Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowa saga autorki Zmierzchu!

09 lut 2016 - 14:56:04

Dziewczyny czytała któraś tę nową sagę Stephenie Meyer http://www.czytamwszedzie.pl/stephenie-meyer-zycie-i-smierc/?utm_source=mybooks&utm_medium=click&utm_campaign=czytam%20blog?

Nazywa się "Życie i śmierć" i została wydana z okazji 10. rocznicy "Zmierzchu". Czytała już któraś?
Myślicie, że będzie równie dobra? Strasznie jestem ciekawa czy warto kupić.

Mówicie co wiecie, bo nie mogę się już doczekać! :)


Nowa saga autorki Zmierzchu!

09 lut 2016 - 15:18:19

o rany. Nawet okładka w tym samym stylu zrobiona. Nie, nie czytałam tego, ale wizualnie takie podobienstwo.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Nowa saga autorki Zmierzchu!

14 lut 2016 - 18:31:59

Nie czytałam i nie wiedzialam nawet, że taka książka powstała. Myślę, że to może być świetny pomysł, bo zamiana ról może dać wiele nowego i nawet jak wydaje nam się, że znamy już schemat to zupełnie inna miłość będzie ;)Jesli przeczytasz koniecznie daj znać.

Nowa saga autorki Zmierzchu!

14 lut 2016 - 19:13:37

Odgrzewane stare kotlety. Zmierzch był slaby, nawet bardzo słaby. Takie twory po latach zazwyczaj są jeszcze gorsze. Raczej nie sięgnę po tą książkę.

Nowa saga autorki Zmierzchu!

14 lut 2016 - 22:25:14

Nie oceniałabym aż tak surowo. Z tego co napisali na Czytam wszędzie, nie do końca będzie to "takie samo". Owszem, nadal historia dotyczy Cullenów, ale bohaterowie są już inni, no i historia jakby odwrócona, bo to śmiertelnik zakocha się w wampirzycy. Ja chyba dam jednak szansę i przeczytam. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ja, Ty, My - nowość wydawnicza! Książka może być Twoja!