Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szukam jakiejś ciekawej i wciągającej ale nie banalnej książki sensacyjnej, kryminału lub coś z powieści detektywistycznej. Ostatnio czytałam pisarzy skandynawskich i bardzo podoba mi się ich styl (Trylogia Milenium, Rodzinne sekrety, Uczeń, Księżniczka z lodu) polecam te tytuły.
Teraz chciałabym coś z szybszym tempem. Chyba że znacie jeszcze coś fajnego ze skandynawskiej prozy. – myślałam nad serią z Kurtem Wallanderem.
Polećcie coś ;)

Obecnie czytam Kamieniarz, Camilli Lackberg, bardzo wciągająca:)

przeczytaj sobie "w objęciach chłodu":)) fajnaaa:) ,ale kurde nie pamietam autorki;//


Sandra Brown:) olśniło mnie ;p fajne ma książki, polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 22:15 przez Alus101a.

może być ciekawa ;) może ktoś jeszcze się wypowie

A czytałaś Krajewskiego?

Tzn. nie wiem czy to Cię zainteresuje. Czytałam taką serię książek detektywistycznych:D bardzo lekkie, szybkie w czytaniu jak się ma mało czasu. "Kot który..." autorstwa Braun Lilian Jackson. Bardzo fajny kryminał z kotami w roli głównej:D

seweryna? hhaha
nie czytałam ;) jakie tytuły polecasz ?

Alex Kava, Harlan Coben -pozycje tych autorów powinny Cię zainteresować:)

Marek Krajewski Koniec świata w Breslau, Śmierć w Breslau, Widma w mieście Breslau,Festung w Breslau itd
Jak się wciągniesz to nowa seria zaczyna się od "Erynie"
I nie zrażaj się nazwą Breslau - nic wspólnego z wojną.

polecam śmierć letnią porą :)

Polecam książki Alex Kavy, szczególnie cykl o Maggie O'Dell. Albo Harlan Coben cykl o Byronie

I oczywiście Serge Jacquemard np Mafia w Paryżu i wszystkie inne...

Je też polecam Krajewskiego Widma w mieście Breslau, Festung Breslau, Śmierć w mieście Breslau i Koniec świata w mieście Breslau, a takżę Aleję samobójców i Róze cmentarne. Bardzo lubie Krajewskiego, a z innych autorów kryminałów polecam Harlna Cobena :)

Ja lubię Tess Gerritsen, np. Skalpel, Mumia i inne jej medyczne kryminały. Chętnie też poczytam Wasze propozycje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-26 14:48 przez keyy.

Krajewski! Świetne są te jego książki, mają niepowtarzalny klimat.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowy magazyn o modzie- Barrel Fashion