Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:35:29

Witam,

Moze ta wiadomosc zabrzmi jak anons towarzyski, ale co mi tam ...:)
Gdybym nie miala swojego chlopaka,czulabym sie bardzo , ale to bardzo samotna... zeby nie rzec bylabym sama... nie mam nikogo innego z kim moglabym smiac sie i plakac... Od dluzszego czasu marze o przyjaciolce na dobre i na zle, oddanej , szczerej i prawdziwej... a nie sztucznej i falszywej jakich wiele spotkalam na swojej drodze.... moze znajde na szafie , w miejscu gdzie kobiet jest milion;) jakas dziewczyne z Radomia , albo okolic , ktora lubi dobra ksiazke, ciekawy film... zakupy i muzyke....:)

Milo byloby miec kogos bliskiego swojemu sercu, kogos komu mozna powierzyc swoje tajemnice.....

Mam nadzieje ,ze ktos sie odezwie... na priv , albo tu....

:)

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:37:08

hah ja też szukałam i nie znalazłam póki co

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:38:28

zazdroszcze....:(

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:40:41

kch88 zazdrościsz, że nie znalazłam?

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:42:34

oj , przeczytalam,ze znalazlas:) przeprasza... spac mi sie juz pomalu chce i literki myle:)
szkoda, ze tak daleko mieszkasz, bo juz bys znalazla:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-24 23:45 przez kch88.

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:44:57

Wiesz co Ci napisze?Ciesz się,że chociaż masz chłopaka!

Ale powodzenia życze;)

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:46:20

no właśnie czasami szkoda, że nie ma wyjśc z kima na kawkę i zwykłe babskie ploty

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:46:56

Nic na siłę, że tak powiem.

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:47:08

Wiesz , chlopak to nie to samo co kolezanka, z chlopakiem nie da sie o wszytskim pogadac, bo nie wszytsko rozumie:)

Cytat
magodzianka
Nic na siłę, że tak powiem.

Nawet tak sie nie da:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-24 23:48 przez kch88.

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:48:54

ja majac partnera cieszylabym sie jak glupek
niestety nie to mi w zyciu pisane

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:50:15

Dokładnie Ciebie rozumie to ,że jest chłopak to nie znaczy ,że nie możemy czuć się samotne :) Mam tak samo ... Niby mam przyjaciółkę ,ale nie taką z prawdziwego zdarzenia potrzebuje kogoś kto pójdzie do kina ,zje lody, albo wpadnie na nocke żebyśmy pooglądały romantyczne komedie i poplotkowały :) ... kogoś z kim mogę iść poszaleć na zakupach albo po prostu wypłakać się ... :)

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:50:24

Cytat
kasiurek
no właśnie czasami szkoda, że nie ma wyjśc z kima na kawkę i zwykłe babskie ploty

Jak sie pokolce z chlopakiem to mi tylko pies pozostaje... heh zabawne , ale prawdziwe....:) A tak to bylaby istota ,kta by wsparla, ja bym wspierala ja i bylo by malinowa....a tak jest szaro i smutno...
Cytat
mag23
ja majac partnera cieszylabym sie jak glupek
niestety nie to mi w zyciu pisane


Nie jest tak kolorowo jak Ci sie wydaje...z chlopakiem nie poplaczesz ,jak cos Ci nie wyjdzie, nie wykrzyczysz ,jaki ktos jest dla Ciebie zly... chlopak inaczej mysli niz dziewczyna... i zamiast plakac czy krzyczec z Toba powie Ci , nie lam sie , jestes silna dasz rade.... a czasami sie nie da...:(
Cytat
blondyneczka_1991
Dokładnie Ciebie rozumie to ,że jest chłopak to nie znaczy ,że nie możemy czuć się samotne :) Mam tak samo ... Niby mam przyjaciółkę ,ale nie taką z prawdziwego zdarzenia potrzebuje kogoś kto pójdzie do kina ,zje lody, albo wpadnie na nocke żebyśmy pooglądały romantyczne komedie i poplotkowały :) ... kogoś z kim mogę iść poszaleć na zakupach albo po prostu wypłakać się ... :)


Chcialabym kogos ,zeby byl blisko... Kogos kto zadzwoni w nocy,ze mnie potrzebuje... chcialabym czuc sie potrzebna...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-24 23:53 przez kch88.

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:51:35

Szukanie przyjaciółek w internecie jest dość ryzykowne. Nigdy nie masz pewności kto jest po drugiej stronie, to taka pierwsza kwestia.
A po drugie, chyba prościej byłoby 'wyjść do ludzi'. Mam na myśli znalezienie jakichś nowych zainteresowań, zapisanie się na jakiś kurs czy coś. :)
Może to nie jest najlepszy pomysł, ale obracając się wśród ludzi chyba szybciej załapiesz kontakt i 'wyczujesz' czy z daną osobą będziesz potrafiła się dogadać. Przez neta trochę ciężko to stwierdzić, chyba, że jesteś na tyle nieśmiała, by nie 'startować' tak od razu w realu. :P

zweryfikowana
Posty: 671
Ostrzeżenia: 3/5

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:55:08

wiem co czujesz, sama mam to samo, najgorsze, że mój facet... :( zbyt często pije, nie ma do mnie zaufania, szacunku, ciągle wszystko muszę mu wybaczać, ciągle to ja się staram, on już chyba nawet mnie nie kocha... ale ja za to kocham nad życie i nie umiem żyć już inaczej, oprócz tego mam same problemy, 19 lat i nerwice... więc wiedz, że są ludzie, którzy mają jeszcze gorzej niż ty... pozdrawiam

bratnia dusza...

24 lut 2012 - 23:55:15

Ja jestem z Radomia ;) jeśli chcesz pisz na priv, może nawet już sie znamy;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FILM O GRUBEJ KOBIECIE