Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 571
Ostrzeżenia: 1/5

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:04:05

ooo nienawidzę tego serialu

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:05:40

ojjj, ja nie lubiłam tego także ja nie wszyscy :)

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:07:18

Nie lubię tego typu telenowel ,nie mam nawet wolnego czasu aby je oglądać :(

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:08:43

a ja oglądałam jak mała byłam z mamą ''nigdy cię nie zapomnę '' kochalam ten serial, oglądał ktoś? na tvn chyba lecial ale baaardzo dawno w 1999 :D mialam wtedy 5-6 lat :) może ktoś sobie przypomni : czołówka, enrique iglesias :)



zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 1/5

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:08:47

Cytat
paulancia
wiele ich było jeszcze Esmeralda, Paulina o dwóch bliźniaczkach. Ja Jakbym miała tak oglądać zbuntowanego na internecie to pewnie bym przesiadywała cały dzień, a niestety, dlatego wolałabym , żeby puścili w TV.

ZAWSZE MNIE WKURZAŁO JAK SIĘ KONCZYŁ ODCINEK W NAJLEPSZYM MOMENCIE.

Dokładnie.. Esmeralda ..ehh..;>

zweryfikowana
Posty: 546
Ostrzeżenia: 2/5

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:10:16

Gorzka Zemsta, zbuntowany anioł, hmm taki serial z Rubi xD nie pamietam tytułu i juz nie pamietam ale było troszke;D

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:11:32

ja oglądałam kiedyś Przyjaciółki i rywalki:D Ale Anioła nie ;/

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:12:12

Cytat
nasti
Gorzka Zemsta, zbuntowany anioł, hmm taki serial z Rubi xD nie pamietam tytułu i juz nie pamietam ale było troszke;D

cena marzeń :) też oglądałam.

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:15:21

''nigdy cię nie zapomnę '' nie pamiętam czegoś takiego:P

Zbuntowany Anioł to był najlepszy z tych wszystkich,żadna Luz Maria,Esmeralda,czy tam Dziki księżyc...chociaż nie,to ostatnie było też w miare fajne,ale nie przebije pierwszego!

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:16:00

Fajny serial, obecnie oglądam Triumf miłości ale moje serce wcześniej podbiło Morze miłości a w nim Ninel Conde :P

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:16:37

ja znalalzma stronke an ktorej sa wszystkie odcinki, z polskim lektorem, wieeec ogladaaaam po raz kolejny !!:D najlepsza telenowela eveeer !!! ;***:D

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:46:54

Cytat
cytrynowamamba
Cytat
Mija84
też to uwielbiałam. Miałam jeszcze jedną ale nie pamiętam jak się nazywała. Główni bohaterowie mieli na imię Marcelo i Eduarda (nie wiem czy tak sie pisze) ale też był super ten film. Wie ktoś o który mi chodzi?

Chodzi Ci o "po prostu miłość"?
nie wiem właśnie jak to się nazywalo, nie pamietam
Cytat
-anuszka-
Cytat
cytrynowamamba
Cytat
Mija84
też to uwielbiałam. Miałam jeszcze jedną ale nie pamiętam jak się nazywała. Główni bohaterowie mieli na imię Marcelo i Eduarda (nie wiem czy tak sie pisze) ale też był super ten film. Wie ktoś o który mi chodzi?

Chodzi Ci o "po prostu miłość"?


TAK!!!
po prostu miłość
http:// www.youtube.com/watch?v=Y7xDypW5zXM&feature=related



Po prostu miłość (oryg. Por Amor) - brazylijska telenowela składająca się ze 188 odcinków. Emitowana w Polsce przez telewizję Polsat.
Fabuła[edytuj]

Elena i Maria-Eduarda, matka i córka, mieszkają w Rio de Janeiro. Elena rozpoczyna nowe życie po rozwodzie z mężem alkoholikiem. Poznaje Atílę, w którym zakochuje się z wzajemnością. Maria-Eduarda również wiąże się z Marcelem, przedstawicielem klasy wyższej. Obie pary biorą ślub i los che, że obie kobiety zachodzą w ciążę w jednym czasie i rodzą dziecko w jednym szpitalu. Po porodzie okazuje się jednak, że dziecko córki umiera, o czym lekarz informuje jako pierwszą Elenę. Ta postanawia poświęcić swoje szczęście dla dobra córki i zamienia noworodki. Śmierć dziecka jest dla związku Atíllí i Eleny dużym wstrząsem, który doprowadza w końcu do rozstania, mimo uczucia, które ich wciąż łączy. Także małżeństwo Marii-Eduardy i Marcela przeżywa kłopoty. Podobnie sprawy mają się w rodzinie Marcela. Apodyktyczna i zgorzkniała Branca Letícia, matka mężczyzny, nie może się pogodzić z tym, że jest żoną ojca Marcela, którego nie kocha, a nie Atílli, z którym miała w przeszłości romans. Owocem tego związku jest właśnie Marcel. Dzięki temu może on liczyć na specjalne względy kobiety. Córka Branci Milena boleśnie odczuwająca brak zainteresowania ze strony matki znajduje ukojenie w związku z Nandem, pilotem śmigłowca z racji swojego niskiego pochodzenia społecznego nie mogącego liczyć na akceptację ze strony matki dziewczyny. Nando jest przybranym synem Orestesa, byłego męża Eleny, który ożenił się z jego matką, Lídią Gonzagą. Ona również odradza synowi związek z Mileną, nie wierząc w możliwość szczęśliwego życią dwojga ludzi o tak różnym statusie majątkowym. Pod koniec prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw. Attíla i Elena ponownie zbliżają się do siebie. Jednak zakończenie pozostaje otwarte. Serial kończy się sceną współnego spaceru Eleny, Attíla, Marcela, Marii Eduardy i ich "współnego" synka. Nie wiadomo, jak się potoczą ich dalsze losy.

tak to było to!!! Super film! dzięki za przypomnienie tytułu!!! :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-18 14:49 przez Mija84.

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 20:10:57

Widać, że seriale sie powtarzają, czyli to chyba był ten jeden "moment" że wypuszczali "same hity" ;)

Zbuntowany Anioł

19 gru 2011 - 08:17:00

a mała księżniczka oglądałyscie? :) że taka mama dziewczynka chodzila do szkoly gdzie uczyly zakonnice, jej tato był taki przystojny bogaty :D



Zbuntowany Anioł

19 gru 2011 - 08:41:15

Tak ja oglądałam, mała księzniczkę ale nie odcinek po odcinku ;) Tam grała taka czarna aktorka, ona potem znów grała w innej telenoweli ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Utwory pod czołówkę Studnióka !