Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

10 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Przepraszam uprzejmie, ale to już przegięcie ... mi pasuje wcześniej.

Próbę rakietową robiłam.
Jest ok.
Buahahaha!tańczy



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@czarownicaao czyli jak za kilka milionów lat jakie zwierze znowu z drzewa zejdzie to może wrócisz w nowym wcieleniu ;)

Cytat
czarownicaao
Próbę rakietową robiłam.
Jest ok.
Buahahaha!tańczy

Ja sobie już zarezerwowałam miejsce w bazie na księżycu, tylko na rakietę mi nie starczyło, zabierzesz mnie ze sobą?

Cytat
malmie
@czarownicaao czyli jak za kilka milionów lat jakie zwierze znowu z drzewa zejdzie to może wrócisz w nowym wcieleniu ;)

Tak jest.
Teraz jako małpa z gatunku wrednych,a potem może jako oślica...?
Iha!:D:D:D

Cytat
kukingaku
Cytat
czarownicaao
Próbę rakietową robiłam.
Jest ok.
Buahahaha!tańczy

Ja sobie już zarezerwowałam miejsce w bazie na księżycu, tylko na rakietę mi nie starczyło, zabierzesz mnie ze sobą?

Ależ jasne moja droga.superTylko my na Wenus lecimy-już ustalone,bo faceci to na Marsa.Więc ja nie wiem,jak będzie z rezerwacją na Księżycu?:o
Dobrze,że mi przypomniałaś,bo ja też muszę rezerwacje porobić-zapomniałam.;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-31 23:23 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cytat
czarownicaao
Tak jest.
Teraz jako małpa z gatunku wrednych,a potem może jako oślica...?
Iha!:D:D:D

Nie noo, coś Ty, trza wracać w takim etapie cywilizacji, która na widok rakiety pokłony bić będzie ;)

@malmie rozumiem że w epokę kamienia łupanego trza będzie się cofnąćnucija kochać kamienie, skały i inne tam minerały:D

Cytat
malmie
Cytat
czarownicaao
Tak jest.
Teraz jako małpa z gatunku wrednych,a potem może jako oślica...?
Iha!:D:D:D

Nie noo, coś Ty, trza wracać w takim etapie cywilizacji, która na widok rakiety pokłony bić będzie ;)

...Albo mnie potraktuje strzałami z łuków z kości hipopotama...?:D

Masz rację,zabiorę ze sobą jeszcze chociaż gaz pieprzowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-31 23:44 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta może być i w epokę kamienia, najważniejsze, że jak z wygnania wracać to z przytupem i jeszcze będą kolejne "fazy rozwojowe cywilizacji" gdybać czy to ufo czy to bogowie z chmur :D

@czarownicaao jak zobaczą rakietę to na kolana padną i dary przyniosą, a jak tym gazem psikniesz to już w ogóle będzie szał ;)

Dziewczyny ja zostaję, nie na rękę mi ta data, ale liczę, że trafi coś w te bunkry co to kapitał wykupił ;) a jak trafi to będzie piękny widok może i ostatni, ale ... ze śmiechem zamienię się w pyyył :D

@malmie, kosmiczna bogini, jak to ładnie brzmi:D trafi, ale kiedyś szlag ludzi przez to co się dzieje...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta weź nie kuś, bo jeszcze zdanie zmienię, bom łasa na komplementy i uwielbienie ;) No właśnie ludzi trafi, a parapety zostaną ;)

@malmie kit na parapety, jak szlag trafi to parapety zakitują...czym szybciej tym lepiej;)jam to łasa na truskawki które przeminęły;(

Cytat
czarownicaao
Cytat
malmie
@czarownicaao czyli jak za kilka milionów lat jakie zwierze znowu z drzewa zejdzie to może wrócisz w nowym wcieleniu ;)

Tak jest.
Teraz jako małpa z gatunku wrednych,a potem może jako oślica...?
Iha!:D:D:D

Cytat
kukingaku
Cytat
czarownicaao
Próbę rakietową robiłam.
Jest ok.
Buahahaha!tańczy

Ja sobie już zarezerwowałam miejsce w bazie na księżycu, tylko na rakietę mi nie starczyło, zabierzesz mnie ze sobą?

Ależ jasne moja droga.superTylko my na Wenus lecimy-już ustalone,bo faceci to na Marsa.Więc ja nie wiem,jak będzie z rezerwacją na Księżycu?:o
Dobrze,że mi przypomniałaś,bo ja też muszę rezerwacje porobić-zapomniałam.;(
To odpada bo ja na Wenus już byłam i strasznie tam się nudziłam bo facetów tam nie było.
Z nimi źle, ale bez nich jeszcze gorzej.
Jak już wam się znudzi kobitki na tej Wenus to zapraszam na imprezkę księżycową.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta albo czekasz kolejnego sezonu, albo szukasz tych nafosforyzowanych ... albo lecisz w kosmos i wracasz w odpowiedniej epoce jako bożek z berłem truskawkowym i nakazem odpowiednich upraw idea

Cytat
kukingaku
Jak już wam się znudzi kobitki na tej Wenus to zapraszam na imprezkę księżycową.

Jeśli przetrwam to wbijam na imprezę księżycową ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-01 00:17 przez malmie.

@kukingaku, można będzie się pobujać na księżycu przy księżycówie;)

@malmie czekam, wyczekane lepiej smakują, a fosforki może na księżycu zobaczę, co do upraw to tylko zdrowe;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-01 00:26 przez CzerwoneUsta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kobiety wysysają nasze męskie DNA