Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

operacja oczu

11 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->

Ciekawe książki - co polecacie?

24 lut 2017 - 14:53:34

Ja ostatnio zachwycam się twórczością Elżbiety Cherezińskiej. Polecam :)

Ciekawe książki - co polecacie?

26 lut 2017 - 21:28:59

Cytat
zafirka
Marlenek - dużą wątków jest nierozstrzygniętych, chciałabym już przeczytać drugą część. Obawiałam się, że z Cyra zginie, po tym co spotkało ją pod koniec książki. Mam nadzieję, że autorka rozwinie też bardziej Uniwersum bo jestem ciekawa co jest na innych planetach.
Da radę, twarda jest dziewczyna. :) Nie wyobrażam sobie tej historii bez Cyry i Akosa.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Ciekawe książki - co polecacie?

27 lut 2017 - 11:55:00

Warta nieprzeczytanie jest książka Michalina Wisłocka. Sztuka kochania gorszycielki jest to biografia na której został oparty film. Polecam

Ciekawe książki - co polecacie?

27 lut 2017 - 16:03:45

no tak sztuka kochania.
mam ta książkę

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawe książki - co polecacie?

27 lut 2017 - 18:14:54

Tylko Ty - Gabriela Gargaś serce

Ciekawe książki - co polecacie?

27 lut 2017 - 18:15:16

czytam od kilku dni "Stulecie Winnych" Ałbeny Grabowskiej na razie zapowiada się bardzo ciekawie

Ciekawe książki - co polecacie?

27 lut 2017 - 20:23:34

Cień wiatru Carlos Ruiz Zafon :)

Ciekawe książki - co polecacie?

27 lut 2017 - 22:30:05

„Marianna” Magdalena Wala

Ciekawe książki - co polecacie?

28 lut 2017 - 22:27:13

Ja polecam Kasia Bonda: Pochłaniacz, Okularnik teraz jestem czytam Lampiony i w kolejce czeka Tylko martwi nie klamia

Ciekawe książki - co polecacie?

28 lut 2017 - 22:55:46

Ja polecam kryminały/horrory Zygmunta Białoszewskiego oraz bardzoooo wciągającą książkę "Światu nie mamy czego zazdrościć" przeczytałam w jeden dzień. Aktualnie czytam "Zła waluta" Ewelina Dydo - też kryminał i też mogę polecić:)

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawe książki - co polecacie?

03 mar 2017 - 10:12:32

Próbuję czytać tą Cherezińską bo to podobno polska "Gra o Tron", ale nie mogę przebrnąć.

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Ciekawe książki - co polecacie?

18 kwi 2017 - 08:00:40

ja niedawno z swiatksiazki.pl zamówiłam sobie kilka fajnych pozycji i właściwie mam już je za sobą. Wśród nich były m.in. reportaż Niewolnice Władzy oraz powieść Małe Życie. Te najbardziej zapadły mi w pamięć i są to według mnie książki naprawdę warte polecenia. Może nie są to obowiązkowe pozycje, z którymi zapoznać powinien się każdy, ale osoby, które lubią czytać na pewno będą zadowolone.

Ciekawe książki - co polecacie?

18 kwi 2017 - 11:32:11

Cytat
zdunska
Ja polecam Kasia Bonda: Pochłaniacz, Okularnik teraz jestem czytam Lampiony i w kolejce czeka Tylko martwi nie klamia
Pochłaniacza miałam na audiobooku, jakoś przebrnęłam, ale dla mnie jak na kryminał to za długa trochę ta książka, połowę bym wycięła ;) Teraz jestem na etapie biografii, po Beksińskich (rewelacja) sięgnęłam po "Steczkowscy. Miłość wbrew regule" - bardzo dobrze się czyta, sama historia księdza, który porzucił sutannę, żeby założyć rodzinę, fascynująca.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Ciekawe książki - co polecacie?

30 kwi 2017 - 23:24:46

Polecam nowy romans napisany przez Vi Keeland MMA fighter. Walka

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawe książki - co polecacie?

10 cze 2017 - 10:49:09

Jeśli lubicie powieści społeczno-obyczajowe, to z nowości mogę polecić "Łzy życia" - jest o tym jak nienawiść niszczy człowieka, jak pod jej wpływem można stać się kimś zupełnie innym, ale i o tym jak miłość może przezwyciężyć siłę przekonań i przymus tradycji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wywiad z Tiffany Snow - autorką książek o Kathleen Turner