Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Zawsze istnieje tych milion przypadków, że na siebie wpadniemy gdy tego nie chcę. I kolejny milion jeden zbiegów okoliczności, że na siebie nie wpadniemy, gdy cholernie tego pragnę."

"Wolę umrzeć niż być trendy" Kurt Cobain

"Dobrze, że nie wiesz co u mnie bo pękłoby Ci serce"

"Codziennie grzebiesz,grzebiesz w mojej głowie
chcesz zniszczyć cały mój świat
żądza rządzenia przysłania twoje oczy
podporządkować chciałbyś sobie cały świat."

" Zatem stałam sie niepodobna do samej siebie, zyskałam inne wcielenie pozostając z tą samą twarzą. Zepsułam się, odurzałam ból alkocholem, narkotykami i przelotnym seksem. Nie oczekiwałam juz od życia niczego, po prostu bez żadnego sprzeciwu przyjmowałam to, co przynosił los. Może była jeszcze we mnie nadzieja, ale musiało jej być mało, bo już jej nie czułam. Noce stały się samotną pustką, a promienie słońca w dzień jeszcze bardziej mi ją uwidoczniały. Byłam sama w świecie pełnym ludzi, byłam sama a najgorsze było to, że nawet mi to już nie przeszkadzało...."

"Był dla niej ważny, nie wyobrażała sobie życia bez Niego. Nawet jeśli ją czasem drażnił lub denerwował nie wyobrażała sobie, że mogło by Go nie być w jej życiu. Był oczywisty, jak dzień, który nastaje po nocy. Gdy tylko Go zobaczyła wiedziała, że oto mężczyzna jej życia."

ja przytoczę cytat z mojej ulubionej piosenki w 100 % się z tym zgadzam.. " Bo cale nasze życie to... to nie te długie lata a tych kilka krótkich dni, i tych parę chwil z których niby nie wynika nic..." a jednak dla tych chwil warto żyć

• Sonet CXVI

Nie ma miejsca we wspólnej dwojga serc przestrzeni
Dla barier, przeszkód. Miłość to nie miłość, jeśli,
Zmienny świat naśladując, sama się odmieni
Lub zgodzi się nie istnieć, gdy ją ktoś przekreśli.
O, nie: to znak, wzniesiony wiecznie nad bałwany,
Bez drżenia w twarz patrzący sztormom i cyklonom -
Gwiazda zbłąkanych łodzi, nieoszacowanej
Wartości, choćby pułap jej zmierzył astronom.
Miłość to nie igraszka Czasu: niech kwitnące
Róże wdzięków podcina sierpem zdrajca blady -
Miłości nie odmienią chwile, dni, miesiące:
Ona trwa - i trwać będzie aż po sam skraj zagłady.
Jeśli się mylę, wszystko inne też mnie łudzi:
Że piszę to; że kochał choć raz któryś z ludzi.

William Shakespeare
• Wy wszyscy śmiejecie się z przeszłości! Tradycję nazywacie trupem, szlachectwo przesądem,a cnotę zabobonem. Zaprzedaliście duszę złotemu cielcowi! Precz!


Trzeba wspomnieć wszystkich, zamordowanych rękami także polskich instytucji i służb bezpieczeństwa, pozostających na usługach systemu przyniesionego ze wschodu. Trzeba ich przynajmniej przypomnieć przed Bogiem i historią, aby nie zamazywać prawdy naszej przeszłości, w tym decydującym momencie dziejów.
Jan Paweł II

[*] ludzka dusza jest jak tęcza nad przepaścią, jak całe życie znika... i taki wielki żal, jakby zgasła czyjaś miłość - tych co zostali przenika... (Marek Skwarnicki)
,,Podążaj za swoją pasją, podążaj za swoim sercem, a to, czego potrzebujesz, przyjdzie samo."
Elizabeth Tylor

Nie potrafię Ci odmówić, ale ponoć z tą słabością mi do twarzy.

Lubię zapach Twojego ciała. Tak pachną najpiękniejsze chwile mojego życia.

Romantyczna kolacja, spacer brzegiem morza i milion róż - to nie dla mnie. Wystarczy mi ławka w parku, twoja obecność i poczucie, że coś dla ciebie znaczę.

Mój zdrowy rozsądek kończy się wraz z Twoim dotykiem.

Któregoś dnia ta plaża może zostać zmyta, ocean może wyschnąć, a słońce zgasnąć, ale tego dnia ja ciągle będę cię kochać. Zawsze i na zawsze

Prawdziwa miłość otwiera ramiona, a zamyka oczy.

Dla Ciebie zrobię wszystko. Polecę w kosmos, zbiorę gwiezdny pył. Zbliżę ziemię do słońca, zerwę gwiazdę z nieba. Wyląduję na księżycu, zmienię prawo grawitacji, Popatrzę na ziemię i pomyślę o Tobie... I tylko jednej rzeczy dla Ciebie nie zrobię - nigdy nie przestanę Cię kochać !
„Przewodnią myślą mego życia jest on. Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po porostu nic wspólnego.”
1. `Bądź blisko to wszystko.

2. `Ile znasz przyczyn, by trwać w tym na zawsze?

3. `Wróćmy do czasów bez granic, bo jest po co.

4. `Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś.

5. `Bo ja kocham a nie mówię.

6. `Do miłości nie potrzeba czasu a namiętności.

7. `Nie załatwia się spraw wciąż się kłócąc.

8. `Cause I Adore You. ♥ ( Bo Cie uwielbiam!♥ )

9. `Pośród szarej rzeczywistości, znalazłam swoją, kolorową drogę.

10. `Odindywidualizowaliśmy się z rozentuzjazmowanego tłumu.

11. `Za mało mam ciebie, a innych często dosyć.

12. `Można się kochać i pieprzyć. Można też pieprzyć, że się kocha.

13. `Po prostu uciec gdzieś daleko, z dala od świata fałszu.

14. `Chroniona jestem przez najsilniejsze ramiona, wspierana przez najwspanialszy charakter, i kochana przez najpiękniejsze serce.

15. `Dlaczego mój i Twój świat się zderzył?

16. `Czasem bywa tak, że coś ważnego się urywa, zostaje ślad, nie można tego nie przeżywać, można ukrywać fakt, ale w snach to przypływa.

17. `Chciałam tylko powiedzieć, że kocham Cię czy coś.

18. `Baw się dzieciak, bo nie wiesz co Cię czeka.!

19. `Bo łatwo być dorosłym za hajs rodziców.

20. ``Patrzył na nią takim wzrokiem jakby byłą tylko jego, jakby zaraz miał podejść i ją rozebrać. Lubiła to jego spojrzenie, bardziej niż porannego papierosa z kawą...`


Mówi się, że potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny, żeby go ocenić i jednego dnia, żeby polubić, ale całego życia, by go później zapomnieć...

Jeśli będziemy dawać sobie szczęście to chcąc nie chcąc będziemy szczęśliwi:P

"Okazuje się wystarcza mi niewiele
zaledwie twój uśmiech i słowo przyjazne.
Jestes tu obok, tylko dla mnie,
a moje serce bije jak oszalałe.
Wreszcie nastał dla mnie pomyślny dzień.
Specjalnie dla Ciebie czekałam,
piłam wstyd i żal,
byłam u piekła bram,
grzechów się dopuszczałam
i win nie odpuszczałam.
Pustką głuchą byłam
i smutkiem nieokiełznanym
dzięki temu dziś jestem pewna,
że jesteś Jedynym, tym czego mi trzeba."

" Bałam się, bo przecież już tyle razy dostawałam po twarzy za to, że wyciągałam pochopnie ręce po miłość i zrozumienie. Lękałam się czy aby i tym razem nie skończy się to tak samo... Nie chciałam kolejnych ran i blizn. Sama nie wiem kiedy uwierzyłam, może wtedy gdy napisałeś me imnię palcem na szybie, a może wtedy gdy powiedziałeś mi << moja>>, albo kiedy zdjąłeś bluzę by mnie ogrzać. Nie ważne, liczy się to, że Cię kocham."

Dławię się zapachem zieleni,,pod niebieskim Rajem Boga Śmierci,,,,

Cytat
ShoshanaSki





bardzo madre cytaty

Daję Ci swe serce
Bo cóż Ci mogę dać
Uważaj, jest delikatne
I coś mu się może stać

Nie upuść, nie wyrzucaj,
Nie pozwól go zadeptać
I możesz go posłuchać
I możesz jemu szeptać

Twe wszystkie pocałunki
W tym sercu właśnie noszę
Więc bacznie je obserwuj
I daj mi swoje, proszę

Przechowam i poszeptam
I słowa Twe usłyszę
Przytulę i przygarnę
Ukocham, ukołyszę

Za jedną chwilę z Tobą
Oddałabym dziś wszystko
By mając Cię daleko
Móc mieć Ciebie tak blisko

Więc pilnuj mego serca
Nie każdy takie ma
I kochaj mnie tak bardzo
Jak kocham Ciebie ja...

Niektóre cytaty z "Kamienie na Szaniec" strasznie mi się podobają :D
O to kilka z nich:
"A kiedy trzeba - na śmierć idą po kolei,
Jak kamienie rzucone przez Boga na szaniec"
„Tylko odwaga i zdecydowanie połączone ze spokojem i trzeźwością dają powodzenie”.
”Samotność, częsta towarzyszka wewnętrznej siły człowieka – przyciąga i zniewala otoczenie”.
”We krwi i męce tworzenia rodzi się polski świat Jutra, zamglony chaosem chwili”.
”O ludziach, którzy potrafią pięknie umierać i PIĘKNIE ŻYĆ”.

Mam jeszcze kilka cytatów:

[...] to jest cała tajemnica szczęścia i cnoty. Lubić to, co się musi robić. Wszelkie warunkowanie zmierza do jednej rzeczy: do sprawienia, by ludzie polubili swe nieuniknione przeznaczenie społeczne. — Aldous Huxley

Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić.
— John Ronald Reuel Tolkien

Przeznaczenie bywało zabawne, nie można było mu ufać. Kiedy człowiek [...] myślał już, że je dopadł, okazywało się czymś innym: zbiegiem okoliczności albo wyrokiem opatrzności. [...] Można było zaryglować przed nim drzwi, a ono stało za plecami. Kiedy już było przybite, odchodziło z młotkiem.
— Terry Pratchett



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-31 19:13 przez karykaturra.

"I ja będę tęsknić za tobą, tak jak dziecko tęskni za swoim kocykiem...

Teraz nadszedł czas żeby być dużą dziewczynką...

A duże dziewczynki nie płaczą..

Muszę stawiać dziecięce kroki dopóki w pełni nie dorosnę.

Bajki nie zawsze mają szczęśliwe zakończenie, przecież wiesz."

" Miała anielski uśmiech i urokliwy śmiech, ale dusza była całkiem czarna dopiero co wróciła z wędrówki z piekła..."

" Obudziła się w jego ramionach, jaskrawe promienie słońca sprawiły, że nieśmiało otworzyła oczy i oto ujrzała tego na którego czekała całe życie. Była tego pewna jak niczego innego, bo wszystko w tym szalonym świecie było chwilą za wyjątkiem miłości, której teraz pozwoliła sobie oddać całą siebie.."

"Wtedy okazuje się, że to cudowne światło na końcu twojego tunelu, które koi twój ból, to tylko pociąg towarowy zmierzający w twoim kierunku "


"Chodź zabiorę cię na spacer
Nic, że piąta rano jest.
Świt to chyba najpiękniejsza pora dnia
Ja sukienkę włożę nową
Chociaż trawa mokra jest
Pod spojrzeniem twoim znowu zmienię się "

Cytat
misiaczek25

" Obudziła się w jego ramionach, jaskrawe promienie słońca sprawiły, że nieśmiało otworzyła oczy i oto ujrzała tego na którego czekała całe życie. Była tego pewna jak niczego innego, bo wszystko w tym szalonym świecie było chwilą za wyjątkiem miłości, której teraz pozwoliła sobie oddać całą siebie.."

Śliczne, można wiedzieć kogo?

"W kawiarni zwanej "seria klęsk"
Gdzie się podaje łzy na słodko,
Siedzimy razem godzin pięć
Nad jedną kawą i szarlotką.
W lokalu tym,
Łykamy łzy
O smaku poziomkowym."

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gazety.