Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciekawe książki - co polecacie?

01 gru 2015 - 19:24:25

Dziewczyna o siedmiu imionach :)

Ciekawe książki - co polecacie?

01 gru 2015 - 20:01:52

Witaj :) Jeśli chodzi o kryminały, to wszystkie Lisy Gardner, Charlotte Link, Nele Neuhaus (szczególnie "Śnieżka musi umrzeć";),Katarzyny Puzyńskiej i oczywiście Zygmunta Miłoszewskiego("Ziarno prawdy", "Gniew";). Z obyczajówek polecam, jeśli lubisz takie książki oczywiście, "Arabska żona", "Arabska córka", "Arabska księżniczka" i "Arabska krew" - świetnie się je czyta, a w bibliotece, w której pracuję non-stop są na nią rezerwacje od kilku lat. Na powyższe kryminały również.
Teraz jest dużo fajnych książek polskich autorów np. Joanny Jax "Dziedzictwo von Becków". Mogę tak w nieskończoność... :)

Pozdrawiam!
Monika

Ciekawe książki - co polecacie?

01 gru 2015 - 21:49:12

Cytat
8miki8
Mój mąż czyta kryminał saga Camilla Läckberg , jest kilka części, mówi,że bardzo wciągające, 1 część przeczytał wieczorami w tydzień :)

Zgadzam sie! Przeczytalam wszystkie czesci mega wciagajace. Pierwsza to "ksiezniczka z lodu".Goraco polecam!

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Ciekawe książki - co polecacie?

02 gru 2015 - 21:28:51

Moją ulubioną książka ostatnich tygodni jest "Droga Królów" Brandona Sandersona. Hipnotyczna dla miłośników dobrej fantasy

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Ciekawe książki - co polecacie?

30 gru 2015 - 21:18:41

Polecam wszystkie książki Stephena Kinga, jeśli ktoś lubi takie klimaty ;)
Wczoraj wróciłam z matrasa z nowym nabytkiem jego autorstwa "Pan Mercedes", jest to jego debiut w gatunku kryminał detektywistyczny.

Ciekawe książki - co polecacie?

08 sty 2016 - 10:53:35

Ja od siebie dodam książkę którą bardzo polubiłam. "Ścieżki życia" autorstwa Edyty Kowalskiej. bardzo fajna, przyjemna i lekka na mroźne wieczory. Fajnie napisana czyta się naprawdę z przyjemnością.

Ciekawe książki - co polecacie?

08 sty 2016 - 10:58:51

Ja bardzo polecam serie książek Michaela Hirsta
DYNASTA TUDOROW .Przepiekna powieść nawet film nakęcili :)

Jeśli ktoś lubi historyczne to polecam również KOCHANICE KROLA ,BIAŁA KROLOWA, CZERWONA KROLOWA.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-08 11:02 przez filipekkrol.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Ciekawe książki - co polecacie?

27 sty 2016 - 08:19:11

Ostatnio czytałam Lilith książkę fantastykę. Na co dzień co prawda nie sięgam po ten gatunek literacki, ale skusiły mnie pozytywne recenzje. Ta powieść od pierwszych stron mnie wciągnęła i z pewnością będę chciała dowiedzieć się jak potoczyła się historia głównych bohaterów w następnych częściach.


niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Ciekawe książki - co polecacie?

08 lut 2016 - 18:39:51

O, myślę, że i mi przypadłaby do gustu ta książka!
Ale to jak skończę tę, którą czytam w tej chwili - "Wiek Cudów", autorstwa Karen Thompson Walker :) Jest po prostu niesamowita! Wciąga od pierwszych stron.. I szczerze mówiąc, zaczęłam się zastanawiać nad końcem świata... :D

Ciekawe książki - co polecacie?

08 lut 2016 - 18:55:36

ja polecam książki Kinga (ale to już każdy zna :))
jesli chodzi o takie oparte na faktach- to wszystkie sagi arabskie (np.Arabska żona, Arabska księżniczka itp)
Fajnie sie też czytało Kwiat lotosu (czy jakoś tak- stara książka, ale świetna)
Ja lubię też romansidła wszelkiego rodzaju :)

Ale ostatnio znajomy polecił książkę "Wołanie w górach" oparta na faktach. Więc jak dokończę moje romansidło, to sie za nią biorę :)

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Ciekawe książki - co polecacie?

26 lut 2016 - 13:08:04

Ja teraz czytam Elon Musk biografia twórcy paypala, tesli i spectraX. Książka jest super i wam też polecam po nią sięgnąć.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Ciekawe książki - co polecacie?

26 lut 2016 - 13:17:35

Ja wczoraj kupiłam sobie trzecią już książkę Księdza Jana Kaczkowskiego "Grunt pod nogami" - uwielbiam, uwielbiam!

Ciekawe książki - co polecacie?

26 lut 2016 - 13:33:12

Cytat
myszowaty1989
Ja wczoraj kupiłam sobie trzecią już książkę Księdza Jana Kaczkowskiego "Grunt pod nogami" - uwielbiam, uwielbiam!

a o czym one są....

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Ciekawe książki - co polecacie?

26 lut 2016 - 13:34:48

o zyciu, o chorobie, cierpieniu, smierci, jak sobie z tym radzic. ten Ksiadz jest inny niz wszyscy, wygoogluj sobie...

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

Ciekawe książki - co polecacie?

22 mar 2016 - 11:13:29

Na pewno bardzo ciekawą książka, obok której nie można przejść obojętnie jest Lodowe piekło M. Zuckoffa. Czyta się ją świetnie, opisuje katastrofę lotniczą na Grenlandii wolę walki o życie. Polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Świąteczne filmy