Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
marlonok
kobietki proponuję zobaczyć film " Pluję na Twój grób" film o kobiecie,która... a z resztą zobaczcie same.

Mnie osobiście ten film się nie podobał. Musiałam przewinąć jak ją krzywdzili ;]

Z horrorów mam teraz ochotę na Carrie, ale jeszcze trzeba poczekać z trzy tygodnie. Może jak mi się spodoba, to wezmę się za książkę Kinga. :)

Obecność- dla mnie najlepszy horror.

Naznaczony 2 jest spoko.

Ale filmy najlepiej oglądać po ciemku i samemu,bo wtedy ma klimat.

I spit on your grave( czy jakos tak sie pisalo ;P) , nigdy wiecej go nie obejrze. jest okropny.

Dobry był Rec, ale dwójkę juz bałam się obejrzeć, generalnie nie jestem fanką gatunku :P Ale myślę o Carrie - bo to w końcu King!

Ja tez się zamierzam wybrać na Carrie, ciekawa jestem w szczególności przez rolę Juliane Moore, muszę przyznać, że w trailerze wypada bardzo przekonywującą.

A ja dawno nie oglądałam dobrego horroru, te wszystkie nowości filmowe jakoś do mnie nie przemawiają :(

zweryfikowana
Posty: 170
Ostrzeżenia: 3/5

uwielbiam horrory:) polecam mamę, kobietę w czerni, amitiville, bardzo dobre jak dla mnie:) sporoo ich jest:)ale mama trzyma w napięciu

Krwawe święta .
Piątek 13-tego .
Droga bez powrotu .
Nieodebrane połączenie.
Nieuleczalny strach.
Ty będziesz następna.
Dom woskowych ciał .
Zbaw mnie ode złego .
Halloween .
Krzyk wszystkie części
Topór
Basen .
Wszystkie Polecam !!;)

Nie dałam rady przeczytać wszystkiego, stąd nie wiem czy ktoś pisał o tym:
Dead End. Widziałam wiele filmów tego gatunku - ten był bardzo ciekawy, a zakończenie zaskakujące. Godny polecenia.
I jeszcze(skoro mowa o Kingu) Lśnienie. Jedyna ekranizacja jego powieści, która była dobrze zrobiona i trzymająca w napięciu. King niestety nie ma szczęścia do filmów. Mam nadzieję, że Carrie będzie równie dobra co Lśnienie.

dla mnie najstraszniejszy nadal: egzorcyzmy emily rose

poza tym :

udręczeni
sinister
inni

naznaczony raczej nieee, tak samo paranormal activity, a krzyki to raczej komedie są a nie horrory, spoko się je oglądało ale raczej cały czas z wrażeniem oglądania parodii.
dziewczyny czy wy nie oglądałyście carrie? Jest stara wersja, nawet bardzo stara :) niezła, ale tylko momentami :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-30 15:19 przez nicolenkaa.

Nie mogę trafić na naprawdę straszny horror

Cytat
mimi_05
uwielbiam horrory:) polecam mamę, kobietę w czerni, amitiville, bardzo dobre jak dla mnie:) sporoo ich jest:)ale mama trzyma w napięciu

"Mama" - Nie dość, że trzyma w napięciu, to nawet wzrusza... Tzn. mnie wzruszył do tego stopnia, że uroniłam sporo słonych łez ;-)
Ktoś wspomniał o "Zakonnicy", też całkiem niezły, więc polecam.
Mnie wciągają filmy o okultyzmach i egzorcyzmach. Pewnie dlatego, że są, zazwyczaj, nad wyraz realne :-)

Nie przeglądałam wszystkich stron i nie wiem czy była wymieniana Klątwa.
Może to nie jest jakiś straszny horror ale oglądałam obie części i nawet mi się podobał. Nie ma żadnych drastycznych scen ale jest taki specyficzny. Tylko w tej japońskiej wersji.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

"Obecność" zapada w pamięć
"Pluję na Twój grób"- bardzo brutalny.
"Mama"
"Naznaczony" i "Naznaczony 2", byłam ostatnio w kinie, można obejrzeć, ale średnio im ta druga część wyszła.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

film o przyjaźni, która przeradza się w miłość