Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

samorozwój -książka

25 lis 2013 - 15:03:06

Hej dziewczyny. Chce zamówić sobie u Mikołaja książkę związaną z samorozwojem, coś, co pomoże mi radzić sobie w życiu, jakaś książka, która mnie zmotywuje. Coś w stylu "dlaczego mężczyźni kochają zołzy" albo książki typu Beaty Pawlikowskiej "Dżungla podświadomości"? tej drugiej nie czytałam) tylko bardziej dotyczącego kontaktów międzyludzkich bądź dążeniu do celu albo pewności siebie? Chodzi nawet o poradnik psychologiczny:) tak to się chyba profesjonalnie nazywa.
Może znacie jakąś super książkę/poradnik, którą byście poleciły?

Proszę o tytuły i ocenę książki :)
pomóżcie proszę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 15:21 przez lamocik.

samorozwój -książka

28 lis 2013 - 11:43:00

Polecam książki Pana Eckhart Tolle np. Potęga teraźniejszości,Nie jesteś samotną wyspą,Nowa Ziemia.

samorozwój -książka

28 lis 2013 - 11:43:16

polecam wszystkie książki joyce Meyer np. bitwa o umysł bądź 100 sposobów na lepsze życie sa to katolickie książki ale pełne mądrości Bożej baaardzo polecam tej 2 książki nie mam mam tylko bitwe o umysł

samorozwój -książka

29 lis 2013 - 12:04:02

Cytat
Keyton
Z książek, które moim zdaniem warto przeczytać z tej tematyki jest na pewno "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu" Autor: D.J. Schwartz.
brzmi ciekawie , wiec szukam :)

samorozwój -książka

29 lis 2013 - 12:07:55

Cytat
lamocik
Cytat
Keyton
Z książek, które moim zdaniem warto przeczytać z tej tematyki jest na pewno "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu" Autor: D.J. Schwartz.
brzmi ciekawie , wiec szukam :)
genialna ksiazka tez polecam !

samorozwój -książka

29 lis 2013 - 12:13:14

Cytat
ola---grudz
Cytat
lamocik
Cytat
Keyton
Z książek, które moim zdaniem warto przeczytać z tej tematyki jest na pewno "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu" Autor: D.J. Schwartz.
brzmi ciekawie , wiec szukam :)
genialna ksiazka tez polecam !

a może mi któraś z was opowiedzieć co ona tam w sobie magicznego zawiera? :)

samorozwój -książka

29 lis 2013 - 12:17:04

Potęga podświadomości i Siła nawyku -obie bardzo polecam

samorozwój -książka

29 lis 2013 - 12:21:12

Nie wiem czy o taką książkę Ci chodzi, ale polecam "Po prostu razem" Anny Gevald.

Krótki opis książki:

"Nerwowa, poturbowana przez życie Camille, zakompleksiony arystokrata Philibert, gburowaty kucharz Frank i jego babka Paulette. Tych czworo ludzi, których z pozoru wszystko dzieli, dziwnym zbiegiem okoliczności zamieszkuje razem. Poznając się, nieoczekiwanie odkrywają własne i cudze zalety, i prawdziwe piękno życia... Francuski bestseller 2004"

samorozwój -książka

29 lis 2013 - 12:28:09

Cytat
ola---grudz
Cytat
lamocik
Cytat
Keyton
Z książek, które moim zdaniem warto przeczytać z tej tematyki jest na pewno "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu" Autor: D.J. Schwartz.
brzmi ciekawie , wiec szukam :)
genialna ksiazka tez polecam !
O u mnie jest problem z pozytywnym myśleniem to by dobre było;)

samorozwój -książka

29 lis 2013 - 12:30:26

Ja mogę polecić "Sekret" i "Siła" Rhondy Byrne - o pozytywnym myśleniu, dodaje pewności siebie, skrzydeł i poczucia, że w życiu można wszystkiego dokonać.
"Zmień Swój Mózg, Zmień Swoje Życie" Daniel Amen - książka bardziej naukowa, ale wg mnie cudowna. Pokazuje główne problemy emocjonalne człowieka spowodowane aktywnością lub jej brakiem w jakiejś części mózgu. Bardzo racjonalne wytłumaczenie niektórych stanów - np. tak zwanego czarnowidztwa i oczywiście recepta jak z tym walczyć. Pozwala wyciszyć umysł i nie dać się zwariować przez własny mózg. Jest jeszcze druga książka tego samego autora - "Zmień swój mózg, zmień swoje ciało". Wydaję mi się, że może być jeszcze lepsza. Jest jeszcze jedna książka, ale niestety nie pamiętam tytułu, sprawdzę wieczorem w domu.

samorozwój -książka

29 lis 2013 - 14:27:16

To jest też bardzo ciekawa książka: http://www.libroteka.pl/rozmowy-z-karolcia.html

Niedawno wyszła i zapowiada się naprawdę fajnie.

samorozwój -książka

29 lis 2013 - 23:03:57

dziękuje bardzo dziewczyny :) potrzebuje zmienic swoj tok myslenia, podejscie do zycia, bo wszystkim sie tresuje, martwie i wszystko mnie wkurza... mam wrazenie ze od miesiaca nic nie idzie po mojej mysli, nie ma dnia kiedy by mi lzy nie polecialy... nie jestem zadwolona ze swojego zycia i dochodza do tego kompleksy

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

samorozwój -książka

13 mar 2014 - 10:46:49

samorozwój zawsze jest w cenie :) ja nawet słyszałam ze są profesjonalne kursy NLP takie jak ten: http://adamgrzesik.pl/certyfikowany-praktyk-nlp-biznes/ wyjazdowe więc można odpoczać od zycia i skupić się tylko na tym co mówią :) może kiedyś się zdecyduje jak znajdę kogoś kto będzie chciał ze mną pojechać bo sama to słabo :)

samorozwój -książka

13 mar 2014 - 18:34:19

fajnie to brzmi :) ale ja poszukiwałam jakichś poradników -książek.
I natrafiłam na książkę pt "Psychologia zdrowego rozsądku. 49 zasad zdrowego rozsądku" super książka polecam!

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

samorozwój -książka

14 sie 2014 - 09:29:51

a może też dobrym pomysłem byłoby to, żeby się wybrać na jakieś warsztaty. tutaj https://www.facebook.com/RotkielMaria/app_492488037497427 znalazłam info o takich, co się będą odbywać w Krakowie. M.in. będzie można się dowiedzieć jak wykorzystać i rozwijać kobiecie kompetencje. Przyznam, że brzmi to bardzo ciekawie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poradnik psychologiczny pomocy