Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:38:49

wszystkie reklamy w których kobiety dostają niemal orgazmu jak im plama z koszuli męża zejdzie albo jak kibel wyszorują na błysk

albo axe - wystarczy, że się facet popsika i już wszystkie laski napalone i gotowe byleby sobie tylko powąchać


eh te stereotypy- kobieta tylko do garów, sprzątania i zaspokajać samca;]

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:38:54

albo zamień kluseczki na figurę laseczki :D

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:39:08

ANKA SLAMERKA! Jezu, jak to słyszałam, to musiałam przełączyć kanał, tak mnie denerwowało. Już mi się ciśnienie podniosło od samego wspomnienia:D




Ogólnie prawie wszystkie reklamy są w jakimś tam stopniu ogłupiające.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-16 21:40 przez leia.

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:39:08

Stodal, stodal, stodal, słysze tą durną piosenke i krew mnie zalewa ;/

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:39:16

heyah, tip top i turbodymomen - dostaję gorączki jak to widzę :/

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:39:27

TIP TOP zdecydowanie!!
Mnie jeszcze męczy 'Zabiłem zgagę, cóż to dla mnie jest, życie bez zgagi...' nie mogę przestać tego śpiewać! ;d

niezweryfikowana
Posty: 107
Ostrzeżenia: 1/5

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:40:40

orijanna ma racje. Tena Lady zabija. Kiedys byla jeszcze taka (chyba Mentos) ze kolesiowi rosly sutki. Chcialo mi sie rzygac jak to widzialam. I reklama pasty na paradontoze, jak w jablku zostaje okrwawiony zab. FUUUUUUUUUUU!

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:40:46

HASŁO "zamień kluseczki na figurę laseczki" plus ton głosu lektora

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:41:06

dla mnie nietrzymanie moczu jest najgorsze, i jeszcze reklama jakiejśtam pasty do zębów. Kiedyś ktoś w niej wypluwał taką zakrwawioną ślinę do umywalki, a teraz jest jak gryzie jabłko i na tym jabłku ta krew zostaje. Jak dla mnie beznadzieja

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:41:16

Cytat
piromanka
ja nie nawidzę reklamy w radiu chyba tesco czy jakiejgos marketu gdzie powtarza sie sie po 10 razy cene - a dzis mandarynki po 3,99, 3,99, tylko 3,99 i pamietajcie- 3,99!

Ooo tak, Lidl, ta reklama to masakra,dobrze,że w tv się jeszcze na nią nie natknęłam (może dlatego,że oglądam tylko muzyczne),jedynie w radiu ;) Kurde,nie wiem jak wy,ale ja zapamiętuję po 1 razie :D
Reklama Liona mnie też wnerwia-a właściwie reklamy. Najpierw z gryzieniem babie tyłka,teraz z jakąś babuszką grającą w piłkę.. Ehh.. Jakie reklamy taki batonik.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-16 21:44 przez ecri16.

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:41:55

vita-miner i ta powalona piosenka gdzie wszyscy ja spiewaja, rodzina dziadkowie i strazacy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-16 21:42 przez panterciaa.

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:42:00

Cytat
rybusz
VITAMINER W NISKIEJ CENIE, NUMER JEDEN NA WZMOCNIENIE!! ;D
boze jak ja słyszę tą reklamę to mam ochotę wziąć i się pochlastać:D

wlasnie mnie dobila rowniez

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:42:01

ja też wielu nie dzierżę szczególnie
inteligo i tą babę co gada nie mam czasu na sex.....szał mnie bierze od razu
reklamy banków 3% 5% itd oszustwo i naciągacze
reklamy leków łykniesz i od razu jesteś zdrowy np rutinoscorbin czyli łykniesz wit c i nie będziesz chorować
i wiele innych by się znalazło

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:42:08

zdecydowanie tena lady

i bezendu.. to byla chyba reklama plusa. MASAKRA ;p

te z turbodymomenem tez sa zenujace ;p

a reklama witaminera wlasnie leciała ;p ....i codziennie witaminer bieeeeeeeeeeeerz ;p

Najgłupsza reklama wg.was?

16 lut 2011 - 21:42:56

Cytat
Emme
nie wiem czy zauważyłyście, ale te najbardziej żenujące dotyczą kobiet? wg mnie to jest ośmieszanie nas. nietrzymanie moczu, już nigdy nie będziesz śmierdziała "tam" z naszą wkładką, weź tamtum rosa a nie będzie Cię piekło i swędziało... masakra jakaś

Dokładnie! Mój brat przy tych reklamach zawsze się śmieje, że robią z kobiet inwalidów. Nie trzymamy moczu, śmierdzimy, swędzi nas, jesteśmy owłosione, grube itd. Albo te reklamy bulionów sosów itd, zawsze szczęśliwa rodzinka i pomidorowa bez makaronu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sala Samobójców