Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

Opakowania

12 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 693

JAKI to FILM? zbiorczy

20 sty 2011 - 19:43:53

Powstaje dużo wątków w których opisujecie jakiś film i pytacie jaki ma tytuł/
Później ciężko przebrnąć przez forum Kulturatki


Od tej chwili wszystkie pytania umieszczajcie tutaj, kto wie odpowie cytując pytanie.
Może dzięki temu trochę uda nam się wspólnie
zadbać o porządek a tematy na stronie
głównej działu będą konkretne i przejrzyste.

JAKI to FILM? zbiorczy

27 sty 2011 - 15:26:15

Ja poszukuję takiego filmu:
W filmie było rodzeństwo: brat zginął w wypadku (samochód go śmiertelnie potrącił, gdy wybiegał z domu za swoją siostrą, która pokłóciła się z jego dziewczyną)
Ta siostra stale obwiniała się o jego śmierć. Na końcu filmu (chyba w jej dniu urodzin) przychodzi ta jego dziewczyna i wręcza jej prezent, który on miał jej dać (bodajże wisiorek - serduszko ze zdjęciem) i w końcu obie się pogodziły.

Dawno ogladałam ten film, więc mogłam coś pokręcić.

JAKI to FILM? zbiorczy

01 lut 2011 - 22:09:45

widzisz a pamiętasz w jakim orkesie czasu ten film był zrobiony, bo chyba mi się kołacze coś w głowie, ale nie jestem pewna?

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 3/5

JAKI to FILM? zbiorczy

15 lut 2011 - 14:29:40

pare ładnych lat temu( pewnie troche ponad 10) byla w tv taka telenowela gdzie 2 głownymi bohaterami byla para biedaków i oni odkopywali groby bogatych ludzi... fajnie wspominam ta telenowele mimo ze telenpowele sa tepe ale byłam mała i nie pamietam tytulu...moze ktos ogladal i pamieta jaki miala tytul?:)))

JAKI to FILM? zbiorczy

15 lut 2011 - 14:31:26

Esmeralda? ;p
Aaa głównymi ;p to nie wiem ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 14:31 przez rikarika.

JAKI to FILM? zbiorczy

15 lut 2011 - 14:32:40

na jakim kanale?

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 3/5

JAKI to FILM? zbiorczy

15 lut 2011 - 14:33:28

Cytat
rikarika
Esmeralda? ;p
Aaa głównymi ;p to nie wiem ;D

chyba nie;p wlasnie nigdzie nie moge tego znalezc a obejrzałabym sobie:D taki powrót do przeszlosci:)
Cytat
evabraun
na jakim kanale?

ooooj nie pamietam...:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 14:34 przez w1100.

JAKI to FILM? zbiorczy

15 lut 2011 - 14:34:54

A "Przeklęta miłość" ? ;p kiedyś się oglądało te telenowele ;D jakąś z grobami pamiętam ;p

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 3/5

JAKI to FILM? zbiorczy

15 lut 2011 - 14:39:48

Cytat
rikarika
A "Przeklęta miłość" ? ;p kiedyś się oglądało te telenowele ;D jakąś z grobami pamiętam ;p

chyba nie..z tego co czytam opis to inna jest:) pa,mietam ze tez odkopali takiego faceta (ciemne wlosy, oczy karnacja) i on tez byl jednym z głownych bohaterów

JAKI to FILM? zbiorczy

15 lut 2011 - 14:41:40

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-22 12:35 przez Vendie.

JAKI to FILM? zbiorczy

15 lut 2011 - 14:46:57

Cytat
w1100
Cytat
rikarika
A "Przeklęta miłość" ? ;p kiedyś się oglądało te telenowele ;D jakąś z grobami pamiętam ;p

chyba nie..z tego co czytam opis to inna jest:) pa,mietam ze tez odkopali takiego faceta (ciemne wlosy, oczy karnacja) i on tez byl jednym z głownych bohaterów

No jaaaaa ;p pamiętam to :D ale tytułu niestety nie...

JAKI to FILM? zbiorczy

09 kwi 2011 - 11:35:52

Z miesiąc-dwa temu na HBO leciał taki film o grupie chłopaków która miała swój zespół ( trzech z nich bylo gejami,jeden nie). Była też dziewczyna której ojciec miał studio nagraniowe czy coś w tym stylu. Ta dziewczyna z przyjaciółką spotkały sie z tą grupa chłopaków w jakimś klubie i razem jeżdzili póżniej w poszukiwaniu jakiegoś zespołu,który dawał koncert nie wiadomo gdzie. Na koniec oczywiście happy end- dziewczyna,której ojciec ma to studio jest z tym chłopakiem z zespołu.
Kojarzy ktoś może ten film?
Bo ja tytułu nie mogę sobie przypomnieć ;/

JAKI to FILM? zbiorczy

17 kwi 2011 - 20:41:32

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-22 12:35 przez Vendie.

JAKI to FILM? zbiorczy

21 kwi 2011 - 21:14:30

Hej wszystkim! Jakiś czas temu oglądałam pewien film, niestety nie mogę przypomnieć sobie jego tytułu. Wiem, że był on o policjantce. Pamiętam scenę, w której goniła ona jakiegoś przestępcę. Wbiegli do jakiegoś starego budynku (chyba), on chciał do niej strzelić, ale uratował ją nieznajomy. Później ta policjantka, on i jej koledzy z pracy pili piwo.
Pamiętam jeszcze, że ten nieznajomy wydawał się dziwny. Okazało się, że podczas wypadku samochodowego jego żona i synek zginęli a on przeżył. Ta policjantka była na miejscu wypadku. Przypomniała sobie o tym, kiedy którejś nocy przeszukiwała jego stare mieszkanie i znalazła chyba zdjęcie jego rodziny.
Wiem jeszcze, że była scena, w której jej rodzice odnawiali przysięgę małżeńską. Ona poszła na tę uroczystość i potem pokłóciła się chyba z ojcem. Następnie ten mężczyzna po nią przyjechał.

To wszystko, co pamiętam. Mam nadzieję, że ktoś kojarzy ten film. Z góry dzięki.

JAKI to FILM? zbiorczy

21 kwi 2011 - 21:20:23

Cytat
illiss
Hej wszystkim! Jakiś czas temu oglądałam pewien film, niestety nie mogę przypomnieć sobie jego tytułu. Wiem, że był on o policjantce. Pamiętam scenę, w której goniła ona jakiegoś przestępcę. Wbiegli do jakiegoś starego budynku (chyba), on chciał do niej strzelić, ale uratował ją nieznajomy. Później ta policjantka, on i jej koledzy z pracy pili piwo.
Pamiętam jeszcze, że ten nieznajomy wydawał się dziwny. Okazało się, że podczas wypadku samochodowego jego żona i synek zginęli a on przeżył. Ta policjantka była na miejscu wypadku. Przypomniała sobie o tym, kiedy którejś nocy przeszukiwała jego stare mieszkanie i znalazła chyba zdjęcie jego rodziny.
Wiem jeszcze, że była scena, w której jej rodzice odnawiali przysięgę małżeńską. Ona poszła na tę uroczystość i potem pokłóciła się chyba z ojcem. Następnie ten mężczyzna po nią przyjechał.

To wszystko, co pamiętam. Mam nadzieję, że ktoś kojarzy ten film. Z góry dzięki.

Oczy anioła? (Angel Eyes, 2001)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ulubione seriale zagraniczne