Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

10 minut temu

sprawdzony stomatolog

14 minut temu

sklep detailingowy

38 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny uwielbiam oglądać horrory, dużo ich obejrzałam ale jeszcze trochę zostalo proponujcie najciekawsze, to będzie wiadomo co wypożyczyć =)

Polecam Eden Lake:)

Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć



Cytat
monika98210
Polecam Eden Lake:)
ten?? a opisz coś więcej?

Ten też jest ciekawy, w straym budynku są lustra które chcą odnaleść pewnego kogoś, a ludzię nie mogąc odnaleść giną i są wchłonięci przez te lustra, zakońcenie jest szokujące
Polecam



W sumie jak ktoś lubi flaki i krew i ukiekających ludzi to polecam to, można nawet monmntami się pośmiać



w sumie ciekawym filmem jest też boogeyman jedynka i dwójka



Cytat
monika98210
Polecam Eden Lake:)


Oglądałam. Jest w miarę ciekawy.

Fajny jest Zagłada (Resident Evil) wszystkie 3 częsci

Cytat
Diablica16
Fajny jest Zagłada (Resident Evil) wszystkie 3 częsci

Popieram =)

a oglądał ktos Demon - historia prawdziwa ? Bo ja właśnie dziś będę oglądała i chciałabym poznac opinie

lęk,oszukac przeznaczenie,pila<5czesci>,wzgorza maja oczy,zakonnica,lustra,sierociniec,kostnica:):)

mi sie "nienarodzony" podobal :)

Cytat
karolinka1
lęk,oszukac przeznaczenie,pila<5czesci>,wzgorza maja oczy,zakonnica,lustra,sierociniec,kostnica:):)

fajne fajne oglądałam wszystkie prócz zakonnicy i kostnicy

Cytat
she15
a oglądał ktos Demon - historia prawdziwa ? Bo ja właśnie dziś będę oglądała i chciałabym poznac opinie

Oglądałam -ciekawy jest....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najpiękniejsze cytaty, aforyzmy, sentencje. Wchodźcie!