Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

34 minut temu

elektryka sklep

40 minut temu

wakacje last minute

55 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z nowszych horrorów polecam całym sercem niedawno wypuszczony na nasze ekrany CONJURING (obecność).

Cytat
soso
Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć
Nie ma to jak polecić naprawde świetny film i zdradzić zakończenie... toz końcowka byla najlepsza,a teraz już każdy kto go nie widzial a to przeczyta, to ogladajac koncowke i tak bedzie wiedzial co sie wydarzy _._"
Cytat
ILoveMyBoyy
Cytat
madziaR78
Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć
Też mi się podobał. Szkoda tylko,że zainteresowani dzięki Tobie znają już zakończenie ;-(
w sumie nie znają jak oglądałaś film to wiesz o co mi chodzi =)
No jak nie znają? napisałaś, że mimo iż próbował wszystkiego to i tak NIGDY NIE UDAŁO MU SIĘ WYJŚĆ. Ktoś kto już wie, że nigdy nie udało mu się wyjść, domyśli się co się dzieje w końcówce filmu, która dla mnie np. była niesamowicie zaskakująca i bardzo mi się podobała.
nie do końca nie jest to możliwe- z tego co wiem, to zakończenia były dwa... jak w I am legend :P
A z filmów polecam japońską wersję Klątwy, Pluję na twój grób 1 i 2 (rzeczywiście bardzo brutalny i pierwsze pół godziny jest trudne do zniesienia, ale warto), Hostel 3 bardzo mi się podobał, oraz pierwsza i piąta część Piły.
Oczywiście klimatyczna Kobieta w czerni, Amitiville horror, Ostatni dom po lewej (fabuła jest niezła), Kiedy dzwoni nieznajomy (klimat jest wtedy, gdy w domu jest cicho i nikt się nie kręci), Rytuał (świetna Rola Hopkinsa), Milczenie Owiec, Hannibal, Czerwony smok. Polecam też Prey (Zdobycz) - fajny film z lwami w roli głównej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-07 07:37 przez body_mind_spirit.

A ja polecam " serbski film" oglądałam, w sumie robiłam dwa podejścia żeby to przełknąć bo jak dla mnie to jest jakaś totalna masakra :/ reżyser tego filmu mosi mieć niezle przestrzelony beret... w każdym bądź razie film jest .... straszny i ryje psyche

Amityville i Obecność polecam !

Cytat
Saharoza26
A ja polecam " serbski film" oglądałam, w sumie robiłam dwa podejścia żeby to przełknąć bo jak dla mnie to jest jakaś totalna masakra :/ reżyser tego filmu mosi mieć niezle przestrzelony beret... w każdym bądź razie film jest .... straszny i ryje psyche

to jest bardziej thriller niż horror... ale faktycznie, nie jest to film dla każdego. nawet mnie "zaskoczył" chociaż kiedyś interesowałam się parafiliami


od siebie mogę polecić: necromentia (chociaż też nie jest to film dla każdego)

Ja bardzo lubię "Lustra" :)

Ja nie cierpię horrorów. Poziom znośny dla mnie do oglądania to ten z serialu American Horror story.

A najlepszy, w sensie taki, że się prawie pos*ałam w gacie w kinie ( narzeczony bardzo chciał iść, to był moj pierwszy i ostatni raz w kinie na horrorze) to OBECNOŚĆ. W życiu już nic takiego nie obejrzę, miesiąc spania przy świetle i schizowania w nocy. Dziękuję bardzo :d

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Z takich godnych polecenia to na pewno Naznaczony. Obie części. Nie wiem, czy ktoś już polecał.

opętanie Michaela Kinga. Polecam ;)

Ja Ci mogę polecić pozycję, która ostatnio weszła do kin - Oculus. Jest to horror psychologiczny z domieszką thrillera o fajnej, wciągającej fabule. Oczywiście, żeby jego sens zrozumieć, trzeba się mocno skupić na oglądaniu, dlatego najlepiej zrobić to w kinie :)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć


po co piszesz jak się skończy zły



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-10 11:06 przez kleszczu.

zdecydowanie naznaczony
- zwłaszcza pierwsza część.

ma co prawda "złe" momenty, ale jako całość film jest naprawdę bardzo, bardzo dobry.

to jeden z nielicznych horrorów, które na długo zostały mi w pamięci, a mnie dziś w czymś zaskoczyć to reżyser musi się naprawdę postarać.

Oni, czy też Inni - ten z Nicole Kidman

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Czasem wolę czytać niż oglądać. Mam świetną wiadomość dla miłośników kryminałów Cobena! Ja kupiłam sobie w Matrasie "Bez pożegnania" i dosłownie nie mogłam się od niej oderwać. Niesamowita fabuła, trzyma w napięciu do samego końca! Kto chciałby przeżyć dreszczyk emocji i niepewności w trakcie lektury - tutaj ma 100% gwarancji! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Film, pomożcie ;)