Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na co do kina?

21 lip 2016 - 21:23:29

Co polecacie? Co warto obejrzec w kinie?

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Na co do kina?

26 lip 2016 - 01:04:51

Mnie się bardzo podobał Warcraft. :)

Na co do kina?

26 lip 2016 - 06:41:39

też bym na coś poszła ale od kilku miesięcy nie widzę nic ciekawego w repertuarach

Na co do kina?

29 lip 2016 - 17:21:57

Ja w te wakacje byłam juz 2 razy w kinie bo jest promocja w Cinema i wygrałam bilet i szkoda nie korzystać :) a Byłam na Iluzji 2 spoko chociaż 1 lepsza i na Dniu Niepodległości i to była masakra :/ bardzo się rozczarowałam :( dobrze że prawie za darmo i teraz planujemy iść na Epokę Lodowcową wiewióra nie może nas zawieść ;)

Na co do kina?

29 lip 2016 - 17:45:52

Ostatnio byłam na:
Facet na miarę - inteligentna, przyjemna komedia takze polecam.
Iluzja 2 - fajne efekty specjalne ale nic poza tym, do ogladniecia raz i wystarczy.
Jason Bourne - momentami przeciągany i nudnawy.

Na co do kina?

30 lip 2016 - 11:53:25

O właśnie bo w kinach jest Facet na miarę, myślałam, że to kolejna mało ambitna delikatnie mówiąc komedia, a juz słyszę kolejna opinie, ze całkiem dobra. Jak dziś wygram bilety jak będę kupować na Epokę to wybiorę sie może na Faceta na miarę :)

Na co do kina?

04 sie 2016 - 22:40:40

My tez bylismy na Iliuzji- spoko, kle sczzerze, bez szalu, troche bajeczka. Za to wygralismy wlasnie w tej loterii Cinema City bilety na kolejny seans:) wiec polecajcie dalej jakies filmy.

Na co do kina?

04 sie 2016 - 23:11:02

Ja pójdę z synem na "Sekretne życie zwierzaków domowych", ale dopiero we wrześniu. Już nie możemy doczekać się premiery :)

Duke pozdrawia! :D



Na co do kina?

06 sie 2016 - 11:05:28

Sekretne życie... jest już chyba na zalukaj.pl. Ja byłam w Heliosie na najnowszym Star Treku - fajny, choć wcześniejszy lepszy, a teraz idę na Legion samobójców. :)

Na co do kina?

17 sie 2016 - 13:32:46

@grasad jak dla mnie ten star trek zdecydowanie przereklamowany i naciągany już trochę

Na co do kina?

17 sie 2016 - 16:56:54

Przez loterię w Cinemie i darmowe bilety trochę pochodziliśmy do kina. :) Moje typy z ostatnich filmów:

- "Sousage Party" - genialny film i ukłon w stronę dorosłych, bo jest to zdecydowanie animacja dla starszych kinomanów. :) Fabuła jest dosyć prosta, ale humor hardcorowy. :D

- "Star Trek" - ja akurat lubię ten klimat i w porównaniu do poprzednich części - ta też wyszła ciekawa.

- "Złe mamuśki" - też fajna komedia.

- "Legion samobójców" - ten film mnie trochę rozczarował, ale i tak nie było źle - porównywalny do innych filmów o superbohaterach.

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Na co do kina?

18 sie 2016 - 14:03:35

Co do "Legionu Samobójców" to się jak najbardziej zgadzam. Film jest słabo oceniany, ale to dobra, luźna rozrywka. Są zabawne momenty (tych mrocznych jest bardzo mało), no i postać Harley Quinn chyba podciąga cały film o jedną ocenę ;)

Na co do kina?

18 sie 2016 - 14:30:45

Podbijam. Zdecydowanie polecam jeszcze 'Złe mamuśki'.
Byłam dziś w kinie. Jak dla mnie rewelacja mimo, że mamuśką nie jestem :D

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Na co do kina?

24 sie 2016 - 10:26:35

Naprawdę Ci się podobał? Ja mam problem z takimi komediami, bo rzadko się na nich dobrze bawię, a z drugiej strony mam ostatnio ochotę obejrzeć coś w tym stylu.

Na co do kina?

21 wrz 2016 - 13:49:49

Chyba się wybiorę na "Wołyń" - to będzie na bank dobry film. I mam słabość do kina Smarzowskiego. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odmóżdżający serial