Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

39 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 17:59:52

Słyszałyście tą nazwę? To ponoć nowa subkultura.Kto z was wie,czym dokładnie się charakteryzuje i na czym polega?Jaki hipsterzy mają styl ubioru i życia?

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 18:04:04

też się zastanawiam

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 18:08:18

Hipster, także hepster (łac. Hipsterus sophisticatus) – odmiana człowieka. Jego cechy charakterystyczne są tak wyrafinowane, że nikt właściwie nie jest pewien, jak wyglądają. Za punkt honoru postawił sobie oryginalność. Tak oryginalny, że w skali oryginalności od 1 do 10 jest siedemnastką. Sporo takich ludzi widuje się w Wielkiej Brytanii, USA, w Niemczech i w innych Holandiach. Ich środowiskiem jest tylko i wyłącznie miasto, gdzie indziej zginą z braku ekologicznej żywności i ciuchów z second-handu. Hipster przede wszystkim jest indywidualistą. Prawdziwy hipster nigdy nie skaleczył się komercją i brzydzi się tobą.[1]

Szczytowym osiągnięciem hipstera, swego rodzaju nirwaną, jest całkowite wyzbycie się swojej osobowości i stanie się przeciwnością każdego dookoła.

Reszta artykułu w Nonsensopedii xD

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 18:10:09

"Tak oryginalny, że w skali oryginalności od 1 do 10 jest siedemnastką."

To chyba mówi wszystko.... ;)

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 18:10:19

A tak nie z internetu? ;D znacie kogoś takiego,widziałyście?

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 18:17:16

Polecam przeczytanie całości :)

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 19:13:40

A że kupują w sh to nie prawda,mówili w ''Pytaniu na śniadanie'' xD

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 19:20:36

No ja to rozumuje tak, że chodzą po centrach handlowych i komentują dosłownie wszystkie ciuchy w sklepach. Ogólnie chodzi o to, że nie kupują w markowych sklepach tylko np.ubierają się w sh(ale niekoniecznie). Polecam piekielnych. Tam jest od groma takich opowieści o nich. :D

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:13:30

Hmm...a co to takiego? :)

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:15:45

Google

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:19:33

o, takiego hipsterka znalazłam:)



Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:21:55

Cytat
warszawa0000
Hipster, także hepster (łac. Hipsterus sophisticatus) – odmiana człowieka. Jego cechy charakterystyczne są tak wyrafinowane, że nikt właściwie nie jest pewien, jak wyglądają. Za punkt honoru postawił sobie oryginalność. Tak oryginalny, że w skali oryginalności od 1 do 10 jest siedemnastką. Sporo takich ludzi widuje się w Wielkiej Brytanii, USA, w Niemczech i w innych Holandiach. Ich środowiskiem jest tylko i wyłącznie miasto, gdzie indziej zginą z braku ekologicznej żywności i ciuchów z second-handu. Hipster przede wszystkim jest indywidualistą. Prawdziwy hipster nigdy nie skaleczył się komercją i brzydzi się tobą.[1]

Szczytowym osiągnięciem hipstera, swego rodzaju nirwaną, jest całkowite wyzbycie się swojej osobowości i stanie się przeciwnością każdego dookoła.

Reszta artykułu w Nonsensopedii xD

aaaa, czyli coś jak Lady GaGa? :D

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:22:09

Pierwsze słyszę, ale mam skojarzenie z nazwą hipisów... Zresztą wolę nie mieć nic wspolnego z tymi grupkami, to jakieś dziwne... jestem sobą i nie naleze do zadnej grupy.

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:22:17

Cytat
_vivienne
o, takiego hipsterka znalazłam:)

hhahahahahahaah brak mi słów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paranormal Activity