Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciekawe książki - co polecacie?

01 sie 2016 - 20:22:45

Polecam książki Tess Gerritsen bardzo wciągające uwielbiam je.

Ciekawe książki - co polecacie?

02 sie 2016 - 08:44:40

'Awantura w Sierra Leone'
Gérard de Villiers

Ciekawe książki - co polecacie?

02 sie 2016 - 09:16:59

" Motyl" Lisa Genova - wspaniała, wzruszająca, aktualnie czytam drugą powieść tej autorki " Lewa strona życia" - książka, która przypomina, że życie jakie znamy może ulec zmianie w ułamku sekundy, ciekawy przypadek medyczny młodej kobiety,ambitnej,zapracowanej, matki, żony. Polecam -powieść ciekawa, refleksyjna.

Ciekawe książki - co polecacie?

02 sie 2016 - 10:26:12

Polecam "Kwiaty na poddaszu" :) Bardzo wciąga i trzyma w napięciu.

Ciekawe książki - co polecacie?

02 sie 2016 - 10:49:37

Ja polecam może trochę z innej paki- książki Beaty Pawlikowskiej. Naprawdę wciągają i dają do myślenia, można wiele rzeczy przeanalizować i zrozumieć.

Ciekawe książki - co polecacie?

02 sie 2016 - 11:25:03

@iwona48 jeju ta ksiązka faktycznia jest wspaniała!! polecam !!

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 6/5

Ciekawe książki - co polecacie?

05 paź 2016 - 13:06:04

Książki Beaty Pawlikowskiej również czytałam i mogę szczerze polecić, szczególnie przeczytana ostatnio pt. "Między światami". Sporo ciekawych książek kupowałam w księgarni internetowej mabit-ksiazki.pl , którą również zawsze chwalę ze względu na sporą ilość znakomitych książek. Jak szukacie nowych przygód książkowych to polecam zajrzeć do ich księgarni w sieci :)

Ciekawe książki - co polecacie?

18 paź 2016 - 19:52:55

Polecam na faktach

Cytat

Cytat

Strefa cienia
ja pod koniec czytania płakałam. Młoda dziewczyna zakochuje się w starszym o 40 lat chłopie. Tkwi w toksycznym związku przez 3 lata a kiedy decyduje się odejść on ją straszliwie Okalecza. Do dzisiaj gnoja nie złapano. Książka dla osób o mocnych nerwach ale warto

Ciekawe książki - co polecacie?

18 paź 2016 - 21:13:36

też polecam Tess Geritsen, Camille Lackberg i może jeszcze 'Dziewczynę z sąsiedztwa' J. Ketchuma- w jeden dzień przeczytałam tak wciąga, ale trzeba lubić takie książki.

Ciekawe książki - co polecacie?

12 lut 2017 - 22:45:22

Cytat
Kaska113
Polecam na faktach
Cytat

Cytat

Strefa cienia
ja pod koniec czytania płakałam. Młoda dziewczyna zakochuje się w starszym o 40 lat chłopie. Tkwi w toksycznym związku przez 3 lata a kiedy decyduje się odejść on ją straszliwie Okalecza. Do dzisiaj gnoja nie złapano. Książka dla osób o mocnych nerwach ale warto
To chyba nie dla mnie, bo nie mam mocnych nerwów, ale tak myślę, że takich historii pewnie wydarzyło się o wiele więcej pod takim właśnie smutnym scenariuszem...

Kończę czytać nową książkę autorki 'Niezgodnej', czyli "Naznaczeni śmiercią" - raczej nie tyle sięgnęłam po nią z tego powodu co przyciągnęła mnie okładka, ale bardzo dobrze się czyta. Szczególnie jak ktoś lubi wątki z ludźmi obdarzonymi specjalnymi mocami a zawsze brakowało mu ich psychologicznych wątków. Roth jest w tym dobra. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-12 22:46 przez Marlenek.

Ciekawe książki - co polecacie?

17 lut 2017 - 20:10:48

Naznaczonych śmiercią też czytałam i mogę polecić. Wciągająca książka, z bardzo oryginalnym wątkiem miłosnym. Bohaterowie nie zakochują się w sobie od początku, zaczyna się od zupełnego braku zaufania i nienawiści. W ogóle relacja Akosa i Cyry to na początku mi podpadała pod jakiś syndrom sztokholmski :) ale to może tylko takie moje dziwne wrażenie.

Ciekawe książki - co polecacie?

17 lut 2017 - 21:28:23

zafirka - no może, gdyby nie fakt, że oboje potrzebowali się wzajemnie pomimo początkowej niechęci byli na siebie częściowo skazani. :)
Cyra chyba nie marzyła za bardzo w swoim życiu o miłości, a raczej o spokoju. A patrząc na zakończenie książki, to pokoju w tamtym świecie jeszcze długo nie będzie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-17 21:28 przez Marlenek.

Ciekawe książki - co polecacie?

23 lut 2017 - 16:04:42

Marlenek - dużą wątków jest nierozstrzygniętych, chciałabym już przeczytać drugą część. Obawiałam się, że z Cyra zginie, po tym co spotkało ją pod koniec książki. Mam nadzieję, że autorka rozwinie też bardziej Uniwersum bo jestem ciekawa co jest na innych planetach.

Ciekawe książki - co polecacie?

23 lut 2017 - 17:06:56

Uwielbiam całą serie MIlENIUM, genialne ksiązki które wciągają całkowicie

Bardzo ciekawa była seria książek Beth Revis , cienie ziemi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odmóżdżający serial