Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.011
Ostrzeżenia: 1/5

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 19:37:53

Wątek dla wszystkich fanek tego serialu. Właśnie obejrzałam 3 odcinek i powiem wam, że ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Jak dla mnie to dobrze, że odeszli od wątków książkowych. Po pierwszym sezonie, który był znośny, serial rozkręcił się w drugim i teraz naprawdę świetnie się to ogląda. :)
A jak wasze odczucia. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-30 19:39 przez olusia89.

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 20:08:54

ksiazek nie czytalam ale w serialu jestem na bierzaco. ciekawie sie zapowiada 3 sezon

zweryfikowana
Posty: 1.011
Ostrzeżenia: 1/5

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 21:09:30

3 odcinek mnie naprawde zaintrygował i nie mogę doczekać się kolejnego :)

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 21:11:58

Serialu oglądałam może kilka odcinków,ale za to czytałam wszystkie książki:):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-30 21:13 przez Hooney_M.

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 21:13:19

mmm
kocham to serce

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 21:14:39

właśnie mam zamiar obejrzeć teraz 3odcinek 3ego sezonu, więc zobaczymy co ciekawego wydarzy się:) książek niestety nie czytałam

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 21:17:20

a gdzie serial teraz "leci" bo oglądałam 2 sezon, potem była przerwa- czytałam gdzieś że mają być od września ... no właśnie ale gdzie?

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 21:17:21

Był już o nich wątek. Ale mogę rozmawiać o TVD wiecznie,a szczególnie o Damonie :D Ciekawi mnie ten sezon. Stefan nareszcie nie jest mdły, dobrze,że jest teraz zły, ale ten stan do końca sezonu się zmieni. No i oczywiście Damon rozwala towarzystwo swoimi wstawkami :D Wydaje mi się jednak,że ten sezon jest trochę inny. Nie chodzi mi tutaj o fabułę, ale jakoś mam wrażenie,że czymś odbiega od tamtych 2 sezonów.

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 21:21:18

Cytat
ewunia23
a gdzie serial teraz "leci" bo oglądałam 2 sezon, potem była przerwa- czytałam gdzieś że mają być od września ... no właśnie ale gdzie?

premiera 3 sezonu zaczęła się 3 tygodnie temu na CW (niestety nie jest to polska tv).
pamiętniki są u nich w czwartki, a wersję z napisami można już u nas obejrzeć w każdy piątek na vampirediaries.pl :)
ja czatuję w każdy piątek kiedy wrzucą :D
świetny serial jak dla mnie, bardzo wciągający
a jak widzę Damona to kwiczę mimo, ze nie jestem już nastolatką co to dostaje spazmów na widok Dżastina Bajbera

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 21:22:14

właśnie skończyłam 3 odcinek ;-)

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 21:28:18

Cytat
keyy
Był już o nich wątek. Ale mogę rozmawiać o TVD wiecznie,a szczególnie o Damonie :D Ciekawi mnie ten sezon. Stefan nareszcie nie jest mdły, dobrze,że jest teraz zły, ale ten stan do końca sezonu się zmieni. No i oczywiście Damon rozwala towarzystwo swoimi wstawkami :D Wydaje mi się jednak,że ten sezon jest trochę inny. Nie chodzi mi tutaj o fabułę, ale jakoś mam wrażenie,że czymś odbiega od tamtych 2 sezonów.

widzę, że jesteś trochę wtajemniczona :)
mnie ciekawi wątek Eleny i Damona, jestem za tym, żeby Stefan dalej był zły i został z Klausem, ale jak znam życie to niedługo wróci i będzie z Eleną, bo to by było zbyt piękne i przewidywalne zarazem, żeby Elena i Damon byli razem.
mimo tej całej chemii między nimi

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 21:41:06

Cytat
martuuus
Cytat
keyy
Był już o nich wątek. Ale mogę rozmawiać o TVD wiecznie,a szczególnie o Damonie :D Ciekawi mnie ten sezon. Stefan nareszcie nie jest mdły, dobrze,że jest teraz zły, ale ten stan do końca sezonu się zmieni. No i oczywiście Damon rozwala towarzystwo swoimi wstawkami :D Wydaje mi się jednak,że ten sezon jest trochę inny. Nie chodzi mi tutaj o fabułę, ale jakoś mam wrażenie,że czymś odbiega od tamtych 2 sezonów.

widzę, że jesteś trochę wtajemniczona :)
mnie ciekawi wątek Eleny i Damona, jestem za tym, żeby Stefan dalej był zły i został z Klausem, ale jak znam życie to niedługo wróci i będzie z Eleną, bo to by było zbyt piękne i przewidywalne zarazem, żeby Elena i Damon byli razem.
mimo tej całej chemii między nimi
TVD to już moja obsesja. :D Koocham oglądać ' Pamiętniki '. Czatuję od rana w pt czy pojawił się nowy odcinek : d No właśnie, jest to napięcie. I jest ono budowane przez fakt,że nigdy nie będą razem. Elena i Damon razem to piękny obraz, aczkolwiek dość nudny. Było by źle gdyby byli razem i jest jeszcze gorzej,że nie są. :D Mnie ciekawi co takiego zrobi Katerina. Sceny Katerina-Damon zawsze są ciekawe. ;D Oo matko, znowu się ekscytuję. moja rodzina ma mnie już serdecznie dość :)

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 22:47:15

Cytat
Hooney_M
Serialu oglądałam może kilka odcinków,ale za to czytałam wszystkie książki:):)

ty chyba w kazdym wątku musisz dodac swoje trzy grosze... nie masz nic innego do roboty?

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 22:54:16

na zalukaj.pl mozna oglądać;]

też lubię pamiętniki, ale jakoś pierwsza krew bardziej mnie wciągnęła;)

zweryfikowana
Posty: 1.011
Ostrzeżenia: 1/5

Pamiętniki Wampirów

30 wrz 2011 - 22:58:31

ja oglądam na seans - online.pl pojawiają się zaraz następnego dnia po emisji :)
Stefan się wyrobił, aż zaczynam go lubić :)Wiadomo, że wolała bym żeby Elena była z Damonem, ale słyszalam, że zbliża sie na początku ale tylko dla uratowania Stefana. No i dobrze, że nie zrezygnowali z Kathrin, Nina w tej roli jest o wiele ciekawsza, niz jako Elena :)

Cytat
keyy
Wydaje mi się jednak,że ten sezon jest trochę inny. Nie chodzi mi tutaj o fabułę, ale jakoś mam wrażenie,że czymś odbiega od tamtych 2 sezonów.

dokładnie, jest inny i lepszy, wcześniej oglądałam i mi się podobał ale teraz stał się naprwdę ekscytujący, a 3 odcinek to dla mnie jak narazie najlepszy jaki widziałam, chyba musieli zmienic scenarzyste albo coś :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-30 23:01 przez olusia89.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moje Wielkie Cyganskie Wesele