Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sala Samobójców

27 lut 2011 - 14:51:43

Wybieracie się na ten film?
Wreszcie nakręcili coś innego, a nie kolejną "zabawną" komedyjkę z Karolakiem :DD
Film zapowiada się ciekawie i chętnie się wybiorę do kina mimo, że nie jestem zwolenniczka polskich produkcji ;)

Sala Samobójców

27 lut 2011 - 14:52:52

Też się zastanawiam czy iść.

Sala Samobójców

27 lut 2011 - 14:53:17

ogladalam zapowiedz i wydaje sie calkiem ok

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Sala Samobójców

27 lut 2011 - 14:53:51

ja planuję na to iść :)

Sala Samobójców

27 lut 2011 - 14:57:34

zamierzałam jak usłyszałam tytuł, ale że to polska produkcja to już mi przeszło ;p

Sala Samobójców

27 lut 2011 - 15:08:11

odkąd zobaczyłam zwiastun w tv i jeszcze się ponakręcałam tymi zwiastunami z sieci to już koniec
choćby niebo się waliło i ziemia się rozstąpiła muszę na to iść
co będzie trudne bo u mnie nie ma kina
żene.
chociaż godzina jazdy autobusem to nie tak długo ^^

Sala Samobójców

01 mar 2011 - 12:34:27

Prawdopodobnie wybiorę się w piątek bądź sobotę. Nie przepadam za polskimi filmami (chociaż pewnie mój błąd bo nie oglądałam wielu chwalonych powstałych w ostatnich latach), ale zapowiada się, że to nareście coś innego. Prawdopodobnie zdam relację :P

Sala Samobójców

01 mar 2011 - 12:46:14

Polecam "Czarny czwartek". Tak swoją drogą, może mi powiecie dlaczego ludzie nie potrafią wytrzymać 90 minut bez przeżywania ton popcornu? Rozumiem jeszcze na jakiejś komedii, ale idą na "poważny" film i nic tylko ŻRĄ.

Sala Samobójców

01 mar 2011 - 12:49:45

Cytat
hodaaa
Polecam "Czarny czwartek". Tak swoją drogą, może mi powiecie dlaczego ludzie nie potrafią wytrzymać 90 minut bez przeżywania ton popcornu? Rozumiem jeszcze na jakiejś komedii, ale idą na "poważny" film i nic tylko ŻRĄ.
Lepiej żeby JEDLI [żreć może koń] niż gadali. Jeśli zachowują się cicho i nie przeszkadzają to nie mój interes co tam robią.

Zamierzam zobaczyć w internecie - do kina za daleko -.-

Sala Samobójców

01 mar 2011 - 12:52:40

Napisałam "żrą", bo to w pełni oddaje sposób w jaki to robią. Pochłaniają kolejne paczki czipsów, zapijają dwoma litrami coli, a potem zaczynają się wycieczki do łazienki. Szok.

Sala Samobójców

01 mar 2011 - 12:54:40

Widziałam zwiastun i zapodiwada sie ciekawy film. penie sie wybiore

Sala Samobójców

01 mar 2011 - 12:58:06

Cytat
hodaaa
Napisałam "żrą", bo to w pełni oddaje sposób w jaki to robią. Pochłaniają kolejne paczki czipsów, zapijają dwoma litrami coli, a potem zaczynają się wycieczki do łazienki. Szok.
dokladnie,,, coraz wiecej mlodziezy pojawia sie w kinie, dzieciaki nie potrafia sie zachowac;/ ostatnio zrezygnowalam przez to z kina bo zachowanie niektorych ludzi doprowadza mnie do szalu;/

Sala Samobójców

01 mar 2011 - 12:58:41

Cytat
hodaaa
Napisałam "żrą", bo to w pełni oddaje sposób w jaki to robią. Pochłaniają kolejne paczki czipsów, zapijają dwoma litrami coli, a potem zaczynają się wycieczki do łazienki. Szok.

idealny obraz polaka w kinie :)) ja czasem mam wrazenie ze chodza tam tylko po to zeby wpakowac w siebie 2 tony popcornu bez wyrzutow sumienia, a dzwieki jakie przy tym wydaja to faktycznie, kon je kulturalniej;)

Sala Samobójców

01 mar 2011 - 12:58:58

koniecznie! ja już wymyśliłam, że poproszę dyrekcję, żeby wszystkie klasy gimnazjum na to poszły u nas w szkole a potem zrobię z tego omówienie, bo problem myśli samobójczych oraz destruktywnego wpływu internetu niestety rozpowszechnia się ostatnio bardzo wśród młodych, można na podstawie takiego filmu zrobić fajne, interesujące warsztaty:)
mi się wydaje, że to może coś być w stylu galerianek- pokazanie realnego problemu, kótry jest w ciekawy spób na ekranie
polskie produkcje ostatnio są kojarzone z komediami- to fakt, ale mamy na koncie dużo dobrych dramatów, ja bardzo często z takich filmów korzystam, żeby pogadać potem z młodzieżą na tematy dotykające ich na codziń
ble codzień miało być:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 13:01 przez mary_1205.

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

Sala Samobójców

01 mar 2011 - 12:59:16

Cytat
hodaaa
Napisałam "żrą", bo to w pełni oddaje sposób w jaki to robią. Pochłaniają kolejne paczki czipsów, zapijają dwoma litrami coli, a potem zaczynają się wycieczki do łazienki. Szok.

Żarcie jeszcze nie jest najgorsze. Najgorsze jest gadanie i komentowanie na głos. ie rozumiem tego, jak chce sobie pogadać to idę do kawiarni a nie do kina.....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy psychologiczne