby ta sama, ale na modelce jakoś lepiej wygląda;)
"tu coś podciągnięte, tam coś przerobione w photoshopie", więc jak ktoś zamówi, żeby nie było zdziwienia ;)

@grysik na pierwszym zdjęciu ta sukienka jest jakby lejąca (górna część), a poniżej wygląda jakby góra została zamieniona z dołem - na gorze raczej nie da się zrobić efektu "wody" (nie wiem jak to określić), a na dół jest ewidentnie dłuższy ;)

Nie ryzykowałabym :D

jak ogólnie się płaci na ali nigdy nie robilam tam zakupów,a z chęcią kupiłabym pare rzeczy

zamawiam z aliexpres juz od dluzszego czasu i juz mniej wiecej wiem co mozna a co nie warto.kilka razy sie nacielam ze na zdjeciu ubranie wygladalo super a w rzeczywistosci jak szmata.wystarczy ze zrobia z innego materiału i juz inaczej wyglada.niestety nie mam zdjec bo nietrafione ubrania wyrzucalam.ale teraz juz baardzo uwazam co zamawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ALIEXPRESS - zbiorowe zamówienia