Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Rewelacyjne okna

56 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"By mieć szczęście częściej niż czasem.."

"Bo milosc nie zna pór dnia,a nadzieja nie ma konca, a wiara nie zna granic"

"Najtrudniej jest zrozumieć milczenie"

"Nieważne czy marzenia spełniają się w snach, czy w rzeczywistości. Ważne, że w snach dają nam siłę aby o nie walczyć..."

"Kropla wody, nawet najmniejsza, gdy się zjednoczy z oceanem, nigdy nie wysycha"

"Ażeby kobietę złapać za jej słabe strony, musiałby mężczyzna mieć tysiąc rąk"

"Dzień po dniu czas nie odpoczywa.."

"zadne serce nie cierpialo nigdy, gdy siegalo po swoje marzenia"

"Myslom moze czasem zabraknac slów,ale uczuciom nigdy. One zawsze sa wymowne,nawet wtedy, kiedy milcza"

"Przecież prawie każde "nigdy" można jakoś obejść"

"Im bardziej staramy się zrozumieć życie, tym bardziej strzeże ono swych tajemnic"

"na przekór niemożliwemu.."

"Wish You Were Here"

"chciałabym cofnąć czas, nie po to żeby coś naprawić, ale po to by przeżyc to jeszcze raz"

(...) więcej mi nie przychodź mam już tego dosyć
poważnie z mojego życia możesz się wynosić
ej wiesz to jest koniec tak chcesz! znów nie kłamie
nie chce więcej mam na to wszystko wyjebane
jestem pewna, raczej na pewno chce zapomnieć (...)...


****************

Otoczyłam się skorupą cynizmu, moje serce jest wytrzebione, uciekam przed okropną Zależnością, szyderstwem powszechnej Ułudy; Eros w swoim kołczanie ukrywa kosę.
- Lolita Pille "Hell"

***************

"Gdy uszkodzeniu ulega coś, na czym nam zależy, nie możemy oderwać oczu - ani myśli - od szczeliny, pęknięcia, rany. Wiedzieliśmy, że to się kiedyś stanie, ale łudziliśmy się nadzieją, że może jednak nie. Czasem te uszkodzenia można naprawić. Ale nawet wtedy rzeczy nie odzyskują dawnego blasku czy proporcji. Nigdy."
— Jonathan Carroll

***************

Poza tym, czy tego chcemy czy nie, zawsze na coś czekamy.

***************

Myśli są niewidzialne, ale bezmyślność jest widoczna.
- Stanisław Jerzy Lec

***************

"Lecz nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać."

— Paulo Coelh



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-22 22:18 przez aaagatkkkaaa.

Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni. :))

‎"Dobry humor nie załatwi Twoich problemów, ale wkurzy tyle osób, że warto mieć go jak najdłużej" !!

O wschodzie słońca, na krawędzi życia, jakby sam los wzywa ratunku. A ona biegnąc przed siebie, niszczy babie lato, jak wiatr, porusza dmuchawcami, rozsiewając nadzieję.

W sercu każdego z nas jest mały odpływ ściekowy. kiedy nazbiera się w nim dostatecznie dużo brudu, spływa między kraty, dając nam tym samym ulgę. ale sęk w tym, aby pozwolić sercu na pozbycie się szamba. sęk w tym, aby pogodzić się z nieodwracalnym rozkładem naszych uczuć

Przemykam się między swoimi myślami paranoje i lęki wyciągają do mnie dłonie lodowate suche kościste dotykają moich rozgrzanych pragnień miażdżą je z pasją. Bezlitośnie.

Gdzie u kobiety znajduje się punkt G? Na końcu wyrazu shopping.

Czy ty chcesz mi udowodnić, że IQ może być ujemne ?

Bywają noce tak pełne udręk, że nazajutrz należałoby zmienić nazwisko, bo nie jest się już tym samym, co pierwszej.

W tym zwariowanym świecie miłość kończy się zanim się zacznie.

Zachowujesz się jak trzylatek , który najpierw stawia babkę , a potem depcze ją i płacze , że się rozpierdoliła .

a problemy zostawię tym, którzy chcą je mieć.

gdy spotykam się z Tobą, moje serce się tak cieszy, a oczy tak błyszczą jak małemu dziecku z nowej zabawki .

szczęście jest nadal w cenie, więc nie próbuj szukać go na półce z promocjami.

...oczy są ślepe. Trzeba szukać sercem.

Z niektórymi nie ma nawet o czym poziewać.

Wiesz... Powinnam Ci życzyć, aby ktoś kiedyś złamał Ci serce tak jak Ty złamałeś je mnie. Ale nie będę. Mało tego. Powiem Ci, że będę pierwszą osobą, która z miłą chęcią przypierdoli w twarz osobie, która Cię zrani. Może wtedy zrozumiesz.

Miłość jest wtedy, kiedy mama daje tacie najlepszy kawałek kurczaka.

Często czekam aż napiszesz pierwszy bo wtedy wiem, że chcesz ze mną pisać.

Nie jesteś jedynym powodem mojego uśmiechu, ale zdecydowanie tym ulubionym.

gdy spotykam się z Tobą, moje serce się tak cieszy, a oczy tak błyszczą jak małemu dziecku z nowej zabawki .

kupie czerwone wino, usiądę na dywanie i będę się sama ze sobą sprzeczała, że już cię nie kocham.

może miałaś już plany , może tylko marzenia , może typ nie jest zły , ale to jeszcze szczeniak .

Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać.

jestem wredna, mam nawroty bezczelności co 3 sekundy i nie lubię się dzielić. wystarczający powód, żebyś dał sobie spokój ?

Na świat machnęłam ręką.I tak nic nie zrozumiem.

Będę Twoja w 13 miesiącu, 32 dnia miesiąca, 5 tygodnia, 8 dnia tygodnia o godz. 25.

Przez jednego chuja straciłam zaufanie do całej rasy samców. Ten świat faktycznie jest niesprawiedliwy.

..a kiedy widzę Cię na przystanku, mam ochotę podejść i o wszystkim Ci powiedzieć, o tym co czuję...

Albo Ci zależy, albo nie. Po środku to możesz być z kolega. Po środku to jest takie wiesz, lubie Cie, ale tak na prawdę mało mnie obchodzisz.

Czasem lubię zamknąć się w szafie i udawać, że jadę windą :D

Pozdrawiam wszystkie małolaty robiące się na szmaty.

Z niektórymi nie ma nawet o czym poziewać.

Za późno , już mnie nie jarasz .

szczęście jest nadal w cenie, więc nie próbuj szukać go na półce z promocjami.

ej mała, rozmazał Ci się smutek pod oczami ...

...oczy są ślepe. Trzeba szukać sercem.

plotki, plotki.. jaka jest ich moc? XXI wiek a pierdolą non stop .!

Ślady na piasku..



Pewnej nocy miałam sen,

Śniłam, że idę brzegiem morza,a na niebie ukazują się sceny z mego życia.

Widziałam, jak przy każdej scenie pojawiały się na piasku podwójne ślady stóp..

Jednenależały do mnie a drugie od Boga..

Wtedy zobaczyłam przed sobą ostatnią scenę z mego życia..

Obejrzałam się za siebie by spojrzeć na ślady.

Zobaczyłam, że wielerazy na drodze mego życia.

Były tylko pojedyncze ślady stóp...

Spostrzegłam także , że było to podczas najbardziej przygnębiających i smutnych dni w moim życiu.

Pytam więcBoga:

BOŻE!

-Powiedziałeś, że odkąd postaram się iść za Tobą Ty będzieszprzy mnie cały czas!

Jednakże widzę, że w najtrudniejszych momentach mego życia są tylko pojedyncze ślady stóp!

Nie rozumiem!

Dlaczego gdy najbardziej Cię potrzebowałam to Ty mnie opuściłeś??

Bóg odpowiedział Mi:

-Moja córko!

Nigdy Cię nie opuściłem w próbach i cierpieniach.

Tam gdzie widzisz pojedyncze ślady stópzły/b]

JA NIOSŁEM CIĘ NA RĘKACH!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-05 15:01 przez Natka8827.

"Jestem tym kim jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szczęśliwi."

Lepszy swój wróg niż obcy przyjaciel.

teraz nie przypominam sobie,żadnego fajnego,ale większość z podanych przez z Was muszę mieć w swoim zeszysciku;)

"Kiedy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec"
"Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień"
"Czasy są ciężkie dla marzycieli"
"Życie jest próbą spektaklu, który nigdy się nie odbędzie"
"Moja mała Amelio, Twoje kości nie są ze szkła - możesz zderzać się z życiem"

Uwielbiam "Amelię" serce

A to ze strony zosia.piasta, na którą lubię wchodzić jak mi źle:):

Otwórz swoje serce dla radości

Jest taki smutek, który przychodzi wtedy,
kiedy za bardzo przywiązujemy sie do siebie
i do przedmiotów.
Wtedy, kiedy gniewamy sie na ludzi,
o których myślimy, że za mało nas cenią.
Mamy żal, że na swiecie jest tak okropnie
i że to właśnie nam źle sie powodzi.

A przecież jest tyle drzew i kwiatów,
takie mnóstwo ptaków i motyli,
łąk i lasów.
Tyle cudownych rzeczy wokół nas,
które tylko czekają na to,
by uzdrowić człowieka z jego smutku.
Naucz się nazywać po imieniu drzewa i kwiaty,
ptaki i ryby,
w imię Boga. Otwórz swojego ducha dla światła,
otwórz swoje serce dla radości.




Kawałek życia został Ci włożony w ręce.
Twojego własnego życia.
Twoje umykające istnienie
każdego dnia dawane jest ci od nowa.
Czy naprawdę chętnie przeżywasz dzisiejszy dzień?
Czy go rozpoczynasz z ochotą?
Czy przyjmujesz niczym ołowiany ciężar,
który cię przygniata?
Nikt z ludzi nie potrafi tego zmienić, jedynie ty sam.
Nie ma bowiem na świecie nikogo, kto
mógłby ten dzień przeżyć za ciebie.
Przyjmij ten podarunek, a nie zapomnij,
że każdy dzień dany ci jest jak wieczność.
Abyś był szczęśliwy!!!!

Każdego dnia zaczynaj życie od nowa!!!
Życie znowu wstępuje w ciebie, gdy się dziwisz,
że każdego poranka pojawia się światło.
Jesteś szczęśliwy, ponieważ twoje oczy widzą,
twoje dłonie czują, a twoje serce bije.
Jesteś jak nowo narodzony, gdy zdajesz sobie sprawę,że żyjesz.

Sa ludzie, dla ktorych nie ryzykuje sie chwil,mysli,pragnien
Sa tacy,ktorych cena rosnie w miare ryzyka...

Dokądkolwiek podąża twoja uwaga, w ślad za nią podąża twoje
serce.
Brian Tracy


Nawet największy sukces w życiu publicznym nie wynagrodzi porażki
w domu.
Benjamin Disraeli


Nasze życie ma cztery wielkie cele: żyć, kochać, uczyć się i pozostawiać
po sobie coś cennego.
Steven Covey

Zapisaliśmy w pamięci złotą zasadę i wpiszmy ją teraz w życie.
Elwin Markham

I gdyby nie fakt, że potrafię być wredna, sprytna i upierdliwa, nie miałabym nic. Ale gdybym miała fajniejszy tyłek, dłuższe nogi i całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne miałabym wszystko.



Chyba właśnie mówienie prosto i szczerze o swoich uczuciach
jest w życiu najtrudniejsze.
łatwiej powiedzieć, że się kogoś nienawidzi,
niż, że lubi się kogoś... Za bardzo..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 21:50 przez Misiaalinaa.

Przegrać po to, aby inni wygrali, to czasem więcej niż wygrać

"Przychodzę, gdy już wszyscy odeszli…więc nie pytaj czy przyjaźń ma sens"

"Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

"Są rzeczy od których nie można uciec, jeśli nawet odejdzie się od nich bardzo daleko"

"Myśli są najgorszym towarzystwem..."

"Prawdziwi przyjaciele trzymają Cię za rękę niezależnie od tego, dokąd idziesz"

"Za sekundy szczęścia, tak często płacimy godzinami samotności"

"W okruchach wczoraj, szukając jutra, gubimy dzisiaj..."

"Lepsza droga bez drogowskazów, niż drogowskazy bez dróg"

"Ludzie zapominają że maska nie zasłania tego,co najważniejsze - oczu..."

"Chodź zabiorę cię na spacer. Nic, że piąta rano jest.
Świt to chyba najpiękniejsza pora dnia"

"Dużo śnimy o tych, przez których nie możemy zasnąć"

"Wszyscy chcą być na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się"

Tylko nic mi nie obiecuj. Obietnice są dla dzieci, pierwszych miłości i przyszłych samobójców..

Posłuchaj. Gdyby mi się ziemia rozstąpiła pod nogami... rozumiesz?... Gdyby mi niebo miało zawalić się na łeb -nie cofnę się, rozumiesz?... Za takie szczęście, jakim jesteś Ty oddam życie..

Bóg stworzył świat w 7 dni. Ty zniszczyłeś mój w 7 sekund...


Mówisz, że się boisz i, że popełnisz błąd a przecież nawet najgorsza porażka jest lepsza niż świadomość tego, że nie podjąłeś żadnego działania.Bo nie masz pewności. A być może wszystko potoczyłoby się według różowego scenariusza...


Twoje 'kiedyś' może zamienić się w każdej sekundzie na moje 'za późno'

Nie, miłość nie jest wszystkim: to nie pokarm, napój, nie sześć godzin snu w nocy i nie dach nad głową, nie koło ratunkowe, którego się łapią tonący, wynurzając się i znowu niknąc. Nie jest tchem zaczerpniętym w duszące się płuca, tlenem dla krwi czy gipsem dla pękniętej kości; A jednak wciąż - w tej chwili także - ktoś się rzuca w objęcia śmierci, woląc ją niż brak miłości."

wyciągasz dłoń i nie chwyta jej nikt

Kiedy ktoś cię kocha, inaczej wymawia twoje imię. Po prostu wiesz, że twoje imię w jego ustach jest bezpieczne


Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, szalone zakochanie, totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia, czy tylko przez dziesięć minut- boli tak samo, kiedy ktoś ci to odbiera. Bo tak samo umiera nadzieja. A nadzieja jest zawsze prawdziwa

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadna wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. dziwnie. Bezpiecznie. Pusto. Nie jestem jednak pewna czy to poczucie bezpieczeństwa mi się podoba


kiedyś o mnie zapomnisz.tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech.zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę.i okaże się, ze scenarzysta,który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery,nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku.Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu.szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. życzę ci tego, wiesz. i będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile.jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno

Chyba właśnie po tym można poznać naprawdę samotnych ludzi. Zawsze wiedzą co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone ZAWSZE

Chciałabym wrócić do tych chwil, kiedy moim największym zmartwieniem było, czy zdążę na wieczorynkę...

Tęsknota zmienia perspektywy międzyludzkiego spotkania. Tęsknota sprawia, że minuty stają się "grube" i przeogromne jak wiek, a kilometry są nie do przebycia. Tęsknota wydłuża czas, odległość, a jednocześnie przybliża osobę. W chwilach tęsknoty jest ona tuż obok, w tym samym pokoju, obok starego, opasłego fotela, siedzi na wyciągnięcie dłoni i czeka...

Chcę żebyś mnie nie zapomniał, żebyś w każdej kolejnej kobiecie szukał mojego zapachu, smaku i kształtu, mojego głosu, mojego spojrzenia, gładkości mojej skóry, mojej uległości i mojej nieobliczalnej radości, mojej nieobliczalności, mojego zachwytu. Wspaniałych kobiet jest wiele na pewno spotkasz ich wiele... ale nie takich jak ja... bo ja jestem niestety... tylko jedna

Płacz, ile chcesz. Tylko pomyśl, czy warto.

Miłość? Tak, coś o niej słyszałam. Wytarła buty o moją wycieraczkę by później zapukać do drzwi obok.

A miłość jest wtedy, gdy zamiast hasła, wpisujesz Jego imię..

O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je – słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci skraść.Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne,że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia

Żyli w dwóch odmiennych światach, ale podczas gdy on chwytał się rozpaczliwie wszystkich możliwych sposobów, aby zmniejszyć dzielący ich dystans, ona nie zrobiła niczego, co nie prowadziłoby w kierunku wprost przeciwnym. Upłynęło wiele czasu, zanim odważył się pomyśleć, iż owa obojętność nie była niczym innym jak pancerzem przed strachem.

Zgadnij, kiedy marzenia się spełniają. - Nigdy ? - Albo wtedy, kiedy jest już na to za późno

Wiedziałam tylko , że muszę żyć dalej , muszę być silna i muszę się uśmiechać , bo nikogo nie obchodzi , że posypał mi się świat

Następnym razem to ja pozostawię niedosyt Tobie. Odejdę pierwsza

cisza może zabić swoim krzykiem… w czterech ścianach samotności…

to takie żenujące, gdy zamiast wiadomości od Ciebie dostaję kolejną propozycję tańszych smsów

Choć raz płakać ze szczęścia...

pamiętam czasy dzieciństwa gdy ganiałam za piłką z kumplami brata. pisanie liścików do przystojniaka z pod czwórki. spędzanie całych dni w tak zwanych bazach. szwendanie się po polach gdzie zawsze ubrudziłam sobie nowe spodnie. wracanie do domu tylko na obiad. chodzenie po sąsiadach i dzwonienie im do drzwi tylko po to aby mieć z tego radochę. bawienie się w chowanego czy ganianego. tych czasów dawno już nie ma, a ludzie? ludzie odeszli z wiekiem czasu

Wszystko zdarza się tylko raz. I nigdy nie wraca. Jeśli będziesz próbowała wskrzeszać przeszłe zdarzenia, ominiesz to, co ma się wydarzyć w następnej kolejności

Tylko tęskniąca kobieta zrozumie drugą tęskniącą kobietę. Jej pobudki o 3 nad ranem, jej dwa kubki z zaparzoną herbatą i milion pocałunków na Twoim zdjęciu

Bo niewykorzystane szanse bolą bardziej niż popełnione błędy


Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można

kiedyś o mnie zapomnisz.tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech.zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę.i okaże się, ze scenarzysta,który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery,nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku.Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu.szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. życzę ci tego, wiesz. i będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile.jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno

'Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic.


Gdzieś między piciem a paleniem zabrakło Ci czasu na mnie

chciałabym żebyś kiedyś mógł powiedzieć: to ona. ona skradła mi serce

Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? Jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? Jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz

Gdy już myślałam że jest mój, ona złapała go za rękę

Bardzo często myślała o tym, jak brzmi jego głos, gdy wypowiada jej imię

Myślę, że strach, jaki odczuwa człowiek stojący nad przepaścią, w rzeczywistości jest raczej tęsknotą. Tęsknotą za tym, żeby rzucić się w dół - albo lecieć z rozpostartymi ramionami

dziś pierwszą myślą po przebudzeniu nie byłeś Ty, tylko to na jaki kolor pomaluję paznokcie by wyglądały najlepiej. przykro mi, egoizm mam we krwi

bo stoisz na półce, do której ja nigdy nie dosięgnę ..

moment pustki? kiedy widzisz spadajaca gwiazde i nie wiesz czego chcesz...

dotknij dziewięć razy klawiszy swego telefonu, przecież znasz mój numer. wciśnij zieloną słuchawkę i przyłóż aparat do ucha. ja odbiorę szybciej, niż usłyszysz pierwszy sygnał wiążący

wiesz jak to jest wracać w podskokach do domu ? I pomagać mrówce przejść przez ulice ? Wąchać kwiaty po drodze , ale ich nie zrywać ? Mieć tak wielką miłość i radość w sercu , że najchętniej stanęłabyś na środku świata i krzyczała ' uwierzcie w miłość ' , ja jeszcze pamietam.

Bo chociaż są ludzie, którzy bardzo nas ranią, którzy sprawiają nam ból... to rozstanie z nimi boli jeszcze bardziej

..a ksiezniczka nigdy nie pozna zycia jak z bajki

Bo wiesz Kochanie, samotność jest czymś w rodzaju szukania lepszego jutra, oczekiwania na nie. Kiedy odczuwasz samotność czy smutek to znaczy, że żyjesz.. A On ? On wróci, pamiętaj, że wielkiej miłości nie da się zakopać, On zawsze wróci

Są sytuacje kryzysowe kiedy potrzebujesz pomocy. bierzesz telefon do ręki i ani jeden numer z Twojej listy kontaktów nie nadaje się, aby pod niego zadzwonić w celu jej uzyskania

Mówię, że nie potrzebuję miłości, a potem zamykam się w pokoju i mówię do mokrych chusteczek jak bardzo mi jej brak

Upuscilam szczescie uciekajac przed zyciem...kiedys sie o nie potkniesz

Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz, kiedy okażą się potrzebne

i żyli długo i szczęśliwie , dopóki księżniczka z sąsiedniego królestwa nie założyła ładniejszej sukienki

czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej

Moi znajomi podają sobie miłość czule i ostrożnie, z rąk do rąk, z ust do ust, a my rzucamy się miłością, jak kamieniami

'błądziłam pO świecie jak dachOwiec.. nie znający miłOści .. pOdniÓsł mnie, gdy siedziałam na chOdniku.. patrząc smutnymi Oczami, złamanym uśmiechem.. wziął mnie za ręce.. jak cOś kOchanego, wytęsniOnegO.. niczegO wiecęj nie chciałam.. prÓcz miłOści, ktÓrą On mi dał..

Są takie myśli, do których klucze odnaleźć musisz zupełnie sama. Tego nie uczą, o tym nie mówią. A Ty masz pewność, że leżą, leżą tam. I mija życie..... ucieka czas..

Gdy odeszła, najbardziej nie mogła pogodzić się z tym, że następnego dnia życie toczyło sie dalej. Jak gdyby nigdy nic. Wtedy też świat sie nie zatrzymał. Nawet na najkrótsza chwile. Znowu Bóg niczego nie zauwazył...

nienawidziła zupek w proszku, które musiała codziennie `gotować`, bo przecież nieopłacalne było gotowanie wielkiego gara zupy tylko dla siebie. nienawidziła rozstawionych po mieszkaniu kubków, które tylko udawały obecność innych. nienawidziła telefonu, na który dostawała sporadycznie sms-y ... o promocjach i konkursach. nienawidziła jednej pary butów w przedpokoju, jednej szczoteczki do zębów, jednego ręcznika. nienawidziła jednej poduszki, i jednego serca

Czasami lepiej jak się ludzie rozstają.. - Lepiej.. Ale i tak zawsze ktoś będzie nieszczęśliwy..

czasami mam ochotę wyrzucić telefon przez okno, lub rzucić nim o ścianę. Bo lepiej jest myśleć, że nie dzwonisz z powodu zepsutego telefonu, niż że o Mnie zapominasz..

' już nie ma ciemnej oprawy oczu, nie pachnie wanilią, nie stara się wyglądać perfekcyjnie. Nie musi..

związałam włosy, obcięłam paznokcie, założyłam dres. nie kocham Cie już

nie zostawiłam Cie, po prostu nie dałeś mi powodu abym została..'

-musisz lubić Dziś to Dziś Ciebie polubi. A o Wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie... - a o jutrze też coś masz? - o Jutrze nie wolno. Ono nie jest nasze... o świcie do każdego przyjeżdża wóz i przywozi mu jego Jutro. Ale wcześniej nie wolno tego dotknąć, bo nie wiadomo czy będzie Twoje.


wróciłam do domu, po randce z Tobą. ściągnęłam szpilki i położyłam się na łóżku. zaczęłam się szczypać z niedowierzania, że moje marzenie stało się jawą

tak bardzo bym chciała żebyś kochał mnie taką jaka jestem teraz, właśnie o 4 nad ranem. taką w za dużej pidżamie, z worami pod oczami, rozczochranymi i mega nieoganiętą. ate tez taka twoja lalunie, napietną i dziką w sypialni

- Co Daje Ci brak miłości? - To, że jestem bezpieczna.. . - Bezpieczna?. . Przed czym się chronisz? - Przed tym, że ktoś odejdzie..."

To niemożliwe" - mówi Rozum, "To lekkomyślne" - mówi Doświadczenie, "To może zranić" - mówi Duma, "Spróbujmy!" - mówi Marzenie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 18:36 przez SoundOfMissingYou.

SoundOfMissingYou - ciekawe cytaty, przeczytałam wszystkie uff:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sala Samobójców