Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

'zrób to, czego się boisz, a skończy się strach' emerson

'bał się śmierci, bo nie znał życia...' J. Murphy

'podeszły wiek nie jest zmierzchem życia, lecz świtem mądrości' J. Murphy

'lata człowieka liczymy dopiero wtedy, gdy w jego życiu nie liczy się nic oprócz lat'

'postępuj tak, jakbym ja tu był, a ja będę'

'wszelki wysiłek woli wynika z lęku, który stoi na przeszkodzie pożądanemu rozwiązaniu. niczego nie wymuszaj!' J. Murphy

'uleganie zazdrości ma zgubne skutki.' J. Murphy

'starannie unikaj jakiejkolwiek krytyki pod adresem bliźniego. jeśli bowiem masz rację, to życie i tak pokaże mu, że zrobił źle' J. Murphy

'jedyną przyczyną zła jest ludzkie zaślepienie i niewłaściwe podejście do życia'



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-05 18:07 przez Olciaaa007.

Cytat
Asienka000
K.Urbański
dzięki :)

'co zrobisz gdy ktoś przyłoży Ci nóż do gardła, a Ty akurat dostaniesz czkawki?'- Woody Allen

'czasami po porostu brakuje kamieni' - Forrest Gump

'poznasz głupiego po czynach jego' - Forrest Gump

'pyta mnie pan czy jestem szczęśliwy? a czy ja wyglądam na idiotę?' - nie pamiętam

'ludzie boją się przyznać jak jak duża część ich życia zależy od szczęścia.
To przerażające, że tak dużo nie podlega ich kontroli' - match point

'moje paznokcie zdzierają Twoją skórę z innych kobiet' - Jan Paweł Krasnodębski

'bądź biegunem mojego pomylonego serca. rakiem, który mózg jedząc pozwoli poczuć mózg' - Rafał Wojaczek

spotkamy się w przyszłym życiu, jak w tym nam się nie uda..:)


".,..dopóki walczysz jesteś zwycięzcą, wciąż powracaj, powracaj do Boga, bo na tym ma polegać Twoja świętość..."

spadają z obłoków
małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia


"Boże, po stokroć święty, mocny i uśmiechnięty -
[...] dzisiaj, gdy mi tak smutno i duszno, i ciemno -
uśmiechnij się nade mną."


"Flirt jest grzechem uczciwych kobiet i uczciwością grzesznic."


Rozpuszczam włosy i grzeszę – w myślach, w ukryciu nocy, w snach.

On zaczarowany - Ona czarodziejka.. On rozpalony-Ona iskierka...

uwielbiam, kocham to wszystko czytac:)

' .. Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej przez trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. . Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość .. '
Paulo Coelho- Nad rzeką Piedry usiadłam i płakałam...

Czy wszystko pozostanie tak samo, kiedy mnie już nie będzie? Czy książki odwykną od dotyku moich rąk, czy suknie zapomną o zapachu mojego ciała? A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dziwić się mojej śmierci - zapomną. Nie łudźmy się, przyjacielu, ludzie pogrzebią nas w pamięci równie szybko, jak pogrzebią w ziemi nasze ciała. Nasz ból, nasza miłość, wszystkie nasze pragnienia odejdą razem z nami i nie zostanie po nich nawet puste miejsce. Na ziemi nie ma pustych miejsc.

"Słowa- ciepłe rzeki mętnej wody, słowa- jeśli uwierzysz to sie utopisz"

- Coma



"We śnie szedłem brzegiem morza z Panem

Oglądając na ekranie nieba

Całą przeszłość mego życia.

Po każdym z minionych dni

Zostawały na piasku dwa ślady - mój i Pana.

Czasem jednak widziałem tylko jeden ślad

Odciśnięty w najcięższych dniach mego życia.

I rzekłem:

"Panie, przyrzekłeś być zawsze ze mną: czemu zatem zostawiłeś mnie samego,

wtedy, gdy było mi tak ciężko?"

Odrzekł Pan:

"Wiesz synu, że cię kocham i nigdy cię nie opuściłem.

W te dni, gdy widziałeś tylko jeden ślad,

Ja niosłem ciebie na moich ramionach."

-Wszyscy jesteśmy Chrystusami

"Rozstawali się już wiele razy.Za każdym razem wydawało jej się, że teraz to już na pewno na zawsze. Poznała wszystkie drogi prowadzące do jego domu.
On znalazł tę jedną, którą od niej odszedł."

Słowo które nie jest wypowiedziane
jest słowem którego nie można powtórzyć
nie można się go nauczyć ani imitować
póki więc nie otworzą się usta
nie otworzą się rzeki
nie otworzą się rany
nie otworzą się umysły
nie otworzy się raj

( Krzysztof Pieczyński )

"Ludzie zawsze gdzieś na siebie czekają, czy to na środku pustyni, czy w wielkim mieście. Gdy ich drogi się przetną, a spojrzenia spotkają, przeszłość i przyszłość tracą znaczenie. Istnieje tylko ta jedna jedyna chwila i niesamowita pewność, że wszystko, co na niebie i ziemi, zapisane zostało tą samą Ręką. To Ona powołuje do życia Miłość i dla każdego człowieka, który pracuje, odpoczywa i szuka szczęścia na tym świecie, stworzyła bratnią duszę. Bez tego straciłyby sens ludzkie marzenia."






Paulo Coelho

"Dla luźnego przykładu można podać fakt, że miłość zawładnie Tobą wtedy gdy poczujesz, ze jesteś w stanie nie posłodzić gorzkiej herbaty tylko z tego powodu, że Ona, ta druga Osoba, jej zwykle nie słodzi i będzie chciała choćby łykiem tej herbaty skosztować. Miłości jednak nie szukaj w doświadczeniach z herbatą, szukaj jej wewnątrz siebie i w Niej, tej drugiej Osobie."


Piotr Grędowski

"[...] musicie być jak dwie szyny kolejowe, które zachowują między sobą taką samą odległość na stacji początkowej, w połowie drogi i na stacji końcowej. Nie pozwalajcie, aby wasza miłość się zmieniała, żeby rosła na początku albo malała w środku - to zbyt ryzykowne. Tak więc, po euforii pierwszych paru lat macie utrzymać tę samą odległość, tę samą trwałość i tę samą funkcjonalność."


Paulo Coelho, "Zahir"




"Jednak miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."



Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"

. kochaj mezczyzne który nazywa Cie ladna, a nie uwaza Cie za sexy ,
Tego, który oddzwania gdy odłożysz słuchawkę ,
Tego co nie spi , aby zobaczyc Cie spiaca ,
Tego co caluje Twoje czolo ,
Tego , który chce pokazac Ci caly swiat , nawet gdy nie jestes przyszybowana ,
Tego dla którego nie jest wazna czy schudłaś czy przytyłaś ,
Tego co przy swoich przyjaciołach chwyta Twoja dlon ,
Tego który stale powtarza ile dla niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem majac Ciebie ,
Tego który przedstawia Cie ‘ to ona ‘ .
Kochaj tego , który kocha Ciebie i wiesz ze będzie kochal na zawsze …. .
< 3

BAWISZ SIE UCZUCIAMI JAK DZIECKO KLOCKAMI .... BUDUJESZ I NISZCZYSZ ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

film przy którym płakałyscie...