Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

produkty do domu online

35 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:22:29

Cytat
_vivienne
o, takiego hipsterka znalazłam:)
o.O nie chcę być niemiła, ale to..tragedia:D

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:25:55

swego czasu w polityce lub w newsweeku był fajny artykuł na ten temat i z tego, co zapamiętałam, to w byciu hipsterem chodzi głównie o lansowanie się, ale takie dyskretne, wyróżnianie się spośród "zwykłych ludzi", o robienie wszystkiego, co alternatywne a i prawdziwy hipster nigdy nie przyzna sie do tego, że jest hipsterem, to tyle na temat mojej wiedzy o hipsterach ;)

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:32:34

u nas sa hipsterki. maja po 18 lat, łażą w rozciągniętych, zmechaconych swetrach i jakiś oldschoolowych okularach albo butach. Robią też psychodeliczne zdjęcia i są mhroczne xd

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:37:07

Kiedyś był taki żart o nich... że teraz zeby być hipsterem nie wystarczy ubierać się w sh, teraz trzeba wygrzebywać ze śmietnika.

Przykładem jest teraz ta Tola która byla w b27

Kim są Hipsterzy?

02 wrz 2011 - 17:21:13

Hmm... wszyscy z tego filmiku są beznadziejnie ubrani. Sam fakt, że hipsterzy latają w oryginalnych ciuchach pominę, bo w filmiku uznał koleś, że to nie ma różnicy.

Kim są Hipsterzy?

21 lis 2011 - 17:23:53

kim są hipsterzy? ten filmik wam wszystko wyjaśni :)
http://zabijnude.com/smieszne/kim-sa-hipsterzy/

Kim są Hipsterzy?

21 lis 2011 - 17:25:14

Fashion victims


a to jednak nie :D myślałam, że to o to chodzi :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-21 17:28 przez m13081987.

Kim są Hipsterzy?

21 lis 2011 - 17:32:30

czyli Hipster to osoba oryginalna ?

To takim hipsterem może być ktoś to należy do niszowej subkultury, rzadko spotykanej? Czy tylko taki ktoś kto jest jedyny (niepowtarzalny) w swoim rodzaju?

Kim są Hipsterzy?

22 lis 2011 - 01:25:03

Piosenka o hipsterach (byłam pewna, że mam ją od kogoś na szafie, ale nie widzę jednak tego w tym temacie)



wpada w ucho :D

Kim są Hipsterzy?

22 lis 2011 - 01:31:58

Hipsterzy to ci, którzy uznali, że bycie alternatywnym jest zbyt mało alternatywne:) Czyli bardziej alternatywni od alternatywnych:D

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 1/5

Kim są Hipsterzy?

09 gru 2011 - 17:45:45

ten kto to wymyslil musial byc niezlym kretynem. ludzie maja juz za duzo w dupach, byl sobie czlowieczek, ubierajacy sie po prostu inaczej niz reszta, ktos go nazwal hipsterem i teraz wszyscy chca byc hipsterami, a moze nie chca. nie wiem, bo teoria hipstera przeczy sama sobie, to naprawde kretynizm. ludzi juz calkowicie wali na główki.

Kim są Hipsterzy?

09 gru 2011 - 17:53:49

Artykuł w newsweeku był dobry:P Chodziło przede wszystkim o ich kreatywność, negatywne nastawienie do tzw. motłochu. W centrach handlowych raczej ich nie spotkacie. Już prędzej w jakiejś klimatycznej, nieodkrytej kawiarence lub pubie innym niż wszystkie. Z chwilą gdy staje się modny, hipsterzy przestają już do niego uczęszczać itp.

Kim są Hipsterzy?

13 sty 2012 - 21:27:16

jeeeej, śmieszne... w takim razie hipsterzy istnieja od wieków, tylko teraz im nadali taką nazwę, że niby KUUUL...
A tak na poważnie.
"Dla prawdziwego hipstera modne jest to, o czym jeszcze nikt nie wie, że jest modne"
hehe
najlepiej gdyby sam tworzył jakąś "sztukę" wtedy z pewnością nikt nie bedzie wiedział (że jest to modne)...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paranormal Activity