Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Proszę o ocenę mojego wiersza który napisałem do pewnej dziewczyny, czy istnieją jeszcze dziewczyny wrażliwe na słowo pisane, szkoła poetów , poezja pisana, czy jest tu jakaś dama która jest wrażliwa na wiersze,poematy,liryki,romantyki tudzież wiersze białe?


"MY"

Unosiłem się nad wodami i kamieniami jako ciemność przed Bogami. Gdy Jeszcze śmierci i życia nie było... I niczego, co nieśmiertelne. Gdy nie istniało światło, życia ogniska naczelne... Ty byłaś mi przeznaczona przed Bogami powstałaś gdy wszechświat,niebo i ziemia w równorzędności trwały, a jednak istniały, twe piękne wypielęgnowane włosy pragnę dotykać i wdychać ich zapach, przytulać ciebie, głaskać twe dłonie, nosić na rękach, zrywać dla ciebie polne kwiaty o każdej porze. Więc w górę unośmy swe serca, świat wypełnijmy śpiewaniem. Nasz bóg jest śmiercią, śmierć i życia z martwych powstanie. On dał mi rządy, źrenice bym światło mógł ujrzeć twe kochanie gorejące. Szczęśliwym okiem współczucia napełnił me serce bijące, abym cie kochał nad życie , wszak siebie dzisiaj nie poznaję, bo to z góry cierpień tak skamieniałem, że mogę nawet dla ciebie zdradzać żonę, którą przecież kiedyś tak bardzo kochałem. Dla ciebie jestem w stanie moje kochanie nawet wyjść poza obręb, istnienia aby powiedzieć ci kocham cię o mój skarbie dla ciebie wszystko , lecz najgorsze jest to piekielne czekanie...

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-31 20:15 przez Lolo889.

Jak mi się wyświewtlił z boku temat w skrócie, i wyszło "Czy wierszem można poderwać wrażliwą d..." to myslałam, że padnie tam inne słowo, niż dziewczyna. Ale się rozczarowałam jednak.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

A temu co kamień podniesie i zechce rzucić w me oblicze, niech mu złota i szczęścia za twą ręką boże życzę

Cytat
DaChoice
Jak mi się wyświewtlił z boku temat w skrócie, i wyszło "Czy wierszem można poderwać wrażliwą d..." to myslałam, że padnie tam inne słowo, niż dziewczyna. Ale się rozczarowałam jednak.


... Tak o to boże dziękować mogę jedynie przecie za szczęście że pozwoliłeś mi żyć na tym twoim dziwnym świecie wśród dziewczyn i kobiet



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-31 20:27 przez Lolo889.

No...autora poznaję,ale mimo tego przyznam,że wiersz jest całkiem niezły!
Trochę na bakier ze znakami przestankowymi,ale dość dobry.super

Ja akurat nie nabieram się na wiersze i słodkie słówka,ale pewnie jakąś dziewczynę poderwać można.

Lolo oczywiście że można, pod warunkiem że wiersz będzie tylko dodatkiem do czegoś namacalnego i realnego;)ale twoja poezja jest raczej taka "mroczna" i gdybyś czytał to dla mnie to raczej bym zwiała:)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
CzerwoneUsta
Lolo oczywiście że można, pod warunkiem że wiersz będzie tylko dodatkiem do czegoś namacalnego i realnego;)ale twoja poezja jest raczej taka "mroczna" i gdybyś czytał to dla mnie to raczej bym zwiała:)

Namacalnie to bym cię wymacał po cycuszkach i nóżkach, a tak na serio czy istnieją jeszcze wrażliwe dziewczyny?, co w moim wierszu uważasz za mroczną idee, przecież znamy się nie od dziś, żeruje już na waszym forum ładne kilka lat. O moje kochane czerwone usta, daj dostęp do twego serca a później ciała chyba żeś zajęta moje kochanie...

lolo szukaj dalej, nie chce mi się nawet odpowiadać:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Mam wielką wrażliwość na poezję i poetów, którzy w imię wierszy i wrażliwości gotowi "nawet zdradzić żonę". Jestem poderwana, ale w innym sensie. Jeśli ta do której napisałeś jest wrażliwa to pewnie wywali te poematy w kosz i dobrze zrobi.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Malmie ja ciebie kocham też , i nie zdradziłbym ciebie o ma piękna kocico

Cytat
CzerwoneUsta
Lolo oczywiście że można, pod warunkiem że wiersz będzie tylko dodatkiem do czegoś namacalnego i realnego;)ale twoja poezja jest raczej taka "mroczna" i gdybyś czytał to dla mnie to raczej bym zwiała:)

Ha! Ha! Super! Rozbawiłaś mnie.:D
Mi podoba się wiersz właśnie dlatego,że jest "mroczny",
ale ja jestem mocno nawiedzona...ha!ha!:D

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
czarownicaao
Cytat
CzerwoneUsta
Lolo oczywiście że można, pod warunkiem że wiersz będzie tylko dodatkiem do czegoś namacalnego i realnego;)ale twoja poezja jest raczej taka "mroczna" i gdybyś czytał to dla mnie to raczej bym zwiała:)

Ha! Ha! Super! Rozbawiłaś mnie.:D
Mi podoba się wiersz właśnie dlatego,że jest "mroczny",
ale ja jestem mocno nawiedzona...ha!ha!:D


Zaczaruj mnie droga czarownico na miłość, miłości pragnę a seks jest tylko dopełnieniem, proszę cię o moja droga czarodziejko zaczaruj me serce na miłość

Już jednego zaczarowałam,a po tym jednym straciłam moc.
A po drugie moje czary na odległość nie zadziałają.
Mahne sząse...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 11:40 przez czarownicaao.

lolo a czy znalazłeś tą która niedawno szukałeś?
ja nie jestem az tak sentymentalna , wątpię aby poderwać dziewczynę na te epitety.
Jak dla mnie to nie jest wiersz .
A wiesz chciałabym sie dowiedzieć w jakim jestes naprawdę wieku ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-03 07:32 przez banach.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Nie znalazłem, a zrobiłem błąd ponieważ pisała że nie może przestać o mnie myśleć, nie wiem co robić, a wiek podam ci na pw

zweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

"... że mogę nawet dla ciebie zdradzać żonę, którą przecież kiedyś tak bardzo kochałem." na takie teksty bankowo zarwiesz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolejna zakochana nagrała piosenkę o mnie