Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najgłupsza reklama wg.was?

16 paź 2011 - 09:42:38

czy ktoś pamięta tę reklamę z wkrętkiem ?

Najgłupsza reklama wg.was?

16 paź 2011 - 09:44:22

Cytat
amalie
Nie wiem co takiego jest w reklamach Snickerska, Tesco, Kitekat, Kinder Bueno i jeszcze kilka innych, że mój pies potrafi dobiec natychmiast do telewizora i szczekać najgłośniej jak się tylko da przez cały czas jej trwania... Ja już nerwowo nie mogę tego wytrzymać, jak on rzuca się na telewizor i drapie :P


twoj kot po prostu lubi te slodycze a wiadomo ze w tesco jest najtaniej ;P i po porostu daje ci do zrozumienia zebys tam poszla i mu kupila

Najgłupsza reklama wg.was?

16 paź 2011 - 09:48:10

Cytat
aniusieek
twoj kot po prostu lubi te slodycze a wiadomo ze w tesco jest najtaniej ;P i po porostu daje ci do zrozumienia zebys tam poszla i mu kupila

Pies :) Ale Kitekat jadł jak był mały, bo nic innego nie chciał, więc może ma sentyment :P

Najgłupsza reklama wg.was?

16 paź 2011 - 09:53:44

tez sie tak zastanawiam jak widze jakąś reklame durną ze ktoś kto to wymyslił był albo pijany albo na haju bo juz niektore są tak chore ze masakra!!!

Najgłupsza reklama wg.was?

16 paź 2011 - 09:55:35

Młodziutkie dziewczyny na pewno nie pamiętają reklamy proszku do prania z punkowcami. Jeden leży na łóżku i drugi go budzi ,,Staszek, Staszek, Stanisław''
Filar reklam lat 90tych- tzn. mentosy, kiedy kobitce urywa się obcas bierze mentosa i demonstracyjnym krokiem idzie dalej.
Uwielbiam reklamy Biedronki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-16 10:51 przez sieczka111.

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

Najgłupsza reklama wg.was?

24 paź 2011 - 10:59:13

Najgłupsze i najmniej interesujące są dla mnie reklamy kosmetyków, zawsze się dziwię, dlaczego jakiś krem poprawia kondycję skóry o 47 procent, a nie np. 54 %. Kogo obchodzą takie dane. Bezsensowna jest też ta reklama kawy "poczekaj, zaparzę naszą ulubioną kawę, a ty wszystko nam opowiesz", nie znam firmy, ale mam ochotę rozwalić telewizor z bazooki :)

Najgłupsza reklama wg.was?

24 paź 2011 - 11:01:40

Cytat
rybusz
oo no i szpilki makijaż :D Wszystko na TIP TOP, motyw dla samobójców :D

tez nie moge znieść tej chorej reklamy... ;p

niezweryfikowana
Posty: 687
Ostrzeżenia: 3/5

Najgłupsza reklama wg.was?

24 paź 2011 - 11:05:41

Cytat
louiz
Cytat
rybusz
oo no i szpilki makijaż :D Wszystko na TIP TOP, motyw dla samobójców :D

tez nie moge znieść tej chorej reklamy... ;p

widzę, że nie tylko ja nie cierpię tej reklamy xD
osobiście nienawidzę reklam z Katarzyną Herman, jakoś mnie irytują ;pp
ale za to te z biedronki są fajne ;pp

Najgłupsza reklama wg.was?

24 paź 2011 - 11:12:56

Reklama co babka się pręży w staniku z gąbkami firmy intimisimi i ta drażniąca piosenka... Italian.. bla bla bla:/
Always, wszystko na tip top to mój 5letni chrześniak ciągle śpiewa:/ A mojemu facetowi podoba się jak one tak "podskakują":/ Ach...
Albo reklama domestos "9 na 10 kobiet potwierdza działanie domestosa" czy jakoś tak. Dlaczego akurat kobiet? Bo facet to już nie może kibla umyć?? :/

Najgłupsza reklama wg.was?

20 wrz 2022 - 12:49:15

Czasami mama wrażenie że im durniejsza reklama tym więcej osoļ ją ogląda?!


___________________________
https://www.edustrada.pl/pozycjonowanie-rzeszow/

Najgłupsza reklama wg.was?

14 mar 2024 - 12:36:54

jest dużo irytujących reklam, za to najmilsza jest reklama w Internecie Szczecin https://www.reklamawinternecie.szczecin.pl

Najgłupsza reklama wg.was?

06 kwi 2024 - 14:40:27

Najlepszą reklamą jest strona, dlatego już na samym początku warto zainwestować w nowoczesny projekt. Takie strony internetowe Łódź projektuje firma Internetowe strony www. Mają kreatywnych pracowników, którzy są rzetelni i mogą na konsultacje podjechać do klienta. Na ich stronie znajdziecie mnóstwo dokładnie opisanych pakietów, więc bez problemu można coś wybrać. Ceny też są podane

Najgłupsza reklama wg.was?

08 kwi 2024 - 12:29:35

Współpraca z profesjonalną agencją reklamową to podstawa sukcesu. Myślę, że warto rzucić okiem na materiały reklamowe chojnice: https://haiku.com.pl/materialy-reklamowe/ . Najlepiej zapoznać się bliżej z ich ofertą przedstawioną na ich internetowej stronie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BABY SĄ JAKIEŚ INNE