Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z nowszych horrorów polecam całym sercem niedawno wypuszczony na nasze ekrany CONJURING (obecność).

Cytat
soso
Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć
Nie ma to jak polecić naprawde świetny film i zdradzić zakończenie... toz końcowka byla najlepsza,a teraz już każdy kto go nie widzial a to przeczyta, to ogladajac koncowke i tak bedzie wiedzial co sie wydarzy _._"
Cytat
ILoveMyBoyy
Cytat
madziaR78
Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć
Też mi się podobał. Szkoda tylko,że zainteresowani dzięki Tobie znają już zakończenie ;-(
w sumie nie znają jak oglądałaś film to wiesz o co mi chodzi =)
No jak nie znają? napisałaś, że mimo iż próbował wszystkiego to i tak NIGDY NIE UDAŁO MU SIĘ WYJŚĆ. Ktoś kto już wie, że nigdy nie udało mu się wyjść, domyśli się co się dzieje w końcówce filmu, która dla mnie np. była niesamowicie zaskakująca i bardzo mi się podobała.
nie do końca nie jest to możliwe- z tego co wiem, to zakończenia były dwa... jak w I am legend :P
A z filmów polecam japońską wersję Klątwy, Pluję na twój grób 1 i 2 (rzeczywiście bardzo brutalny i pierwsze pół godziny jest trudne do zniesienia, ale warto), Hostel 3 bardzo mi się podobał, oraz pierwsza i piąta część Piły.
Oczywiście klimatyczna Kobieta w czerni, Amitiville horror, Ostatni dom po lewej (fabuła jest niezła), Kiedy dzwoni nieznajomy (klimat jest wtedy, gdy w domu jest cicho i nikt się nie kręci), Rytuał (świetna Rola Hopkinsa), Milczenie Owiec, Hannibal, Czerwony smok. Polecam też Prey (Zdobycz) - fajny film z lwami w roli głównej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-07 07:37 przez body_mind_spirit.

A ja polecam " serbski film" oglądałam, w sumie robiłam dwa podejścia żeby to przełknąć bo jak dla mnie to jest jakaś totalna masakra :/ reżyser tego filmu mosi mieć niezle przestrzelony beret... w każdym bądź razie film jest .... straszny i ryje psyche

Amityville i Obecność polecam !

Cytat
Saharoza26
A ja polecam " serbski film" oglądałam, w sumie robiłam dwa podejścia żeby to przełknąć bo jak dla mnie to jest jakaś totalna masakra :/ reżyser tego filmu mosi mieć niezle przestrzelony beret... w każdym bądź razie film jest .... straszny i ryje psyche

to jest bardziej thriller niż horror... ale faktycznie, nie jest to film dla każdego. nawet mnie "zaskoczył" chociaż kiedyś interesowałam się parafiliami


od siebie mogę polecić: necromentia (chociaż też nie jest to film dla każdego)

Ja bardzo lubię "Lustra" :)

Ja nie cierpię horrorów. Poziom znośny dla mnie do oglądania to ten z serialu American Horror story.

A najlepszy, w sensie taki, że się prawie pos*ałam w gacie w kinie ( narzeczony bardzo chciał iść, to był moj pierwszy i ostatni raz w kinie na horrorze) to OBECNOŚĆ. W życiu już nic takiego nie obejrzę, miesiąc spania przy świetle i schizowania w nocy. Dziękuję bardzo :d

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Z takich godnych polecenia to na pewno Naznaczony. Obie części. Nie wiem, czy ktoś już polecał.

opętanie Michaela Kinga. Polecam ;)

Ja Ci mogę polecić pozycję, która ostatnio weszła do kin - Oculus. Jest to horror psychologiczny z domieszką thrillera o fajnej, wciągającej fabule. Oczywiście, żeby jego sens zrozumieć, trzeba się mocno skupić na oglądaniu, dlatego najlepiej zrobić to w kinie :)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć


po co piszesz jak się skończy zły



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-10 11:06 przez kleszczu.

zdecydowanie naznaczony
- zwłaszcza pierwsza część.

ma co prawda "złe" momenty, ale jako całość film jest naprawdę bardzo, bardzo dobry.

to jeden z nielicznych horrorów, które na długo zostały mi w pamięci, a mnie dziś w czymś zaskoczyć to reżyser musi się naprawdę postarać.

Oni, czy też Inni - ten z Nicole Kidman

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Czasem wolę czytać niż oglądać. Mam świetną wiadomość dla miłośników kryminałów Cobena! Ja kupiłam sobie w Matrasie "Bez pożegnania" i dosłownie nie mogłam się od niej oderwać. Niesamowita fabuła, trzyma w napięciu do samego końca! Kto chciałby przeżyć dreszczyk emocji i niepewności w trakcie lektury - tutaj ma 100% gwarancji! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Film, pomożcie ;)