Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

6 minut temu

zakupy internetowe

31 minut temu

Budowa domu

35 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Jaką książkę polecacie?

23 cze 2016 - 10:05:52

Szukam jakiejś ciekawej bestsellerowej książki w stylu "dziewczyny z ogrodu". Może mi coś polecicie?

Jaką książkę polecacie?

08 lip 2016 - 22:03:08

Cytat
Ala233
Cytat
justynka8891
Dziewczyna z pociągu
Pokolenie Ikea
Chustka
Pokolenie Ikea - Kobiety
Złodziejka książek

Słyszałam o 'Dziewczynie z pociągu " że jest znakomity thriller robi furorę ,wciągająca i trzymająca w napięciu.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Jaką książkę polecacie?

27 lip 2016 - 13:41:04

Ciekawa jestem co sądzicie o książkach Beaty Pawlikowskiej.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Jaką książkę polecacie?

12 wrz 2022 - 12:54:33

„Skrawki nadziei” Maria Paszyńska
Jest to kontynuacja powieści „Cuda codzienności”, poznajemy dalsze losy rodziny Ciszków na tle wydarzeń historycznych, jakie miały miejsce w latach 1920 – 1938. Maria Paszyńska, podobnie jak w części pierwszej, opisuje codzienne, zwyczajne życie toczące się w służbówce na Smolnej. Wypełnione jest ono pracą, miłością, nauką, wzajemnym szacunkiem i szczęściem. Niestety, rodziny Ciszków nie omijają dramatyczne dla nich chwile. Bardzo pomocna okazała się wtedy siła rodzinnego wsparcia.
W „Skrawkach nadziei” autorka skupia się intensywniej na losach czwórki dzieci Staszki i Macieja. Są oni już dorośli i sami podejmują decyzje o swoim życiu. Chociaż bardzo są związani z rodzicami, to niektóre ze swoich wyborów ukrywają przed nimi.
Nie mogę doczekać się kolejnej części serii, jestem ciekawa dalszych losów wszystkich członków rodziny Ciszków. Zastanawia mnie, jak trudne i kontrowersyjne decyzje podjęte w drugiej części cyklu przez Bognę, Nawojkę, Amelię i Michała wpłyną na ich dalsze losy? Jak duże zmiany w ich życiu przyniosą nadchodzące wydarzenia historyczne?

Swoją drogą mogę polecić również abonament w ibuk https://www.ibuk.pl/abonament.html , szczególnie jeśli sporo czytacie. Dzięki niemu można sporo zaoszczedzić na cenie książek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-09-27 10:33 przez andraa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Woodstock 2016- inny niż dotąd..