Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 10:46:58

Cytat
marciaa0407
Prawo Agaty - uwielbiam, lekarze, rodzinka.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-24 10:47 przez libellule20.

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 10:49:46

The Killing
Dexter
Homeland
The Following
Prison Break

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 10:49:53

Różowe lata 70, Pierwsza miłość, Niskozatrudnieni (niestety powstał tylko jeden sezon)

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 10:52:07

Nie mam czasu na seriale :)
Raz w tygodniu obejrze Wikingow jak wyjdzie nowy odcinek (albo i nie, bo nie mam kiedy), a z Lubym jak mamy wolny wieczor to Millenium, albo Archiwum X. Tyle, nie mam dużo czasu, a jak mam, to szkoda mi go trwonic na seriale.

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 10:55:09

The Blacklist
Almost Human
Suits
The Originals
Hannibal serce

Czysta Krew
Pamiętniki Wampirów
Vikings
i wiele innych ale wymieniłam te ulubione :P
Jestem serialomaniaczką *____*

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 10:59:18

Kiedyś, jak jeszcze chodziłam do gimnazjum/liceum, to częściej oglądałam jakieś seriale: Lost, Skazany na śmierć, Dr House, CSI, nawet przez jakiś czas Pierwszą miłość oO

Teraz w sumie wcale nie oglądam tv, tylko online. Mój najukochańszy serial to Seks w wielkim mieście :D A teraz oglądam Plotkarę, chociaż żałosne jest to ciągłe zmienianie obiektów swojej miłości ever! przez bohaterów. Ale się wciągnęłam i zerkam dla Chucka. :D

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 11:00:29

ja rowniez uwielbialam gotowe na wsyzstko , szkoda ze sie skonczyly.... ale slyszalam ze jest nowy serial pokojówki z manhattanu, tworcow gotowych i evy longorii. wiec go bym chciala ogladac tylko musze gdzies na necie znalezc. a tak to ogladam z archiwum x, wszyscy nienawidzą chrisa.

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 11:07:03

Dexter, American Horror Story, Breaking Bad, Pretty Little Liars ale obecnie muszę czekać na następne sezony, bo wszystkie już obejrzałam!

Sprawdzę co wy polecacie :)

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 11:15:33

Homeland,

Weeds,

2 Broke Girls

Devious Maids



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-24 11:20 przez Eduarda.

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 11:15:49

ojojoj ja to uwielbiam seriale :) regularnie oglądam:
Pretty Little Liars, Lekarze, To nie koniec świata, Chicago Fire, Twisted, Star Crossed, The Musketeers, Saving Hope, BrzydUla, The Originals, The Vampire Diaries, White Collar, Suits oraz Demony Da Vinci :) i szczerze Moje seriale to straszny pochłaniacz czasu :)

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 11:20:30

OO ja też uwielbiam Przyjaciół! Mój chłopak mówi, że jestem psychiczna:d Ale potrafię non-stop oglądać ten serial i zawsze chichotam :d

Oprócz tego Gra o tron! Czekam na kolejny sezooon, już niedługo!

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 11:26:27

Ja teraz mam bardzo malo czasu, ale jak juz go znajde to jak poznalem wasza matke albo Hausa :-)

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 11:30:44

Oglądam:
Big Bang Theory
True Detective.

Oglądałam i polecam:
Pitbula.
Oficera.
Miasteczko Twin Peaks.
Black Books.
IT Crowd.


Ale generalnie seriali nie lubię. Większość to chłam:)

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 11:31:45

True Detective
American Horror Story
The Walking Dead
Hannibal
Gra o tron
Seks w wielkim mieście
Lekarze

Jakie seriale oglądacie?

24 mar 2014 - 11:35:13

Cytat
Asztarte
Nie mam czasu na seriale :)
Raz w tygodniu obejrze Wikingow jak wyjdzie nowy odcinek (albo i nie, bo nie mam kiedy), a z Lubym jak mamy wolny wieczor to Millenium, albo Archiwum X. Tyle, nie mam dużo czasu, a jak mam, to szkoda mi go trwonic na seriale.

Heeh, a ja nie mam czasu na obejrzenie dobrego filmu;) Wieczorem rzadko kiedy mam więcej wolnego czasu niż godzina, więc mogę co najwyżej obejrzeć jeden odcinek serialu. A że uwielbiam (czy raczej uwielbiałam) dobre kino, to staram się mieć chociaż namiastkę kina w postaci dobrego serialu:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka to sukienka?