Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

dieta organizacja

12 minut temu

przestrzeganie diety

29 minut temu

zalety diety pudełkowej

43 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:12:25

Tak słucham muzyki i się zastanawiam czy są tu jakieś dziewczyny ktore kochają rap, jak ja.
Chodzi mi o taki powazniejszy rap np. Macca Squad, Buczer , PIH itp. nie jakiś Mezo itp. Jeśli tak to co na to wasi znajomi, rodzinka, chłopak, przyjaciółki ??
Ja rap kocham od dawna, moja rodzina już się przyzwyczaiła, znajomi też, ale pamietam jak jeszcze mama się darła jak można słuchac tego xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 14:12 przez Avonelka.

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:16:26

Ja też słucham. Uwielbiam Pezeta :) Moi znajomi też słuchają, chociaż nie wszyscy. Denerwuje mnie przekonanie,że rap to małowartościowa muzyka, najczęsciej mówią to Ci co nigdy nie słyszali jakiegoś sensownego kawałka, nie chcieli usłyszeć.. To chyba indiwidualna sprawa kto czego słucha. Trzeba być otwartym na różne gatunki,a nie mieć klapki na oczach jak koń na drodze ;)

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:17:21

Ja słucham Rakim'a, onyx'a, Big L i jeszcze kilku, ale to moi ulubieni. A znajomi nic na to, nawet mam kilku kolegów z którymi mogę o tym porozmawiać. Ale oczywiście nie ograniczam się tylko do rapu, lubię także inne gatunku muzyki. :D

Widzę, że wy polski rap, ja wole zagraniczny. ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 14:18 przez innoocent.

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:20:47

Lubię i slucham. Co na to moi znajomi, rodzina, przyjaciele, chłopak? A co mają mówić? Mają mi zabronić?:) Nie rozumiem tego pytania. Chłopak słucha głównie rapu, ja "między innymi". Myślę, że nie wyróżniam się poza ludzi, którzy słuchają popu, jazzu, reggae czy metalu. Po prostu słuchamy innej muzyki, tyle.

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:22:10

No ja polski ze względu na to że zagraniczny nie ma dla mnie żadnego przesłania ;/ po prostu mnie nudzi ;p

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:23:15

PIH... Uwielbiam go i ubóstwiam jego teksty ;-))! Ponadto Kaczor, Paluch, Miuosh hmmm... z lasek Kala co tam jeszcze.... Onar - jego ostatnia twórczość - mistrzowstwo... Ogólnie mam swoje typy ale PiH jest na samym szczycie - dla mnie ;-))

Co do rodziców to tak samo... przyzwyczaili się nie mieli większego wyjścia;-) Chłopak tez słucha rapu tak więc tutaj sie uzupełniamy ;-)) Pozdrawiam!

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:23:31

Ostry, Eldo, Molesta, Grubson( tak pośrednio) Hemp Gru, Małpa... moi ulubieni. Bardzo lubię rap.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:25:36

heh ja na rapie się wychowałam w sumie :) Do dzisiaj mam sentyment do wielu kawałków. A co lubię najbardziej? Klasyk oczywiście PFK, K44, Pezet, O.S.T.R., stare kawałki Borixona zanim uderzyło mu na łeb, RHX skład, TWT, TEWU, Łona i wiele innych
a z zagranicznych to M.O.P, Kriss Kross, 2Pac, Method Man, Sticky Fingaz, Mos Def no i też wiele innych :)

heh i moja mama też zawsze sie darła jak można takiego "szczekania słuchac" :D:D
marchpanee o właśnie przypomniałaś mi Big L, aaa... jeszcze Afura serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 14:27 przez martischa.

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:27:19

Ja też uwielbiam :) Eldo-Pih-Grubson to dla mnie poeci :D

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:30:33

jaaa slucham, uwielbiam.

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:31:44

Pezet, który jest dla mnie mistrzem, Eldo, Mes, Sitek, Małpa mhmhm :)

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:32:43

Uwielbiam słuchać Eldo, który jest dla mnie poetą, a tak to przepadam za Grubsonem, Pih'em, Kaczorem i Molestą ;)) moja mama dalej nie może sie przyzwyczaic do tej muzyki, grunt,że siostrę juz przekonałam!a chłopak tak jak ja słucha rapu. Jesli chodzi o zagraniczny to królem jest ś.p. 2pac

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:43:17

Ja słucham O.S.T.R., Paktofoniki, K44, Sokoła, a ostatnio HIFI Bandę i Pezeciora :D

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:46:59

preferuję Rock, ale od czasu do czasu słucham GrubSona :D

Rap to moje życie

21 sty 2012 - 14:50:23

Sluchacie rapu a ani razu nie padlo haslo O.S.T.R....
Zagranicznego tez sluchacie raz padlo haslo 2pac, krola rapu a jego nastepcy Nasa tez nie znacie wiec co wiecie o rapie...porazka te wasze pokolenie, ja slucham rapu od 13 roku zycia, mam dzis 27 lat. Slucham starych i nowych kawalkow, rapu waszego pokolenia rownierz. Czy wiecie w ogole co to za grupy: Wu Tang Clan, Grouphome, znacie polska klasyke- Grammatik, pierwsze plyty Ostrego i pezeta? Jak rap moze byc Twoim zyciem droga zalozycielko tego watku? Wiesz czym w ogole rozni sie rap od hip-hopu?
A najlepsze bylo jak ktoras napisala, ze nie slucha zagranicznego rapu bo nie ma w nim dla niej przeslania, moze nic nie kumasz po angielsku, w tym problem?

To link do wybitnej plyty, poprostu mistrzostwo, radze zassac i ogarnac sie w temacie zanim zalozycie podobny watek.

http://peb.pl/albumy-hip-hop-rap-r-b/608567-rapidshare-nas-prophecy-vol-2-bootleg.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyznanie wierszem..