Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

" Na końcu zawsze będzie w porządku, a jeśli nie jest w porządku, to znaczy że to nie jest koniec" ;)

„Jedne sekrety lepiej jest wyjawić, inne lepiej dźwigać samemu, żeby nikomu nie sprawiać bólu.”
„Nie można szukać zemsty i nazywać ją sprawiedliwością.”
Cytatay z "Mechaniczna księżniczka"

„Dzieci, zwłaszcza małe, najlepiej reagują na dobre słowa, bo małe dzieci, na wszystko jeszcze reagują
rozsądnie.One bowiem przyjmują nasze słowa tak, jak zostały wypowiedziane, po prostu. Ale już doroślejsze dzieci
naszego chwalenia zwykle nie znoszą i kwitują je przeważnie syczącym: „Maaamo, przestań". A szkoda.

„Tak naprawdę w głębi duszy pragniemy przez całe życie nie pieniędzy i nawet nie sławy. Człowiek najbardziej
pragnie pochwały. Jest ona tym, co pozwala mu wyprostować plecy, spojrzeć bez strachu w oczy drugiemu
człowiekowi. Popatrzeć przyjaźnie w lustro.

„Dlaczego ciągle jeszcze tak trudno nam powiedzieć: „Wiesz, podoba mi się to, co robisz, podoba mi się
twój głos, jesteś mądra, jesteś dobry, lubię cię. I nie chodzi tu o wręczanie od święta statuetek i
odznaczeń, o celebrowanie jubileuszy czy imienin w czym aż za gorliwi nieraz bywamy. Nie, chodzi o
wypowiedzenie na co dzień, włanymi słowami i niekoniecznie z kwiatami w ręce, słów uznania, wdzięczności,
spontanicznej czasem niczym specjalnym nie spowodowanej serdeczności.

„A jak już nie mamy kogo chwalić, to stańmy przed lustrem i wychwalajmy sami siebie głośno. Ja to ostatnio
coraz częściej stosuję i muszę przyznać, że zdarzają się chwile, kiedy już tak siebie lubię, że po prostu
za sobą przepadam.
[„Daj mu czego pragnie]
Roma Ligocka

Jeśli mężczyzna odsyła swoją kobietę do kuchni, to znaczy, że nie wie co ma z nią zrobić w sypialni

Ile trzeba czasu,nim człowiek zrozumie,
że w zawiłym wątku jego życia każdy drobiazg może
stanowić ważną cząstkę i że nie wolno pochopnie
lekceważyć nawet najbłahszych szczegółów.(GRAHAM GREEN)

"Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy."
Paulo Coelho

zweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

"Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku."

<moderacja>spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-02 14:56 przez moderator.

"Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego:
Pamiętaj:
Amatorzy zbudowali Arkę,
Profesjonaliści Titanica"

"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."
- Robert A.Heinlein

Nie wiem czy ten wątek wymarł, ale spodobał mi się.

Życie to nie liczba oddechów, ale chwil, kiedy zapiera Ci dech w piersiach.

"Uprzejmość to miłość w stroju roboczym" :)


kobietki piszcie;)
"Udaję radość, której we mnie nie ma, ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie kochają i troszczą się o mnie. Niedawno myślałam o samobójstwie. Nocą, przed zaśnięciem, odbywam ze sobą długie rozmowy, staram się odegnać złe myśli, bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym nieszczęść świecie. "



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 07:47 przez aaagatkkkaaa.

"Niektórzy ludzie czują, że nie zasługują na miłość. Odchodzą po cichu donikąd, próbując zostawić to wszystko za sobą." INTO THE WILD

"Dalej istnieję i on też istnieje, ale nie istniejemy razem."

"Chcę drin­ka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę bu­telkę naj­czys­tsze­go, naj­mocniej­sze­go, naj­bar­dziej niszczy­ciel­skiego naj­bar­dziej trujące­go al­ko­holu na Ziemi.Chcę pięćdziesiąt bu­telek. Chce crac­ku, brud­ne­go i żółte­go i wy­pełnione­go for­malde­hydem. Chcę kopę me­tam­fy w proszku, pięćset kwasów, wo­rek grzybków, tubę kle­ju większą od ciężarówki, ba­sen benzyn tak duży, żeby się w nim uto­pić.Chcę cze­goś wszys­tkiego cze­gokol­wiek jak­kolwiek ile tyl­ko się da by zapomnieć" JAMES FREY

"Fa­cet pot­rze­buje wielu ko­biet tyl­ko wte­dy, kiedy żad­na z nich nie jest nic war­ta. Można ut­ra­cić tożsa­mość, piep­rząc się na pra­wo i lewo. " Charles Bukowski

"Nie ho­duj w so­bie więcej, niż możesz połknąć: miłości, uniesień czy nienawiśc" charles Bukowski

"Życie to to ciąg naturalnych i samoistnych zmian. Nie stawiaj im oporu - to tylko wywoła smutek. Pozwól rzeczywistości być rzeczywistością. Pozwól rzeczom biec ich naturalnym rytmem, tam gdzie chcą podążać."


"Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy, wiesz o tym prędzej, niż się spodziewasz. Poznajesz to instynktownie i masz pewność, że cokolwiek się stanie, już nigdy nie będzie nikogo takiego jak on"


Jeśli kochasz dwie osoby, to wybierz tę drugą, bo gdybyś naprawdę kochał tą pierwszą to nie zakochałbyś się w drugiej.


"Kiedy piszę do Ciebie, znaczy to, że tęsknie za Tobą. Kiedy nie piszę, wiedz, że chcę abyś to Ty tęsknił za mną."


Prędzej czy później zos­ta­wimy od­ciski palców na klam­ce którą po­win­niśmy na­cisnąć i wte­dy będą na­zywać to nies­pełnioną miłością.



Nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia. Takiego miejsca w życiu nie ma i być nie może. Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno czy zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo, że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie. To nie może mieć znaczenia.

"Emocje to kula, Ty trzymaj pistolet" :)

Cytat
j0anna
"Niektórzy ludzie czują, że nie zasługują na miłość. Odchodzą po cichu donikąd, próbując zostawić to wszystko za sobą." INTO THE WILD

"Dalej istnieję i on też istnieje, ale nie istniejemy razem."

"Chcę drin­ka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę bu­telkę naj­czys­tsze­go, naj­mocniej­sze­go, naj­bar­dziej niszczy­ciel­skiego naj­bar­dziej trujące­go al­ko­holu na Ziemi.Chcę pięćdziesiąt bu­telek. Chce crac­ku, brud­ne­go i żółte­go i wy­pełnione­go for­malde­hydem. Chcę kopę me­tam­fy w proszku, pięćset kwasów, wo­rek grzybków, tubę kle­ju większą od ciężarówki, ba­sen benzyn tak duży, żeby się w nim uto­pić.Chcę cze­goś wszys­tkiego cze­gokol­wiek jak­kolwiek ile tyl­ko się da by zapomnieć" JAMES FREY

"Fa­cet pot­rze­buje wielu ko­biet tyl­ko wte­dy, kiedy żad­na z nich nie jest nic war­ta. Można ut­ra­cić tożsa­mość, piep­rząc się na pra­wo i lewo. " Charles Bukowski

"Nie ho­duj w so­bie więcej, niż możesz połknąć: miłości, uniesień czy nienawiśc" charles Bukowski

"Życie to to ciąg naturalnych i samoistnych zmian. Nie stawiaj im oporu - to tylko wywoła smutek. Pozwól rzeczywistości być rzeczywistością. Pozwól rzeczom biec ich naturalnym rytmem, tam gdzie chcą podążać."


"Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy, wiesz o tym prędzej, niż się spodziewasz. Poznajesz to instynktownie i masz pewność, że cokolwiek się stanie, już nigdy nie będzie nikogo takiego jak on"


Jeśli kochasz dwie osoby, to wybierz tę drugą, bo gdybyś naprawdę kochał tą pierwszą to nie zakochałbyś się w drugiej.


"Kiedy piszę do Ciebie, znaczy to, że tęsknie za Tobą. Kiedy nie piszę, wiedz, że chcę abyś to Ty tęsknił za mną."


Prędzej czy później zos­ta­wimy od­ciski palców na klam­ce którą po­win­niśmy na­cisnąć i wte­dy będą na­zywać to nies­pełnioną miłością.



Nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia. Takiego miejsca w życiu nie ma i być nie może. Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno czy zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo, że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie. To nie może mieć znaczenia.

Pięknie.. kradnę i czekam na więcej...
Jestem w dziwnym etapie życia....

"Bez smutku nie znalibyśmy smaku radości."
"That's the thing about pain. It demands to be felt." - "Tak to jest z bólem. Domaga się by go odczuć."
"Świat nie jest instytucją zajmującą się spełnianiem życzeń."
"Some infinities are bigger than other infinities." - "Niektóre nieskończoności są większe niż inne nieskończoności."

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prosze o ocene mojej piosenki